Saç Rengi ve Saç Boyama Bal rengi Saçı evde elde etmek isteyen arkadaşlar !!

$sarisin-sac-renkleri127-300x225.jpg $sarisin-sac-renkleri126-266x400.jpg
ben bu sarıları sevdim.çok doğal,harika değilmi kızlar.yokmu kimseeee:79:

:KK23:arkadaşlar benim saçımda yıllardır kıpppppppkırmızıydııııı :-) taki geçen haftaya kadar. mecburen açıcıyla açtırdım saçlarımı çok şükür korkunç bişey gelmeden başıma atlattım şuanda kumral ve her yıkamamda bir ton açılıyor fakat ben sarı tonlara daha yakın bi bal köpüğü istiyorum. altın sarısıyla bal köpüğünü karıştırsam sizce nasıl olur? :KK25:

kızlar bugün saçımı boyadım.. normal rengim diplerinden gelmişti zaten kestane rengi saçlarım koyu renk yani.. ama bnm saçımda röfle vardı sarışındım yani.. loreal casting 730 ile boyadım sonuç bu ben beğendim yakıştırdım kendime sarıdan çok sıkılmıştım :)

kızlar bugün saçımı boyadım.. normal rengim diplerinden gelmişti zaten kestane rengi saçlarım koyu renk yani.. ama bnm saçımda röfle vardı sarışındım yani.. loreal casting 730 ile boyadım sonuç bu ben beğendim yakıştırdım kendime sarıdan çok sıkılmıştım :)

dipler farklı olmadı mı canım renk geçişlerı nasıl???

bende dün castıng 730'a boyadım saçlarım bebek sarıydı diplerim gelmişti hadi değiştireyim dedim saçlarım omuz hızasında ve gür old.için 2 kutu boyadım ama sonuçtan hiç memnun kalmadım 2 renkli oldum çıktım. boya hoş kokulu onda prob.yok tabi boya sarı yerleri kapatmadı bi yuhaf oldu.

Saçı kumral olanlar (palette 9.0a) boyasın muhteşem güzel bir karamel elde edersiniz. Ben yapmıştım bu rengi kaybettiğim için çok pişmanım. $Fotoðraf025_001.jpg

Canım harika bir renk olmuş güle güle kullan :nazar:
Benim saçlarım çikolata kahve açıp dediğin renge boyatsam tutar mı acaba bilemedim..
Ama renge bayıldım :KK14:

Saçı kumral olanlar (palette 9.0a) boyasın muhteşem güzel bir karamel elde edersiniz. Ben yapmıştım bu rengi kaybettiğim için çok pişmanım. Eki Görüntüle 498926

Siz herhalde kumral boya üzerine uyguladınız? Ya da palette saçı açmıyor? Ben kumral saçımı loreal 9 la boyadım sarı oldu? Tek sıkıntı 2 gün boyunca kafam kaşındı.bünyem aletjiktir.bir dahaki sefer palette boyayayım diyordum ama sarı yapmıyorsa denemeyeyim hiç?

Siz herhalde kumral boya üzerine uyguladınız? Ya da palette saçı açmıyor? Ben kumral saçımı loreal 9 la boyadım sarı oldu? Tek sıkıntı 2 gün boyunca kafam kaşındı.bünyem aletjiktir.bir dahaki sefer palette boyayayım diyordum ama sarı yapmıyorsa denemeyeyim hiç?

Hayır palette 9.0 boyadığımda saçımda boya yoktu ana rengim kumral bu kadar açıldı.

Hayır palette 9.0 boyadığımda saçımda boya yoktu ana rengim kumral bu kadar açıldı.
Anladım canım, palette denemeyeyim o zmn ben hiç.loreal excellence 9la boyadım ben doğal bir sarı oldu, rengi beğendim öneririm.artık kaşındırsa da onunla devam edeyim bari.saç rengimi görmek istersen '9 numara sarı saç boyası resimli' diye bir başlık açmıştım kk da, orada resim mevcut.

X