Saç Rengi ve Saç Boyama Bal rengi Saçı evde elde etmek isteyen arkadaşlar !!

VsneLroCCo

İşi bilcen işe gitmicen:)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
198
1
Evet şu meşhur bal köpüğü renginin ewde nasıl elde edilebilceni çözdükk :) palet marka saç boyasının kahve köpüğünü ve Neva Color un altın sarısı saç boyasını karıştırıp boyuyosunuz Nettede böyle bi yoruma rastladım bir akrabamızda denedi sçları khwerengiydii.. Biz bunu denedik ama Birde NATURAL COLORSun var bununla o rengi elde edermisiniz bilemicem Adıda NATURAL COLORS ORGANİC 8D balköpüğü !! Arayan arkadaşlar umarım yardımcı olmusumdur..:asigim:

Son düzenleme:
Evet şu meşhur bal köpüğü renginin ewde nasıl elde edilebilceni çözdükk :) palet marka saç boyasının kahve köpüğünü ve Neva Color un altın sarısı saç boyasını karıştırıp boyuyosunuz Nettede böyle bi yoruma rastladım bir akrabamızda denedi sçları khwerengiydii.. Biz bunu denedik ama Birde NATURAL COLORSun var bununla o rengi elde edermisiniz bilemicem Adıda NATURAL COLORS ORGANİC 8D balköpüğü !! Arayan arkadaşlar umarım yardımcı olmusumdur..:asigim:

sağol canım.
peki oranlarını eşit mi yapıyorsun 2 boyanın?

Ben kendim yapmadım çok bilgim yok ama sarıyı biraz daha az koyuyoruz..Natural colorsunkide çok iyi diye duydum hemde organic aktarlarda satılıomuş !

Önemli değil cnm umarım işinize yarar..
8duc7.jpg

bu boyaları karıştırıp rengi tutturan varmı arkadaşlar bende denemek isterim

palette kahve köpüğü ve neva colors CADIARZU

:CüvCüv:bende soruyorum bu renk karışımını evde yapip saclarına uygulayan hanımlar cvp beklıyorum pallete kahve köpügü neva colar altın sarısı kulananlar büyük rıca cvplarınıyazsınlar artı bu renklerı karıştırıp uygulayan arkadaşlar hangi sac rengine uyguladılar sonuc nasıl bi renk elde edıldı .tşk

kahve köpüğüyle bal köpüğü renginin sonucu bal rengi oluyor demek marka farketmez ..her boya ile olur...

siz denedinizmi acaba emin cvp yazdınızda bu konuyla ilgili kimse tam cvp yazamazmı kımsenın ilgi alanına gırmıyormu kahve köpügü altın sarısını karıştırıp saclarına uygulayan yokmu beklıyoruz

arkadaşlar benim saçlarım sanırım bal rengi size fotomuda koyayım ben aralarında sarı balyaj var ama çok seyrek;
adszez7.png

eğer buysa palette 9.0 ile elde edebilirsiniz ben ilk kuaförde yaptırdım sonra çıkan dip boyamı kendim palette ile boyadım

acil vcp kızlar kahve köpügü rengiyle altın sarısı karıştırıp süren varmı saclarına cvp bekliyorum:CüvCüv:

ben daha 3 gün önce boyadım saclarım cikolata kahvesiydi hafif kızılllık verdi o kdarrr hala bal köpüğnü tutturmak için elimden geleni yapıyorum gunde koleston kum taşı kızılını aldım bakalım ne olucak:)

arkadaşlar benim saçım kızıl mı desem bakır mı desem.. yani öyle bi şey ama zemini baya açık .. onun üzerine tutar mı kii ?:uhm:

kızlar bende bişey sorabilir miyim nolur bilenler cevaplasın yorum yapsın. benim kendi saçlarım siyahtı 2 kere 1-2 ay aralıklarla voilanın bakır kızılını kullandım şimdi kestane rengi gibi saçlarım. geçenlerde markette gördüm palettenin kahve köpüğü rengini ve çok hoşuma gitti. acaba kestane renginin üstüne bu kahve köpüğü rengi nasıl durur? kutusunu inceledim ama açık renk saçlarda nasıl duracağı gösterilmiş benimki kadar koyu saçlarınki gösterilmemiş. bi de voila dan korktuğum halde memnun kaldım ama palette için yazılan yorumların bazılarını okudum da saçları çok fena yapıyormuş bi zaman snra sanırım bu konuda ne diyorsunuz..
cevaplarınızı beklicem

X