Yüzdeki Kılcal Damarlar..

yüzün için krem daha iyi olur heralde olmazsa yağıda denersin ama kısa sürede sonuç alacağını sanmıyorum düzenli ve devamlı kullanmayı ihmal etme belki bilen arkadaşlar vardır yorum yazarlar acele etme bi yorumlarada bakarsın istersen

Emoline krem
ETKİSİ: Formülündeki Aesculus hippocastanum ( At kestanesi ) ve Quercus spp. ( Palamut meşesi) ekstreleri sayesinde hemoroid (basur) ve varis rahatsızlıklarında kullanılır.
Atkestanesinin etken maddelerinden olan Aescin; tahriş olmuş kılcal damarlardan dokulara sıvı sızıntısını yavaşlatarak şişme ve iltihaplanmayı azaltma yeteneğine sahip bir maddedir. Aescin damarların esnekliğini artırmakta ve bağ dokularının ana unsuru olan kolajen ‘i tahrip eden, kılcal damarlarda delikler (porlar) açan enzimlerin salgılanmasını engelleyerek toplardamarların zarar görmesine yol açan etkileri bloke edebilmektedir.
Sıkılaştırıcı ve güçlendirici etkisinden dolayı atkestanesi; toplardamar genişlemesi olan hemoroid (basur) ve varislerin tedavisinde, şişliklerin (ödem) engellenmesi ve iyileştirilmesinde başarıyla kullanılabilir.
Quercus spp.(Palamut meşesi) ekstresi ;Damarlar üzerine büzücü etkili ve damar içi sıvının damar dışına çıkmasını engelleyici ve aynı zamanda damar dışına çıkmış olan sıvının ise geri emilimini hızlandırma etkisinden dolayı varis , hemoroid ( basur ),şişlik ( ödem ) gibi rahatsızlıklarda çok etkin bir rolü vardır.

KULLANILIŞI: Hemoroidde: Günde 2 kez fındık büyüklüğünde krem makata sürülerek uygulanır.
Varisde: Günde 1-2 kez ince bir tabaka halinde aşağıdan yukarıya doğru masaj yapılarak yavaş hareketlerle krem sürülür.

İçeriğindeki Aktif Maddeler:

Aesculus hippocastanum ( At kestanesi ) ekstresi
Quercus spp. ( Palamut meşesi ) ekstresi
Gliserin
E vitamini
Saf lanolin

kullanan var mı arkadaşlar?

at kestanesi yağı kullanıyorum;hatta birde at kestanesi aldım rendeleyip kendi yağının içine koydum güneştede beklediler 30 gün ama pekte bir gelişme yok kızlarrr nasıl kurtulucaz :KK43::KK43:bir çare

at kestanesi yağı kullanıyorum;hatta birde at kestanesi aldım rendeleyip kendi yağının içine koydum güneştede beklediler 30 gün ama pekte bir gelişme yok kızlarrr nasıl kurtulucaz :KK43::KK43:bir çare

ne kadar zamandır kullanıyosun cnm

arkadaşlar ben az su içiyodum 2 gündür çok artırdım suyu yüzümdeki burun kenarlarımdaki gitti ya çok sevindim. ama benim yaşım küçük daha ondan da olabilir..

benimde vardı yanakta lazerde çok fena yandım sakın yapmayım şimdi deri nakli olcam yanık bölgeyi kapatmak için salak kafam durduk yere

Kızlar nerdeyse 1.5 senedir uğraşıyorum kılcal damarlarla benim göğüs bölgemde 3 tane küçük, burun kenarlarımda ve burnumun üstünde KOCAMAN KIRMIZI ve bence benim için en önemli olandı neler nelerrrr yaptım kremler(yağ bezesi yaptı),yağlar(yağ bezesi sivilce yapti)bir güzellik salonunda estesisyen doktor lazer yaptı resmen YANDIM,yanma+para+ümitler gitti bittimafoldumben,sonra kılcal damarlarımın görünümünden vazgeçtim yağ bezeleriyle uğraştım bu yaşıma kadar sivilce çıkmamış biri olarak çok çok üzücüydü neysee:)sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine yağ bezelerim için özel bir hastaneden dermatoloji bölümünden randevu aldım önemli olan yağ bezelerimdi jel verdi 1 ay kullandım ve geçti sonraki kontrolümde doktoruma kılcal damarlaımdan dert yandım ve hemen lazar yapalım dedi baya korkmuştum önceden de yanma deneyim vardı kaç seans 1 seans çok çok ümitsiz yaptırdım kızlar VE BENİM İÇİN GERÇEKTEN MUZİCE SADECE TEK SEANS HEPSİ BİTTİ GİTTİİİİ alkisalkisalkisne izi nede başka birşey yok,SADECE ŞUNU SÖYLÜYORUM GÜZELLİK SALONLARINDAN NE OLDUĞU BİLİNMEYEN CİHAZLARDAN GÖSTERİŞLİ ALBENİSİ OLAN YERLERDEN UZAK DURUN!!LAZER EPİLASYON,KILCAL DAMAR TEDAVİSİ,BOTOKS,GERDİRME .... BUNLARIN HEPSİ HASTANELERDE DE YAPILIYOR BİLİNÇLİ ELLERDE,HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM ANTALYA ÖZEL YAŞAM HASTANESİNDE UZMAN DR.ŞEYDA TEMEL DE YAPTIRDIMopuyorumnanaktan
tek seans 50 tl verdim :)alkisalkisalkis

Bu bende de var sanırım, kendimi bildim bileli yüzümde kızarıklıklar mevcut annem çocukluğumdan beri olduğunu ve kızarık bölümlerdeki cildimin çok ince olduğunu söylüyor, burnumun üzerinde bir kaç yıllık bir sivilce izi var kırmızı yakından baktım bariz kılcal damar çatlaması, diğer kızarıklar da kılcal damar göremedim ama sanırım öyle, hani güneşten yüzü yanar ya insanın burun ve yanak üstü işte oralar genelde kırmızı benim suna dumankaya at kestanesi tarifi vermiş bunun için, internette de at kestanesinden ve lazerden bahsediyor, herhangi bir dermo kozmetik ürün yok mu bunun için acaba?

Birde Rosacea diye bir cilt hastalığı var; gül hastalığı olarak da geçiyormuş onu da bir araştırın derim, bu hastalıkta da kılcal damar çatlamaları oluşuyor

Yaklaşık bir aydır sadece yüzümdeki kılcal damar problemi olan bölgeye Oksitin krem sürüyorum. İşe yarıyor gibi. Eczanelerde 5 TL'ye satılan bir krem bu.

Bendeki %40'lık olanı. Cilt doktoru yüz derimdeki incelme için vermişti. AHA krem, yok limon yok sirke derken cildim çok incelmiş. Tedaviye burdan başlayalım dedi ve çinko içerikli krem verdi. Yeni yıla kadar kesintisiz uygulayacağım.

Sürdüğümde bembeyaz durduğu için gece sürüp yatıyorum. Yoksa evin içinde savaş boyası sürmüş Kızılderililer gibi dolaşmak lazım gelecek.

Not: Bu mesajı yardımım olur düşüncesi ile kılcal damar konulu topiclere aynen ekleyeceğim.

eğer yüzdeki o insanın sinirini bozan çatlak görünümündeki damarları diyorsanız aynı dertten bende de var bi keresinde bi doktora gitmiştim bana ilaç filan yazmamıştıama nutrient diye bi krem deneyebileceğimi sölemişti tabi bunun kozmetik ürünü olduğunu ve kesin işe yaramayacak diye bişey olmasığınıda söylemişti.çok araştırdım ama olumsuz yorumlarda görünce almadım.ama kurtulmamız zor görünüyor yüzümüzü güneşten sürekli korumak zorundayız birinden de doktorun yemeğin buharını bile yüzüne değdirmiceksin sözünün söylendiğini duymuştum.bu at kestanesini de denicem inş işe yarar.az kılcal damarı olan kızlar yüzünüzü kollayın güneşten filan koruyun bari çoğalmasınlar.

Selam; piyasada çok sayıda bu damarları azalttığı söylenen bissürü krem var; ancak ben dermatolog tavsiyesiyle bile 1 yıl boyunca kullandığım ruboril bile işe yaramadı:KK43: Ama lazerle 2 seans yaptırdım. neredeyse çoğu gitti. Sadece biraz daha kalın olanlar için 1 seans daha gerekecek. Bence kremlere para vermeyin...

Az önce nette gezinirken Planta Pura diye bir kreme rastladım yüzdeki kızarıklıklar ve kılcal damar çatlamaları içinmiş, bundan deneyen var mı?

Selam; piyasada çok sayıda bu damarları azalttığı söylenen bissürü krem var; ancak ben dermatolog tavsiyesiyle bile 1 yıl boyunca kullandığım ruboril bile işe yaramadı:KK43: Ama lazerle 2 seans yaptırdım. neredeyse çoğu gitti. Sadece biraz daha kalın olanlar için 1 seans daha gerekecek. Bence kremlere para vermeyin...

selam benimde akne rozasea ( kılcal damar genişlemesi ) var. 2 yıldır çekiyorum. avene ve urıage ürünleri için 385 tl. ödedim hiçbir işe yaramadı. hepsi para tuzağı. 3 mart 2011 özel hastaneye dermatoloğa gittim. doktor imex ve roza verdi. 4 ay boyunca kullanacam. sonra lazer tedavisi olmamı istedi. ilaçlar geçirmez dedi. sadece hastalığı ilerlemesini engellemek için ilacı kullan dedi. ayrıca ben emzirme dönemindeyim. bebeğe etki yapmazmış. 4 seans lazer 1500 tl. hastaneleri araştır dedi fiyat konusunda. sana sormak istediğim lazer nasıl birşey acıtırmı, tedaviden sonra yaşama dönüş nasıl olacak , ayrıca ben çalışıyorum . bana bu konuda yardımcı olabilirmisin. lazerden korkuyorum yüzüm yanar diye mahvederlerse bide.:KK5:

Kızlar size bi öneride bulunmak istiyorum fakat ben daha denemedim,bende yüzümdeki kılcal damarlardan müzdaripim çok araştırdım öyle lazer, pahalı kremler falan çok ilgimi çekmedi kesin sonuç vermiyecegini düşünerek uygulamadım,Aktarlarda bulabiliceginiz(3.5tl)bi krem Arap Kızı Kremi mutlaka deniycem,aynı zamanda yüzdeki tüm lekeleri akneleri yok ediyormuş ve ayrıca yüzü parıl parıl parlatıyormuş bakalım bugün çıkabilirsem bugün olmazsa en yakın zamanda sizde deneyin ve görün.

not.Kesinlikle bir yan etkisi olmayan bitkisel bi ürün oldugunu söyleyebilirim.

Kızlar size bi öneride bulunmak istiyorum fakat ben daha denemedim,bende yüzümdeki kılcal damarlardan müzdaripim çok araştırdım öyle lazer, pahalı kremler falan çok ilgimi çekmedi kesin sonuç vermiyecegini düşünerek uygulamadım,Aktarlarda bulabiliceginiz(3.5tl)bi krem Arap Kızı Kremi mutlaka deniycem,aynı zamanda yüzdeki tüm lekeleri akneleri yok ediyormuş ve ayrıca yüzü parıl parıl parlatıyormuş bakalım bugün çıkabilirsem bugün olmazsa en yakın zamanda sizde deneyin ve görün.

not.Kesinlikle bir yan etkisi olmayan bitkisel bi ürün oldugunu söyleyebilirim.

sonuçlarını paylaşırsan seviniriz :87:

X