Yüzdeki Kılcal Damarlar..

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
1.201
6
:roflol:arkadaşlar son bi iki haftadır burnumun yan taraflarında kılcal damrlar oluştu nasıl diyeyim hani nezle olursunuz da burnunuzun yanları kızarır ya aynı öyle görünüyo şimdi ben napıcam ya durduk yere iş çıktı başıma gene bi öneriniz varmı geçiyomu bunlar

benim de gözümün etrafında çıktı güneşten oldu bence:a015: kurtulmasının etkili bi yolu olsa keşke??

benimde yanaklarimda var :çok üzgünüm:tv de görmüsdümkilcal damarlar tek lazer tedaviyle geciriliyor

teşekkürler kızlar bende araştırdım kremler falan var ama çok pahalı bitkisel bişeyler olsada yapsak yüz milyonda vermek istemiyorum zaten onun kremi bunun kremi derken benimkiyle papaz oluyoruz bide burnumun kenarları için krem alırsam napar bilmiyorum:)

slm bayanlar bendede var o kötü kızarıklıklar kılcar damar catlaması bir ara baya fazla idi çok kötü hissediyordum onları görünce lazer işlemi yaptırdım 3 saanes büyük ölcüde gecti ama yeterli olmada sanırım tekrardan 3 saans gitmek gerekiyor.fiyatıda fazla degil 3 seansı 200 ytly yakın

elanurs nerde yaptırdın cnm?benim de çene bölgemde var hatta yanaklarımda dasenağlama peki lazer işleminden sonra aşırı kızarıklık falan oldu mu?ne kadar zamanda kurtuldun cnm?çok soru sordum ama çok merak ediyorum çaresi var mı diye

elanurs cnm umarım cevap verirsin benim için çok önemli çünkü ilerde damarlar için yaptırabilirm lazer eğer memnun kalan birilerinin olduğunu,sonuçlarını bilirsem.çok kırmızıyım ve acayip kızarıyorum çünküsenağlama

yüzünüzü düzenli soğuk su ilede yikayabilirsiniz..o bölgedeki deri muhtemelen incelmiştir.lzerde tedavi yöntemlerinden biridir

Bir tür serum. Akşamları cildimi temizleyip burnuma ve yanaklarıma sürüyorum. Tamamen emilene dek birşey sürmüyorum. Daha sonra tonik, gece kremi vs.
Yazın çok artmıştı bu kılcal damarlar. Benim burun çevremde vardı arkadaşımın yanaklarında. Yaklaşık 15 gün oldu başlayalı. Arkadaşımda ben de düzenli kullanmaya çalışıyoruz. Gözle görülür bir fark var.

Bir tür serum. Akşamları cildimi temizleyip burnuma ve yanaklarıma sürüyorum. Tamamen emilene dek birşey sürmüyorum. Daha sonra tonik, gece kremi vs.
Yazın çok artmıştı bu kılcal damarlar. Benim burun çevremde vardı arkadaşımın yanaklarında. Yaklaşık 15 gün oldu başlayalı. Arkadaşımda ben de düzenli kullanmaya çalışıyoruz. Gözle görülür bir fark var.

fiyatı ne kadar acaba cnm?

netten baktım 150 ytl diyo :S çok yaaa :KK43:
benim de bildim bileli öledir burun kenarım, bi cilt bakım uzmanına sormuştum çok su iç demişti ama bi burun kenarı olur mu ya hiç geçmedi :KK43: doğal bişi yokmuki hiççç

kızlar kılcal damar için at kestanesinin iyi geldiğini duydum ve aktardan aldım onu iyice ezdim ama baya zordu çok sertti çünkü. kremin içine ekledim avonun kremi vardı bende ona ekledim ama düzenli kullanamadım kullanımı böyle olmadı ama kılcal damar varise etkiliymiş hatta sitede böyle bi konuda olması lazım ben bacağıma denemiştim düzgün şekilde kullanımını öğrenip denemekte faydalı olabilir

ibrahim saraçoğlu at kestanesi yağı yapımını anlatmış da yok 45 gün kızgın güneşte bekletin falan.
bu at kestanesinin yağını satmazlarmıki aktarlar??? yoksa yerden toplayıp kestaneleri kendim mi yapsam :)

ibrahim saraçoğlu at kestanesi yağı yapımını anlatmış da yok 45 gün kızgın güneşte bekletin falan.
bu at kestanesinin yağını satmazlarmıki aktarlar??? yoksa yerden toplayıp kestaneleri kendim mi yapsam :)
ben de sen söyleyince googleden bi baktım nedir ne değildir diye,sanırım at kestanesi merhem ve jel olarak satılıyomuş,en kısa zamanda araştırıcam bişiler bulursam paylaşırım,inş kesin çözüm olcak bişidir de kurtuluruz şu kılcal damarlardan:dance:

bilmiyorum yağ şeklinde satılıyormu ama şimdi kışada girdik başka ısı sistemiyle olmazmıymış ki fisfisfis

yağ şeklinde satılıyomuş arkadaşlar,aktarda varmış,bi de emoline krem diye bişi var onun da etken maddesi at kestanesinde bulunuyo,bu krem de varis ve kılcal damar çatlamaları için kullanılıyomuş.kararsız kaldım yağ mı alsak krem mi?

X