Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı koleston açık sarı renge boyasam?

kiss mee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2008
52
0
38
saçlarım röfleleiydi yanlız aralarda bronz sarılar vardı canım sıkılıodu gittim markete direk loreal ın 9.1 küllü sarısını kaptım eve geldim boyadım bi yıkadım ortaya açık kumral gibi bişey çıktı ama saçlarım koyulaştı kötü bi renk olmadı ama açık sarılarım böle bi karamel gibi oldu küllü denilen şey bumudur ya şimdi kolestonun açık sarısına boyasam acaba ortaya na ıbişey çıkar ya tavsiyelriniz varmıı

hangi marka kutunun üzerindeki rengi bize gerçekten sunuyor ya o renlere aldanarak aldım ama alaksı yok hani varya bu renkse şu renko lacak boyayınca die ama alakası yok hangi markanın sundugu seçenek dogru ya bu renkse boyayınca şu renk olur deyipte uygulayı o rengi bulan var mı

canım bence rengın bıraz oturusun ondan sonra boya sacını bıde annemde küllü sarıya boyamıstı onunda acık karemel gıbı olmustıı saclarıı

tek boyamada tam rengi oturmaz bidaha aynı renge boyarsan daha iyi oturur rengi kolestonun açık küllü kumralı röfleyi tamamen kapatıo annemden biliorum a.s.

Ben de röflemin üzerine koleston açık küllü kumral yaptım , çok koyu .kiss mee sen saç rengini oturtup güzel bir sarı elde edebildin mi?Cevabını bekliyorum; çünkü ben de hangi sarı yapsam bu boyanın üstüne kararsızım.Yardımcı olursan sevinirim

arkadaşlar ben esmer tenliyim fakat koyu esmer değil buğday gibi :) saçlarımı broz sarı yapmak istiyorum sizce yakışır mı fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim... Birde benim saçımda kızıl vardı hemen hemen 1 yıldır boyamıyorum ve suan burdan duydugum beyaz sabunu uyguluyorum kızılın akması için.. saçımdaki kızıl beyaz sabunla akar mı ve bu istediğim rengi uygulayabilirmiyim??

X