İstanbulda iyi bir Cilt Doktoru olarak kimi tanıyorsunuz?

benim de cilt problemim var.1 senedir doktorlara taşınıyorum.şuan da gebe olduğum için son 1 ayda daha çok arttı ve sırtımda dahi yaralar çıkmay başladı..şuan ilaç ta kullanamıyorum.pssikolojim bozuldu resmen.kendimi aynada görünce çok kötü oluyorum..en son çapa ya gittim.tahlillerim temiz çıktı..ne yapacağımı şaşırdım...artık doktor gezmekten de sıkıldım.herkes baştan savma yapıyo işini...bi tahlil yazıyo git yaptır gel.onu yapıyosun başka veriyo.dalga geçer gibi git gel uğraş yapıyolar adama.burda da bikaç tane doktor ismi okudum ama hangisi...hangisi bu konuda ehil.hangisi daha az uğraştırır ki.bilemiyorum...

canım benimde eşimin yuzunde siğiiler var Sarkıs beye gıdıyor ama henuz sonuc alamadık kuzenınde nasıl bır tedavı uyguladı bılgı verebılırmısın?:sm_confused:

Arkadaslar eger sigil probleminiz varsa cerrahpasanin prof ertugrul aydemir var cok iyi bir doktor kardesimin butun parmaklari sigil doluydu ve bu doktor hepsini gecrdi bir tane bile kalmadi biz şok gecirdik.kesinlikle tavsiye ederim.sislide ozel muayanesi var

Dr. Serkis Barış'a giden var mı? erkek arkadaşım gitmeyi düşünüyorda bi araştıralım dedik... giden arkadaşlardan bilgi almak istiyorum...

Dr. Serkis Barış'a giden var mı? erkek arkadaşım gitmeyi düşünüyorda bi araştıralım dedik... giden arkadaşlardan bilgi almak istiyorum...

canım gitsin tabi çok ünlü bi doktordur muaynesi 20 ytl yanlız sabah çok erken gidilmeli önceden sıra alması lazım çok fazla kalabalık cumartesi günleride 1 e kadar ordaymış

canım bi gitsin gidenler hepm memnun ben birkaç kez gittim düzelme var ama bnm problemim sivilceydi gitmesinde fayda var yani başkada okadar bilidnik bi doktor yook zaten

Sarkis beye saç sorunum için gitmiştim 2 yıl boyunca kullanmadığım sprey ve kendisinin yaptığı karışım kalmadı hergün sürmek bakım yapmak bir kenara giden paramda cabası..şuanda hala sorunlu saçlarım neslihan hanıma gidicem bu seferde :KK43:

agop katogyan için randevu talebinde bulundum son anda ücrei sordum 400 lira dedi sekreteri bana çok uçuk geldi. kesin sonuç alır mıyım garantisi yok offff egzemamdan bıktım artık :KK43:

bende ağır cilt problemleri geçiren biri olarak burda şunları belirtmeden edemiyicem 27 yaşındayım 3 yaşından beri egzama tedavisi ve alerji tedavisi gördüm ve görmekteyim gitmediğim dr kullanmadığım ilaç kalmadı egzamam kimi zaman azaldı kimi zaman geçti kimi zaman tekrar çıktı snr anladım ki kontrol altında tutulması gereken tek şey stres ve moral bahar dönemi ataklarımdan birini geçiriyorum derken gittiğim dr bana ilk defa birşey dedi bugüne kdr sana egzama denmiş ama skleroderma (ben de deri tutulumu olarak görüldü) olabilirsin dedi bunun üzerine 13 tane cildiyeciye gittim bunların arasında dvm lı gittiğim dr neslihan dolar ve teşhisle birlikte görünmem önerilen agop katoğyan da vardı neslihan hanım hastalığı hiç konduramadı pataolji yapılmasını bile lüzumsuz buldu agop beyde dr'mu tebrik etmekle yetin di benimle ilgilnediğini hiç diyemem agop beyden hiç bir müdahale görmedim ve muayene snr 400 tl verip çıktım tek bir krem bile yazmadı bana neslihan hanımda diğer alanlar da iyi olabilir ama ciddi cilt problemlerinde çok yetersizmiş bunu yaşayarak gördüm tabi herkes benim kdr ağır bir cilt problemi yaşayacak değil.bende ki bu hastalığı sonunda fark edip tedavi sürecimi başlatan HANDE ULUSAL hanıma da her devasın da teşekkürü bir borç bilirim.

X