İstanbulda iyi bir Cilt Doktoru olarak kimi tanıyorsunuz?

ahsenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2007
12
0
slm arkadaşlar,benim bir cilt problemim var,yüzümde kendiliğinden haff kabarma ile bir geniş çaplı kızarıklık oluştu,öyle egzamadaki gibi kaşıntı yok,aradabir kaşınıyo,önce önemsemedim,geçer dedim,güneşten olmuştur dedim,çünkü sabah uyandığımda cilt dinlendiği içinmidir bilinmez kızarıklık geçiyordu sonraki faaliyetlerimde tesbit ettimki sadece güneş değil terdeki tuz tahrişi artırıyo(ayrıca 4 gün öncesine kadarda denize girdim,ordaki tuzda aynı şeyi yaptı)şimdi kötü olan o bölge güneşte yandı kabuklandı ve soyuldu kızarıklıkta geçmiyor,daha da kötüsü yayılmaya başladı,acilen doktor arıyorum,ama çok doktor hatası yaşamış biri olarak öyle rastgele gitmeyecem artık,sizden ricam istanbulda güvenilir işinin piri bir cildiyeci ismi vermeniz,çevremden sonuç alamadım,herhalde ilk benim işim düştü,1 haftaya kadarda şehir dışına çıkacam,bir an önce halletmem gerek,anlayışınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

bu arada agop katogyan hakkında bir araştıma yaptım hakkaten işinin erbabı olduğu söyleniyor,ama kısa sürede kendisinden randevu almak heleki 1 haftada imkansız gibi görünüyor:çok üzgünüm:

Dr. Sarkis BARIS
VAR YEĞENıMDE 1 YILDIR GEÇMEYEN BıRSÜRÜ SıĞıL VARDI GÖGÜS SIRTTA HEPSı GEÇTı RANDEVUSUZ HERKESE BAKIYOR AMA ERKEN GıTMELıSıN kesin memnun kalıcaksın

Son düzenleyen: Moderatör:
bu arada agop katogyan hakkında bir araştıma yaptım hakkaten işinin erbabı olduğu söyleniyor,ama kısa sürede kendisinden randevu almak heleki 1 haftada imkansız gibi görünüyor:çok üzgünüm:

Evet canım haklısın. Randevu alabilirsen iyi olur. Ama genede diğer önerileri değerlendir. Sağolsun ben 20 yıldır kendisine giderim. Vicdanlı biridir ve ben kendisini çok sevdiğim için ismini vermiştim.
Şimdiden geçmiş olsun.

slm arkadaşlar,benim bir cilt problemim var,yüzümde kendiliğinden haff kabarma ile bir geniş çaplı kızarıklık oluştu,öyle egzamadaki gibi kaşıntı yok,aradabir kaşınıyo,önce önemsemedim,geçer dedim,güneşten olmuştur dedim,çünkü sabah uyandığımda cilt dinlendiği içinmidir bilinmez kızarıklık geçiyordu sonraki faaliyetlerimde tesbit ettimki sadece güneş değil terdeki tuz tahrişi artırıyo(ayrıca 4 gün öncesine kadarda denize girdim,ordaki tuzda aynı şeyi yaptı)şimdi kötü olan o bölge güneşte yandı kabuklandı ve soyuldu kızarıklıkta geçmiyor,daha da kötüsü yayılmaya başladı,acilen doktor arıyorum,ama çok doktor hatası yaşamış biri olarak öyle rastgele gitmeyecem artık,sizden ricam istanbulda güvenilir işinin piri bir cildiyeci ismi vermeniz,çevremden sonuç alamadım,herhalde ilk benim işim düştü,1 haftaya kadarda şehir dışına çıkacam,bir an önce halletmem gerek,anlayışınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

cnm üsküdar devlet hastanesindeki cildiyeci süpermiş çok arkadaştan duydum belim rahatsız onu halledeyim bi de cildiyeye uğrayacağım ben de... yalnız 2 dr varmış ve 1 tanesi çok metediliyor o da Uz. Dr. Buket Eskiçırak :) bu arada randevu sistemleri konusunda da biraz bişiler duydum gidiyormussun sıra alıyormussun bi yarım saat içinde de sıran geliyormus... olmadı internet sitesine gir :KK66: hem adresi tam alırsın hem de tlfnunu öğrenip randevu alabilirsin.. hem işini de garantiye almış olursun

Son düzenleme:
Dr. Sarkis BARIS
VAR YEĞENİMDE 1 YILDIR GEÇMEYEN BİRSÜRÜ SİĞİL VARDI GÖGÜS SIRTTA HEPSİ GEÇTİ RANDEVUSUZ HERKESE BAKIYOR AMA ERKEN GİTMELİSİN HASTANENİN TELİ 0212 5108052 kesin memnun kalıcaksın

canım benimde eşimin yuzunde siğiiler var Sarkıs beye gıdıyor ama henuz sonuc alamadık kuzenınde nasıl bır tedavı uyguladı bılgı verebılırmısın?:sm_confused:

kızlar lutfen bana da güvenilir bir doktor önerin acil gitmem lazım cildiyeciye sanırım alerji oldum..

Merhabalar,
Bende şimdi bir cilt doktoru araken mesajlarınızı gördüm.Acaba sorununuzu halledebildiniz mi?Dr.Serkar Baris'a gittiniz mi?Bu arada Cerrahpasa yi aradim,Agop Katogyan emekli olmus artık yok.Bana da yardımcı olursanız çok sevinirim...

istanbulda jfkda eda kumbasar hanımı çok tavsiye ederim
agopa arkadaşım gitti ve roaccutane verdi ama kız tedavisini bitirince aynı şekilde çıkmaya devam etti,meğerse dozu çok az vermiş araştırınca bunu farkettk
o da eda hanıma gitti ve eda hanımdan çok memnun şu an
çok çok tavsiye ederim
ssklılara 20 tlydi yanılmıosam

bende yarın sarkise gideceğim. Bakalım hayırlısı cildim çok yağlı sivilcelerim sağolsun eksik olmuyor. Tam geçti derken yine çıkıyorlar.. Herkes sarkisi çok öneriyor denemekte fayda varr :hulya:

bende yarın sarkise gideceğim. Bakalım hayırlısı cildim çok yağlı sivilcelerim sağolsun eksik olmuyor. Tam geçti derken yine çıkıyorlar.. Herkes sarkisi çok öneriyor denemekte fayda varr :hulya:

canim yaa ayni bendede, tam sivilcelerim gecti derken yeniden aciya aciya cikiyorlar.daha oncede gittim doktora faydasini goremedim. annem sarkis barisa mantar sorunu icin gitmisti cok iyi oldu. ama sivilce konusunda nasil bilmiyoruz. sen gidipte aldigin sonuclari burda iletirsen cok buyuk bi yardimda bulunursun. artik gecsin istiyoruuummmmm :KK43:senağlama

Agop kotogyanın muayenehanesi osmanbey metro çıkışının orda ben gittim ama birkaç sene oldu 250 lira da muayene ücreti verdim. Benim sivilcelerimi geçirmedi verdiği ilaçlar... ama devamlı gidemedim malum her seferinde 250 ver vallahi dokundu yani ne yalan söyleyeyim günahını alamam belki devam etseydim başka ilaçlar ile geçirebilirdi ama ben orda sıra beklerken birçok kişiye derman olmuştu hakkını yemiyeyim.(Belki verdiğim para stres yapmıştır ondan iyi gelmemiştir ilaçlar :1shok: )

kızlar surp pirgiç hastanesindeki serkis barış benimde cilt doktorum
babam ellerinde egzamalar için gitmişti tedavi oldu
bende geçtiğimiz yıllarda alerjiyle karşılaşınca gitmiştim
babamda bende çok memnun kaldığımız için çok kişiyi yönlendirdik serkis beye
giden herkeste çok memnun kaldı

ben cumartesi yine gittim
yüzümde sürekli iltihaplı sivilce çıkmaya başlamıştı söndüğünde de iz kalıyordu tamamen geçmiyordu
gittim antibiyotik tedavisi uygulamaya başladık
bir ay kullanacağım kremlerimi de aldım başladım
inşallah işe yarayacak daha önceki tedavi tecrübelerimden dolayı çok güveniyorum bu doktora

Son düzenleme:
benım kardesımın yuzu sıvılce doluydu okmeydanı ssk gıttı duzeldı sımdı eser yok egıtım arastırma karnenınızı alın gıdın derım)

Bakırköy de Dr Şerafettin Saraçoğlu'nu öneririm size alanında en iyisi 0212 542 75 75 ten ulaşabilirsiniz...

X