Sir ağdayla ilgili bir soru...

H

hilalll

Ziyaretçi
iyi günler.benim bir sorum var.benim derdim yüzümdeki tüylerle ilgili.çenemde ve boyun kısmında tek tük siyah siyah tüyler oluştu.önceleri cımbızla aldım ama çoğaldı sanki.daha da kötü boyutlara ulaşsın istemiyorum.doktora gittim hormonlarda bi sorun yokmuş.yalnız cımbız kullanma dedi.sir agda yaptırmayı düşünüyorum ama sir ağda konusunda hiçbi bilgim yok.hepsini aldırmaktan korkuyorum.sarı olanlarında sertleşerek siyahlaşmasını istemiyorum.biyoder kullanmayı düşünüyorum bunun içinde kökten aldırmak şartmış.ne önerirsiniz yüzüme siz ağda yaptırmalı mıyım.bide kaç günde bir yaptırmak gerekiyo. önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :1rolleyes:

eğer sir ağdaylada alırsan tek tük olan tüylerin sarı olan tüylerinle birlikte koparılacağı için o tüylerinde sertleşip kıl şekline dönüşecektir. sen o tek tük olanları cımbızla almaya devam et cnm sakın ağda yapma ya da iple aldırma.benden tavsiye

ben yüzümün bi kısmındaki tüyleri aldırmıştım sirle aldırmadan önce sordum kuaföre çoğalır mı? diye o da ağda kıl köklerini zayıflattığı için çoğaltmaz dedi. :eek:

ben şimdi sarartmayı düşünüyorum ama. :1closedeyes: istersen sen bi kuaföre danış ona göre karar ver. yerimseniben

ama bence sir, ip ya da cımbıza oranla daha iyi. :eek:

ben yüzümün bi kısmındaki tüyleri aldırmıştım sirle aldırmadan önce sordum kuaföre çoğalır mı? diye o da ağda kıl köklerini zayıflattığı için çoğaltmaz dedi. :eek:

ben şimdi sarartmayı düşünüyorum ama. :1closedeyes: istersen sen bi kuaföre danış ona göre karar ver. yerimseniben

ama bence sir, ip ya da cımbıza oranla daha iyi. :eek:
arkadaş haklı.sakın cımbız değdirme bende seninle aynı durumdaydım.sir kullanıyorum şimdi pek çıkmıyorkaydirigubbakcemile3

canım bence git çam ağcından çam sakızı al ve onunle tek tek al cımbız çoğaltır ama bu köreltecektir elinde tut sakızı kılı tek tek çek kökten almış olacaksın yada sir ağdayı böyle iki parmağının arasında tut yada ipe sür bu şekilde al.

alablırsen elıne bıraz agda yapıstır elınle tek tek al

çok teşekkür ederim öneri ve yorumlarınız için..of ne zormuş bayan olmak :KK43:

bence canım hiç agdaya bulaşma madem tek tükse iğneli epilasyon yap bence kesin sonuç canım hem bişeyde tutmaz

iyi günler.benim bir sorum var.benim derdim yüzümdeki tüylerle ilgili.çenemde ve boyun kısmında tek tük siyah siyah tüyler oluştu.önceleri cımbızla aldım ama çoğaldı sanki.daha da kötü boyutlara ulaşsın istemiyorum.doktora gittim hormonlarda bi sorun yokmuş.yalnız cımbız kullanma dedi.sir agda yaptırmayı düşünüyorum ama sir ağda konusunda hiçbi bilgim yok.hepsini aldırmaktan korkuyorum.sarı olanlarında sertleşerek siyahlaşmasını istemiyorum.biyoder kullanmayı düşünüyorum bunun içinde kökten aldırmak şartmış.ne önerirsiniz yüzüme siz ağda yaptırmalı mıyım.bide kaç günde bir yaptırmak gerekiyo. önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :1rolleyes:

genelde her kadında olan bir sorun bu bence eğer sir ağda yaptırırsan yada yaparsan kalın ve ince tüyler bir arada gider ve yerine gelir ama bence tek tek dikkatlice cımbızla al ve hergün bunu ypa ki hiç belli olmasın o tüylaerin varolduğu!en azından bunu yapan birisi de benim ve kimse farkında bile diil 2 3 tane bişi yok zaten vaktimi almıo dikkatli davranıorum sadee bıyıklarımı sirle alıyorumkaşlarımı cımbızla çünkü sir göz kapaklarını sarkıtıyor muş die duydum kuaförümden!

canim yaptirabilirsen igneli epilasyon yaptir madem tektuk hem de ebediyen kurtulursun

Hilall canim kesinlikle cimbiz kullanma cimbiz kalinlaştiriyor ve sertleştiriyor ben öncekleri tek tuk tu cimbiz kullanmaktan killarim sertleşti ve yayildi sana tavsiyem cimbizla alma sir ağda kullan sonrasinda da karinca yumurtasi yaği kullan

benım bıldıgımde sır azaltıyor.
cımbız hem sert cıkmasını saglıyor hemde hemen cıkıyor.

Şekerli ağda şekerinden dolayı kıl köklerini besler. Sir ağdada ise böyle bir sorun yoktur. Çok işe yarar, inceltir ve azaltır. Ama sakın evde kendin yapma. Ben koltukaltıma yaptım ve farkında olmadan yakmışım. Kahverengi leke oldu. Gerçi yavaş yavaş geçecek ama yüzünde öyle bir leke istemezsin :) Kuaföre git, misler gibi sorunsuz alır tüylerini.

Son düzenleme:
Arkadaşlar cımbızla alın, sir ağdayla alın demişsiniz ama birinizde bu kıllar neden sonradan çıktı diye sormamışsınız:)

Öncelikle bir doktora görünmen ve gerekli tetkiklerini yaptırman gerekiyor çünkü ya kullandığın bir ilaçtan dolayı, ya da hormon değişiminden dolayı vücudundaki tüylenme artmış. Özellikle de boyun gibi beklenmedik bir yerden çıkması, hormon bozukluğun net kanıtı. Bence ağdayı, cımbızı bırak, sorunu içten çöz derim.

:44:

Son düzenleme:
benım bıldıgımde sır azaltıyor.
cımbız hem sert cıkmasını saglıyor hemde hemen cıkıyor.

ben bırcok marka sır agdayı denedım en cok depılıssıma markasından memnun kaldım gercı cılde ve hormona gore degısır ama bendekı kıllara bakılırsa depılıssıma en ıyısı:))

canim yaptirabilirsen igneli epilasyon yaptir madem tektuk hem de ebediyen kurtulursun

aynen öyle. sir ağda da kılları kalınlaştırıyor ve siyah çıkıyor kıllar.
tüy dökücü krem ile jiletin arasında hiçbir fark yok.
belki ip iyi gelebilir ama onun da acısına dayanamıyorum

aynen öyle. sir ağda da kılları kalınlaştırıyor ve siyah çıkıyor kıllar.
tüy dökücü krem ile jiletin arasında hiçbir fark yok.
belki ip iyi gelebilir ama onun da acısına dayanamıyorum

kuaförlerin yaptığı sir bende çok azalma yaptı...
epilasyona boşa para harcadım zamanında..
bence bünyeye ve kıl yapısına göre değişiyor bu durum...

tatlım bende aynı konudan çok çektim sirler ya da hazır ağda bantlarıyla alıyorum uzun süre çıkmıyor. tek problem sivilcelendiriyor ona da krem sürüp yatıyorum azaldı iyice.