Koltuk altı ve göğüs arasındaki ağrım.

M

marsel

Ziyaretçi
arkadaşlar 1-2 haftadır koltuk altı ve gögüs arasındaki kısmında ağrı ve ince ince sızlamalar oluyor....bugün elimle koltuk altımın göğsüme yakın kısmını elimle bastırınca acıma hissediyorum...

aranızda bu durumla karşılaşan oldu mu??

bende de aynı sorun var adet dönemi ve öncesi oluyor benim ağrım kolumu yaslasam ağrı oluyor henüz dr gitmedim daha önceleri gittiğimde dr sütbezesi demişti o zamanlar bu kadar ağrı olmuyordu mamografi çektirmeyi düşünüyorum

önemli bir şey değildir ama siz yine bir doktora gidp mamografi cektirin iciniz rahat olsun

benimde koltuk altımda adet öncesi oluyor bakmıştı dr yağ bezesi demişti
bence üzerine düş canım ihmal etme ama üzülme umarım seninde kötü bişey değildir
çok kadında böyle şeyler oluyor için ferah olsun iyi akşamlar

bu sadece sol tarafımda oluyor....

inşallah arkadaşlar önemli birşey değildir....yakın zamanda doktora gitmem lazım....

arkadaşlar 1-2 haftadır koltuk altı ve gögüs arasındaki kısmında ağrı ve ince ince sızlamalar oluyor....bugün elimle koltuk altımın göğsüme yakın kısmını elimle bastırınca acıma hissediyorum...

aranızda bu durumla karşılaşan oldu mu??

ewet aynı sorunu bende uzun süre önce yaşadım ve koştura koştura dr.gittim.kadınlarda çok sık görülen bişey olduğunu halk dilinde köpek memesi dendiğini söledi.bir ilaç verdi belli bir süre sonra geçti.ama orda şişlik büyüdükçe ağrısıda artıyordu.dr.istersem kesip alabileceğini söledi ama gerek olmadığını da ekledi.
umarım senin de sorunun aynısıdır.korkulacak bişey yoktur inş.şüpheden kurtulmak için en kısa zamanda dr.git bnce..

ewet aynı sorunu bende uzun süre önce yaşadım ve koştura koştura dr.gittim.kadınlarda çok sık görülen bişey olduğunu halk dilinde köpek memesi dendiğini söledi.bir ilaç verdi belli bir süre sonra geçti.ama orda şişlik büyüdükçe ağrısıda artıyordu.dr.istersem kesip alabileceğini söledi ama gerek olmadığını da ekledi.
umarım senin de sorunun aynısıdır.korkulacak bişey yoktur inş.şüpheden kurtulmak için en kısa zamanda dr.git bnce..

bende şişlik ,belirgin beze falan hiçbişey yok ...sadece ağrı ve sızlama oluyor....

inşallah önemli birşey değildir....aklım hep bunda...eşime hiçbirşeyde söylemedim henüz....

ya evet çıldırıcam bendede sol tarafta başladı sızlıyo içten bi sızı ama çok acıtıyo hatta koluma vurdu artık korkuyorum

Çok ilgiiinç Aynı şey geçtiğimiz günlerde yaklaşık 2 gün banada oldu
Sağ tarfımdaydı Ama devam etmedi
Bende merak ettim nedendir diye
Ama hiç bir şişlik vs yok Sadece ince sızı tekrarladıça sinirimi bozmuştu
Canımın acımasından öte süreklilik tepemi arttırdı
Allaha hamdolsun tekrarlamadı bi daha
Geçmiş olsun sizlerede

aynı şeyi bende bidönem yaşadım meme ultrasonu çekildi bi şey çıkmadı fibromiyalji teşhisi kondu zaman zaman başka bölgelerde de benzer acılar hissediyorum özellikle soğuk havalarda artıyor. diğer adı yumuşak doku romatizması sen en kısa zamanda bi doktora git canım için rahat etsin ben dahiliyeye gitmiştim..

cnm oncelıkle neden kaynaklandığı bilinmelı...üşütmüşde olabilirsin meme ve koltuk altına bir bak ve elle kendı kendını muayne et..

aynı agrı bendede var sol göğsümde bazen nası canım yanıyor anlatamam agrının şiddetine göre sırtıma v urduguda oluyr hatta dün aksam yine agrı basladı göğsümden koltuk altıma dogru elimle yokladım şişlik vb.bi durum yok bende ama nedeni nedir bilmiyorm en iisi dr gitmek gecikmedende bide vakit olsa işlerden :s

mrb arkadaşlar bende de 1 aya yakındır aynı ağrılar var sırtıma vuruo kalbimle ciğerim arasında sürekli bir ağrı var bazen kolatıma geçio koluma ve sırtıma vuruo.bu ağrı midemden kaynaklanıo sanıodum çünkü büyük ihtimalle reflüm var fakat dün doktora gittim tansiyonumu ölçtü 14e 9 çıktı yaşına göre çok yüksek diyip kan testi istedi,ekg ve eko istedi ayrıca holter denen bi cihaz takcam dedi.acayip korktum.yalnız 10 gün önce adet olmam gerekiodu hala olamadım ve bu ağrılara onun da sebep olabileceğini düşünüorum.ancak adet gecikmesi tansiyonu etkiler mi onu mrk ediyorum.:uhm:

canım oncelıkle eline gelen bir kitle vs. varmı?kendı kendını banyo yaparken bır muayne et sabunun kayganlığıyla elıne gelmesı çok daha kolay oluyor.eğer yoksa bir genel cerrahiye muayne olmasın drunda muayne ettikten sonra eğer yasına uygun tetkıkler yapılır.40 yas altındaysan mammografi çok önerilmiyor.memu ultrasonu yaptırabilirsin.eğer üstüysen her ikisini birden yaptırman senin için iyi olacaktır .hem içinde rahat olur.
geçmiş olsun

benimde böyle bi sorunum oldu sağ koltuk altım acıyordu ağrı vardı göğüslerimde de az ağrı vardı ama koltuk altımda sert bişi vardı epilatörle alırken felan belli oluyordu orası ve daha çok acıyordu daha sonra dr gittim sonuç ana rahminde süt bezleri koltuk altında oluşuyormuş daha sonra göğüslere göçüyormuş benim bi kaç süt bezi koltuk altımda kalmış özellikle hasta olmama yakın daha çok belli oluyordu çok bi sorun değil ama isterseniz alabiliriz dedi bende cesaret edemedim ama çok acım oluyor adet dönemimde

Bende 3 gün önce sol göğsümde 2,sağda 1 tane hissettim dr.gittim önemli bişey değil dedi,ultrason çekilecek..Süt bezeleridir diye kendimi teselli ediyorum.ama korkuyorumda..offff...

kızlar ya bende de aynı sorunlar var. Doktora gittim, ama önce nabzım çok şiddetli attığı için kalbinden kaynaklanıyordur, başka zararlı bir şey yok dedi. Ekg, eko falan da çekildi temiz çıktı çok şükür.
Başka bir doktora da aynı şikayetle gittim, üşütmekten veya stresten olabilir dedi. Göğsüme kendi kendime bakıyorum, kitle falan yok gibi, ama sürekli ağrıyor ve ağrılar devam ettikçe ben daha çok panik yapıyorum. Ben okuldaki doktora görünmüştüm. şimdi normal bir hastaneye gideyim diyorum, dahiliyeye mi gitmem gerekiyor?

Lenf bezleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lenfonit olabilir

Ne olduğunu bilmiyorum ama en kısa zamanda bir doktora gitmeyilim, çok ağrım var. Bu arada benim 20lik dişim çıkmadı hala, ondan da olabilir diye duymuştum ama bilemiyorum ki, off off

X