Saç Rengi ve Saç Boyama Boyalı saç nasıl açılır?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar benim saçımda kahve boya vardı.Kozmetikçiye gidip saçımı açmak ve kumral saç olsun istiyorum,dedim.Bana ilk önce çok açık sarı ile aç üzerine kumralla boya dedi. Öyle yaptım ama kendi saçım olan dipler turuncu,geri kalanıda kestane oldu.Şimdi size soruyorum:Sizler boyalı saçınızı tek renkte nasıl açabiliyorsunuz? Hem saçım kumral olmadı,hem de iki renkle dolaşıyorum.Şimdi kumral olmak için hangi renk kullanıcam, diplerdenmi yoksa uçlardanmı başlıyacağım boyamaya... lütfen yardım edin...

Arkadaşlar benim saçımda kahve boya vardı.Kozmetikçiye gidip saçımı açmak ve kumral saç olsun istiyorum,dedim.Bana ilk önce çok açık sarı ile aç üzerine kumralla boya dedi. Öyle yaptım ama kendi saçım olan dipler turuncu,geri kalanıda kestane oldu.Şimdi size soruyorum:Sizler boyalı saçınızı tek renkte nasıl açabiliyorsunuz? Hem saçım kumral olmadı,hem de iki renkle dolaşıyorum.Şimdi kumral olmak için hangi renk kullanıcam, diplerdenmi yoksa uçlardanmı başlıyacağım boyamaya... lütfen yardım edin...

canım boyanın boyayı açma özelliği yokk sadece rengini çok hafif değiştirr
benmde aynı şey oldu sçlarım kzıldı karamel istedim açalım dediler bende yok dedm
tutmaz demediler sadece karamelin 1 2 ton koyusu olur dediler bi yıkandı koyu kzıl olmuştu saçlarım bugün hatalarını düzelttiler oryalle açtılar saçım çok yıpranmadı sadece kurudu biraz fındık kabugu gibi bir renk oldu
eğer cesaret edemiyosan oryalee renginin akmasını bekliceksin
özellikle beyaz sabunla yıka gerçekten çok işe yarıyor

canım ben saclarımı 6 ay içinde röfle boya acma siyaha boyayıp acmıs bi kişi olarak tek sunu söyleyeyim.. ilk röfle yaptırdım dogal saclarıma onuda kuaför yaptı sonra hep kendim ugrastım cok kötü sonuclar aldım.. yani bi uzman kadar olmadı hiç.. eger acmak istiyorsan palette ile acman mümkün gayet iyi acıyo ama esit acamayabilirsin renk dalgalanmaları olabiliyo.. ben kendim yaptım palette kullananların konusunda fotolarımda var yani homojen olmuyo cünkü esit ve hızlı sekilde heryere degdirmen gerek.. diplerin gelmişse onlara sonra sürmen dakikaları hesaplaman lazım ama en son kuaföre gittim ve uygun bi sekilde homojen bi renk olacak sekilde düzeltti actı.. onuda bi baslık acarak fotoyla gösterdim.. direk kuaföre git bence.. yoksa basına actıgın dertle daha fazlaya mal olcak sana.. artı sacının yanması kırılması kesilmeside cabası..

merhaba.. benim saç rengim bakır tonlarında idi. biraz koyulaştırayım dedim. alix avien 6.8 koyu tütün aldım. şimdi saçlarım simsiyah oldu. hiç yakışmadı. ne yapmam lazım. yıkadıkça açılır mı??akannehir

merhaba.. benim saç rengim bakır tonlarında idi. biraz koyulaştırayım dedim. alix avien 6.8 koyu tütün aldım. şimdi saçlarım simsiyah oldu. hiç yakışmadı. ne yapmam lazım. yıkadıkça açılır mı??akannehir

açılır canım sen daha yeni boyadığın için koyu oldu saçın ben de aynı hatayı yapıp kuaförde düz koyu kumrala boyatmıştım hiç yakışmamıştı aynalara küsmüştüm sonradan aklıma gidip bir kalıp hacışakir sabunu alıp onla yıkamak geldi daha ilk yıkamada bir ton kırıldı rengi iki hafta sonra 11.0 sarı ile boyamıştım çok güzel olmuştu sana da tavsiyem hacışakir sabunla saçını yıkaman en son da saç kremiyle saçını kremle ki saçın rahat taransın emi canım

slm kızlar ben bu klübe yeniüye oldum hala nerden hangi bölüme gireceğimi bilmiyorum..benim saçık koyu kızıl acicilar satılıyormu markat ve kozmetikcilerde..alsanm da şöyle güzel bir kahve yapsam diyorumm..bilgilendirirseniz sevinirim

saç açma maduruyum koyu kahveden açmaya çalıştım 6 aydır boyama yapmamama rağmen yandı mahvoldu saçlarım kendim beceremem diye kuaföre yaptırmıştım hemde...saçlarım kalın telli ve gürdür yoksa hali nolurdu bilmem off offf hiç kurcalamayın derim kızlar

canım boyanın boyayı açma özelliği yokk sadece rengini çok hafif değiştirr
benmde aynı şey oldu sçlarım kzıldı karamel istedim açalım dediler bende yok dedm
tutmaz demediler sadece karamelin 1 2 ton koyusu olur dediler bi yıkandı koyu kzıl olmuştu saçlarım bugün hatalarını düzelttiler oryalle açtılar saçım çok yıpranmadı sadece kurudu biraz fındık kabugu gibi bir renk oldu
eğer cesaret edemiyosan oryalee renginin akmasını bekliceksin
özellikle beyaz sabunla yıka gerçekten çok işe yarıyor

iyi gunler benimde sacim koyu kahfe siyahsi gibiydi ben haci sakir ve sari renkte el sabunu varya papatya øzlu olan onunla yikiyorum sacim yavas yavas sarariyor bazende kabartma tozunu suyla karistirip 1-2sat bekletip duruluyorum oda boyayi aciyor rengini bende yeni uye sayilirim :)

merhaba kızlar. ben saçımı açtım mora boyadım ama acaip patlak bir mor oldu. kuaföre danıştm 6.0 numaralı boyayla boya dedi. Boyadıktan 2-3 sonra tekrar açmak istiyorum yanarmı ? acaba lütfen cevap verin

X