Saç Kesim Şekilleri permadan dertli olanlar buraya

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

aynurenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
176
1
41
arkadaşlar geçen perma yaptırdım tutmadı tekrar sardılar sonuç vahim tutmadığı gibi saçım yandı okuduğum kadarıyla bu konuda dertli arkadaşlar çok neyse saçım çok kötü oldu çözümler aradım buldum bir ayda saçımı %70 düzelttim evet önce zeytin yağı,hintyağı,çam terebenti ve bepanten iğneyi kırıp karıştırım haftada bir sürdüm iki saat bekleterek yıkadım ayrıca şampuanımdada çam terebendi var sonra biraz uzadı ve kahkülden katlı kesim yaptırdım yanık ve kırıkların çoğu gitti kuförün kullandığı krem 7/24 den aldım new are diye banyodan sonra onu kullanıyorum birde son durulama suyuna elma sirkesi ekledim parlaklık ve yumuşaklık veriyor ve kaparmayı önlüyor bunu ilk yıkamada fark edeceksiniz.saçım hafifde olsa tutmuş bu kestirdikten sonra anlaşıldı yoksa kaparık birşey duruyordu krem 7/24 çok güzel bunuda kullanınca şimdi çok güzel tam su dalgası tabi permadan olmadan da bunları yapabilirsiniz eminim sonuç çok daha iyi olacak.kolay gelsin...hihoyyyt

X