Lekeler, Çiller Leke giderici kremle ilgili bir sorun

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
1.201
6
arkadaşlar geçen ay avondan leke giderici krem aldım ve tüm ciltler için yazıyodu.bu ayki katolağa baktım ki 35 yaş üstü içinmiş bense 28 yaşındayım
bildiğim kadarıyla erken yaşta kırışık önleyici kremler kullanmak çok zararlıymış
ama kremde kırışılıkla ilgili bi durum belirtilmiyor lekeleri giderdiğini cilt tonunu düzenlediğini ve güneşten koruduğunu söylüyor
ama 35 yaş üstü olmasıda kafamı karıştırdı şimdi bu kremi kullansam mı kullanmasam mı karar veremedim eğer bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

bence sen o ilk katalogdaki yazılanla son baktıgın katologdaki yazılanı elinde tut sonrada sikayetci ol tüketici koruma dernegine basvur.. belki bi zararı olmaz ama hata var sonucta.. bide avon hakkında cok sikayet var nedense..

Ewet canim cok zararli benim dr um sölemisti erken yasta böle kremler kullanirsak yaslandigmiz zaman cok daha etkili kremler kullanmak gerekirmiss wer cilt yapisni bozarmis

teşekkürler arkadaşlar avonun yaptığı ayrı bişey zaten onu hiç saymıyorum geride verilmiyomuş niyeyse ben bi tutulacak dalı vardır diye soruyorum işte çünkü dediğim gibi kırışık önleyici diye yazmıyor

en son aşama arızaya bağlamak zaten şimdi adabına uygun iğneleyici bi mail gönderdim sallarlarsa ona göre hareket edicem

arkadaşlar Allah aşkına şu avonun kandırmacasına gelmeyin artık güzelim cildimi mahvettim onun ürünleri yüzündenne zaman avonla ilgili bişi duysam yada kataloğu görsem çıldırcak gibi oluyorum...öve öve satıyolar temsilciler yok biz eğitimini aldık falan işte ama sonuç hep hüsran..en son ballandıra ballandıra bana satılan göz etrafı jeli gözlerimi şişirip kapattı yumruk yemiş gibi kör olucam sandım sonra temsilci alerjin var demekki demezmi çıldırdım..neyse belki öyledir dedim ama eski göz yapım geri gelmedi kızlar ...sonra duydumki her kullananı şişirmiş nerdeyse ...aman uzak durun ben ettim siz etmeyin bakın arkadaşa olana en azından zarar vermeden farketmiş hatayı ...at cnm onu çöpe zarar verir yaşınada uygun değil....off ooff amma dertliymişim be!

leke kremi derken zaten bunlar bi yaş ilerlemesine bağlı lekeler ve güneş falan gibi diğer lekeler için ayrılıyor. acaba dikkat etmedin mi, genelde açıklama kısmında yazar kremlerde yaşlılıktan oluşan falan diye. keşke satan kişi söleseymiş. bi oku üstünü falan neyden kaynaklı lekeler için diyo acaba.

Bir yıldır gün aşırı fondöten sürüyorum yüzüme. Gözümün yan kısmında bir bölgede renk değişimi oldu acaba ilgisi olabilir mi? Fikri olan var mı?

arkadaşlar geçen ay avondan leke giderici krem aldım ve tüm ciltler için yazıyodu.bu ayki katolağa baktım ki 35 yaş üstü içinmiş bense 28 yaşındayım
bildiğim kadarıyla erken yaşta kırışık önleyici kremler kullanmak çok zararlıymış
ama kremde kırışılıkla ilgili bi durum belirtilmiyor lekeleri giderdiğini cilt tonunu düzenlediğini ve güneşten koruduğunu söylüyor
ama 35 yaş üstü olmasıda kafamı karıştırdı şimdi bu kremi kullansam mı kullanmasam mı karar veremedim eğer bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

merhaba , öncelikle şunu söyleyeyim sakın avon kremlerini kullanma..daha doğrusu dermokozmetik olmayan hiçbirşeyi kullanma. mükemmel bir cildim vardı. normalde hiç krem kullanmam ama avonun güneş kremlerinden sonra yüzüm acayip lekelendi. harita gibiydi. şimdi kış ya biraz daha iyi. artık sürekli tamamen bitkisel bir güneş korucu kullanıyorum ve bitkisel olmayan hiçbir şeyi yüzüme sürmüyorum. bir abla tavsiyesi :))

X