Göz Makyajı Yeşil gözler için far önerilerinizzzz....

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben pembe tonları kullanıyorum sengözlerimebaksanab

ben pembe ve mürdüm tonlarını hiç yakıştırmıyorum gözümee böölee morarmış gibi oluyorr...

arama motorlarına yazarsanız görebilirsiniz :KK66: benimde gözlerim yeşil ama henüz makyaj yapmıyorum açıkcası nasıl yapıcağımıda pek bilmiyorum ama bu tavsiyelere kulak vericem :)

ben nivea nın cobalt blue goz kalemını kullanıyorum cok yakısıyo=)
onun dısında grı , murdum ya da bej far kullanıyorum..
grı bakıslarıma derınlık katıyo , murdum bakıslarıma cekıcılık katıyo ve bej de dogallık , aydınlık katıyo =)
genellıkle goz pınarlarıma da sımlı beyaz far kullanıyorum boylece gozlerım oldugundan buyuk gozukuyo..

ben nivea nın cobalt blue goz kalemını kullanıyorum cok yakısıyo=)
onun dısında grı , murdum ya da bej far kullanıyorum..
grı bakıslarıma derınlık katıyo , murdum bakıslarıma cekıcılık katıyo ve bej de dogallık , aydınlık katıyo =)
genellıkle goz pınarlarıma da sımlı beyaz far kullanıyorum boylece gozlerım oldugundan buyuk gozukuyo..

canım örnek resim koyabilir misin makyajlarından? çok merak ettim

ben de yeşil gözlüyüm ve genelde kahverengi,krem rengii yavruağzımsı gibi ,gri üstüne eyeliner,turuncu gölgeli bi makyaj ve bordo göz kalemiyle çerçeveleyip bol rimel uygularım...
en çok bordo yaptığımda gözlerimin rengi çıkar ve kesinlikle tavsiye ederim kızlar..ben pek pembe,mor,mürdüm falan sevmem ne kıyafette ne makyajda hiç kullanmam ama başkasında görünce çok beğenirim..
ama kesinlikle her yeşil gözlüde bir bordo göz kalemi olmalıı inanılmaz yakışıor..:jeyyar:.

ben de yeşil gözlüyüm ve genelde kahverengi,krem rengii yavruağzımsı gibi ,gri üstüne eyeliner,turuncu gölgeli bi makyaj ve bordo göz kalemiyle çerçeveleyip bol rimel uygularım...
en çok bordo yaptığımda gözlerimin rengi çıkar ve kesinlikle tavsiye ederim kızlar..ben pek pembe,mor,mürdüm falan sevmem ne kıyafette ne makyajda hiç kullanmam ama başkasında görünce çok beğenirim..
ama kesinlikle her yeşil gözlüde bir bordo göz kalemi olmalıı inanılmaz yakışıor..:jeyyar:.

hmm evet canım bordo yeşille zıtlık oluşturup meydana çıkarıyordur rengini. Peki kullandığın bordo göz kaleminin markasını öğrenebilir miyim? bir de varsa numarasını

canım golden rose no.4 ve flormar no.6 bunların tonları mora bakan bi bordo bi kaç kat çekince güzel bi bordo oluor azcıkta kahverengiyle birleşince süper oluor,
ama salı günü bourjois a bakmaya gidicem ordan bi bulursam alıcam onu da buraya yazarım
bi de beğenirmisin bilmiorm bebeyim ama turnika die bi marka var öle çok ahım şahım deil kenarda köşede duruodu onun 301 no.su tek kelimeyle süper tam bir bordo onu tek sürüp çıkıorm ama öbürlerini birz bastıraraktan bazende kahverengiyle karıştırarak yapıorm..ay ben nasıl uzun cümleler kuruorm böle bi anlatamadım derdimi ,ne konuşasım varmış uff delikafadulden

canım golden rose no.4 ve flormar no.6 bunların tonları mora bakan bi bordo bi kaç kat çekince güzel bi bordo oluor azcıkta kahverengiyle birleşince süper oluor,
ama salı günü bourjois a bakmaya gidicem ordan bi bulursam alıcam onu da buraya yazarım
bi de beğenirmisin bilmiorm bebeyim ama turnika die bi marka var öle çok ahım şahım deil kenarda köşede duruodu onun 301 no.su tek kelimeyle süper tam bir bordo onu tek sürüp çıkıorm ama öbürlerini birz bastıraraktan bazende kahverengiyle karıştırarak yapıorm..ay ben nasıl uzun cümleler kuruorm böle bi anlatamadım derdimi ,ne konuşasım varmış uff delikafadulden

sırnaşık şeyanladm tatlm merak etme, çok saol. aklımda bulunsun bunlar. ama benim genelde kırmızımsı tonlar gözümü kızarmış gibi gösterir.. bu tonlar biraz daha farklı anladığım kadarıyla! inşallah güzel durur

golden rose single eyeshadow serisinden21 numara.:) tek geçerim... çokta soran olur zaten..:) harika bi renk,dokusu da çok güzel bende saatlerce de dayanıyor.

X