Vajina darl ne yapmam lazm

bayanlar için zorr ama bekar kızlar içn ii bişi zarın hemen yırtılmaması.sayın ablalarım utanarakta olsa bi sorum olcak size..ben kızlık zarımı cok sertçe sildm içine bişi sokmadan kasıntı problemm yüzünden..kanamam oldu içerden zar heryerde aynı anda yırtılmazms yırrttıysam ilk ilşkm ilk gecemde olcagı için kan gelrmi sizce benden???

eğer bi enfeksiyon olursa kan gelebilir ama kan gelmez zar yırtılınca ilk gece

bayanlar için zorr ama bekar kızlar içn ii bişi zarın hemen yırtılmaması.sayın ablalarım utanarakta olsa bi sorum olcak size..ben kızlık zarımı cok sertçe sildm içine bişi sokmadan kasıntı problemm yüzünden..kanamam oldu içerden zar heryerde aynı anda yırtılmazms yırrttıysam ilk ilşkm ilk gecemde olcagı için kan gelrmi sizce benden???

benımkıde ılk ılıskıden cok benıım hatam yuzunden yırtıldı kan geldı dr gıttım kızlık zarın bozulmus dedıler :KK43:

bende bu konudan rahatsızım benimde vajinam dar ben hiç ilişkiye giremedim 8 aydır bu sorunu yaşıyorum bu konuda bana bilgi verecek biri varmı eğer yardımcı alursanız sevinirim lütfen gerçekten son noktadayım

İnsanlar daraltmaya çalışıyor siz de dar diye şikayet ediyorsunuz. Bu bir nimet aslında değerlendirirseniz...

Bende geçen c.tesi gittim doktora doktor muane edemedi aleti girmedi dediki çatın dar normal doğum yapamazsın.ultroson aletinin bile yarısı girdi.bana egzersiz verdi.bu egzersizleri deneyin eğer açılma olmazsa en son çare orayı genişleticez ameliyatla dedi.egzersiz olarak da önce 1 parmak sok 15 gün boyıncaiçindeyken parmağını sağa sola kaydır dedi.sonraki 15 günde 2 parmak sok içinde hareket ettir dedi.dün 2 parmağımı denedim.sonuna kadar soktum sokarken acımadı hareket ettiriken acı oldu biraz.sanırım egzersizle olacak gibi.aslında orda darlık yok sanırım ben korktuğum için kaslar kasılıyo ve acı ondan oluyo...sizde deneyin.

Darlıgını o kadar kafaya takmayın, o zaman daha zor olur

ben de yeni evliyim zaten zor bir ilişki yaşadım daha sonra da hep kanama olunca doktora gittim cuma günü doktor bana vajina darlığı yüzünden kanama olduğunu küçük bir operasyonla hallolabileceğini söyledi akıntım oldu için önce ilaçla enfeksiyon tedavisi verdi haftaya kontrole gideceğim ve operasyon olacağım hiç acı çekmeye gerek yok tedavisi varsa uygulayıp kurtulun derim

mrb arkadaşlar evleneli 6 ay oldu ve ilişkiye giremedk hep vajinismus diye düşündük ama o da değildi aslında çünkü eşimle yaklaşmamızda onu hiç itmiyodum kendimi sıkmıyordum...psikilojik diye düşündük tatillere farkl yerlere gittik kafamızı bsaltalım sonra deneyelim falan yine yok.Tabi bu arada forumdanda sürekli takip ediyorum işte arkadaşlar öyle bişey söz knusu olamaz esnektir kayganlaşınca girer. inanın o kadar denedkki hep hüsran :KK43: iki gün önce dra gittim ve doğustan olarak küçük oldugunu öğrendim dr: cok küçük! olmaması tabiki normal ameliyatsız olmaz dedi sade giriş kısmının genişlemesi lazımmıs bi cubukla ileri dogru muayene yaptı yolda sorun yok sadece giriş kısmında dedi .ameliyat sonunda 1 ay sonra rahatlıkla ilişkiye girebileğimizi söyledi.Burdan sizlere tavsiyem kesinlikle jinekoloğa gidin herbirey gercekten cok farklı hiç aklıma gelmeyecek şey şu an başıma geldi hiç öyle düşünmemiştim hep kendinden ilişki sırasında açılabileceğii düşünmüştüm.jinekoloğa gidin teşhisi o koysun niye bu kadar geciktirdiğime suan cok pişmanım.

Merhaba benmde evleneli 1,5 yıl oldu hala ilişkiye giremedik bir kere anestezi altında ilişki yasadık. Kanamam oldu.fakat gecen Dr a gittim ve hala kız olduğumu ayrıca vajına girişimin doğuştan cok küçük olduğunu öğrendim 2 Dr a göründüm ikisi de aynı şeyi söyledi bi operasyon uygulanmaıymış bede kanama old ama nasıl kızlık bozulmaz dedim Dr sadece zedelenmiş dedi ve benm tek parmağım bile zor giriyo dedi Dr um.biz 1 yıl boyunca vajınusmus sanıp psikolojik tedavi gördük tedavi başarılı gecti ama hala ilişkiye giremiyordum sonradan bu sorun. Cıktı bende 14 gün önce ameliyat oldum suan adetim bitince deniycez umarım olur canm yanmaz benle aynı durumda olup bu ameliyat sonrası raht eden var öı arkadaslar nolur yardımcı olun 😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar selam bn bir yillik evliyim ve malesef hala kadin degilim tum cesaretimi toplayip doktora gttim ve bna kizlik zarın cok kalin ve dar ameliyat la acalim dedi yikildim moralim cok bozuldu baska doktora gttim sakin inanma para icn yapıyolar bi anormallik yok bu sadece vajinismus tedavi olun dedi üçüncü doktora da gttim ve o da tekrar ameliyat dedi bn neyapicagimi sasirdim artık böyle deyipte ameliyat olan varsa nolur bna bilgi versin kafayi yicem artk

Merhaba benmde evleneli 1,5 yıl oldu hala ilişkiye giremedik bir kere anestezi altında ilişki yasadık. Kanamam oldu.fakat gecen Dr a gittim ve hala kız olduğumu ayrıca vajına girişimin doğuştan cok küçük olduğunu öğrendim 2 Dr a göründüm ikisi de aynı şeyi söyledi bi operasyon uygulanmaıymış bede kanama old ama nasıl kızlık bozulmaz dedim Dr sadece zedelenmiş dedi ve benm tek parmağım bile zor giriyo dedi Dr um.biz 1 yıl boyunca vajınusmus sanıp psikolojik tedavi gördük tedavi başarılı gecti ama hala ilişkiye giremiyordum sonradan bu sorun. Cıktı bende 14 gün önce ameliyat oldum suan adetim bitince deniycez umarım olur canm yanmaz benle aynı durumda olup bu ameliyat sonrası raht eden var öı arkadaslar nolur yardımcı olun 😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende aynı ameliyattan oldum doktor hemen hemen aynı şeyleri söyledi bi sorum olucak sizde haz alma sorunu varmı yoksa bendeki psikolojikmi

Arkadaslar selam bn bir yillik evliyim ve malesef hala kadin degilim tum cesaretimi toplayip doktora gttim ve bna kizlik zarın cok kalin ve dar ameliyat la acalim dedi yikildim moralim cok bozuldu baska doktora gttim sakin inanma para icn yapıyolar bi anormallik yok bu sadece vajinismus tedavi olun dedi üçüncü doktora da gttim ve o da tekrar ameliyat dedi bn neyapicagimi sasirdim artık böyle deyipte ameliyat olan varsa nolur bna bilgi versin kafayi yicem artk

X