Vajina darl ne yapmam lazm

ben de yeni evliyim zaten zor bir ilişki yaşadım daha sonra da hep kanama olunca doktora gittim cuma günü doktor bana vajina darlığı yüzünden kanama olduğunu küçük bir operasyonla hallolabileceğini söyledi akıntım oldu için önce ilaçla enfeksiyon tedavisi verdi haftaya kontrole gideceğim ve operasyon olacağım hiç acı çekmeye gerek yok tedavisi varsa uygulayıp kurtulun derim

Kesinlikte doktora gidip hallettirin cok kucuk bi aci cekersin ama bi anlik bisey e madem 1 yillik evlisin her iliskide aci cekmektense git bi dakkada doktor cozsun sonucta iliskide bunca zaman aci cektiysen resmen iliski eziyete donmustur cinselligi sirf gorev olarak hicbirsey hissetmeden bitsede gitsek dusuncesiyle yasamaniz sadece vakit kaybidir ve esinizde en az sizin kadar huzursuz olur birsey anlamaz kendinizi iyice sogutmadan doktora gitmelisin

Tarihe bakmadim cevabim gec olmus zevk almamanin ameliyatla alakali oldugunu sanmiyorum ablamda oldu ameliyat ve ozellikle sordu doktora zaten suan da bi sorun yasamiyor

ablanın doktoru kimdi acaba nerde yaptırdı? doktor seçimi çok önemliymiş çünkü.. çoğu doktor vajinusmus bu deyip geçiyormuş.. kendini senelerce vajinusmus sanıp bunun tedavilerini görüp yine de ilişkiye giremyen ve sonra iyi bir prof.a görünüp ameliyat olarak problemi halleden en az 4 danışanım oldu demişti psikoloğum... ama prof muayeneleri de çok pahalı..

X