Saç Rengi ve Saç Boyama yardım edin! resmen pembe oldu saçlarım

rozita

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
63
1
:çok üzgünüm:
şimdi kızlar benim saçlarım sarıydı Röflesini herkes çok beğenirdi. Dün kuaföre gittim çok profesyonel ve elit bir kuaför. Her zaman saçımı yapan kişi dediki bak dedi çok tatlısın zaten, gel saçının bir tel pembe atayım çok şeker olursun dedi. Ben saf da inandım:çok üzgünüm: sen bana güven bak süper olacak dedi amatek kelime ile berbat oldu. Pembe aktı diğer sarılarda kötü oldu. Anlatamam ya.. Rezil oldu saçlarım
Ben kızdım kuaföre patronu da kızdı biraz, gel yarın dediler, bakalım nasıl düzelecekse!
ya bildiğiniz bişey var mı?nasıl geçer bu nasıl düzelir en kısa zamanda?
Haftaya da işe başlıyorum bir de öğretmenim. müdür walla yer benikafamçokkarıştı

Sizce tekrar röfle tutar mı pembenin üstüne?

Hay Allah canımya gülermisin ağlarmısın aksilik işte, merak etme halleder kuaförün

:çok üzgünüm:
şimdi kızlar benim saçlarım sarıydı Röflesini herkes çok beğenirdi. Dün kuaföre gittim çok profesyonel ve elit bir kuaför. Her zaman saçımı yapan kişi dediki bak dedi çok tatlısın zaten, gel saçının bir tel pembe atayım çok şeker olursun dedi. Ben saf da inandım:çok üzgünüm: sen bana güven bak süper olacak dedi amatek kelime ile berbat oldu. Pembe aktı diğer sarılarda kötü oldu. Anlatamam ya.. Rezil oldu saçlarım
Ben kızdım kuaföre patronu da kızdı biraz, gel yarın dediler, bakalım nasıl düzelecekse!
ya bildiğiniz bişey var mı?nasıl geçer bu nasıl düzelir en kısa zamanda?
Haftaya da işe başlıyorum bir de öğretmenim. müdür walla yer benikafamçokkarıştı

Sizce tekrar röfle tutar mı pembenin üstüne?

canım uzulme boyle neon renkler çok cabuk akıyor. yarın kolayca hallederler.

bi günde mi aktı boya anlamadım.. bide bi tutamına mı yaptı hepsinemi.. bi tutamsa sorun olmazda hepsi olmus gibi anlatmıssın.. bide pembe boyayan arkadaslarım var onlarınki ertesi gün yada hemen akmıyo kafam karıstı biraz.. yinede gecmiş olsun elbet düzeltirler..

Evet cok kolayca halledilebilecek bir sorun bu.Merak etme yarin sacinin eski röflesi yerine gelir canm.Üzme kendini

bi günde mi aktı boya anlamadım.. bide bi tutamına mı yaptı hepsinemi.. bi tutamsa sorun olmazda hepsi olmus gibi anlatmıssın.. bide pembe boyayan arkadaslarım var onlarınki ertesi gün yada hemen akmıyo kafam karıstı biraz.. yinede gecmiş olsun elbet düzeltirler..

cnm şimdi bi tel dedi yaptı bi pakat sonra dedi ki "ya tek tarafta olmasın diğer tarafta da olsun" sonra alt uçlarda da olursa tarz bişey olur derken 4- 5 paket oldu. Diğer saçlarda sarı olunca yıkarkan onlarda pembemsi oldu. Böylece şimdi bi kısmı sarı bi kısmı pembe oldusenağlama

peki alttan pembelik çıkar mı sence şekerim?

canım gecici boyayla boyamışlar. kalıcı olsaydı yıkarken dığer saçlarında pembemsi olmazdı. hatta yarın kuaforun yapacagı tek sey sanırımsaçını yıkamak olucaktır. eğer para ısterlerse bı işlem yaptırma. bıkaç yıkamaya duzelir rengi. saçını yıpratma boşuna kendinide yıpratma:) saçını kırlı duşun ışte yıkadıkçca eski halıne donucek

canım gecici boyayla boyamışlar. kalıcı olsaydı yıkarken dığer saçlarında pembemsi olmazdı. hatta yarın kuaforun yapacagı tek sey sanırımsaçını yıkamak olucaktır. eğer para ısterlerse bı işlem yaptırma. bıkaç yıkamaya duzelir rengi. saçını yıpratma boşuna kendinide yıpratma:) saçını kırlı duşun ışte yıkadıkçca eski halıne donucek[/QUOş

şekerim sanırım geçici bya değil çünkü yaptıktan sonra o gün kusturdu saçımı. sadece fosforluğu gitti pembesi kaldı. Forumdakilere beyaz sabunla yıka diyordun ya ben de yıkıyorum pembe olmuyo köpükler. Keşke geçici olsaydısenağlama

canım gecici boyayla boyamışlar. kalıcı olsaydı yıkarken dığer saçlarında pembemsi olmazdı. hatta yarın kuaforun yapacagı tek sey sanırımsaçını yıkamak olucaktır. eğer para ısterlerse bı işlem yaptırma. bıkaç yıkamaya duzelir rengi. saçını yıpratma boşuna kendinide yıpratma:) saçını kırlı duşun ışte yıkadıkçca eski halıne donucek[/QUOş

şekerim sanırım geçici bya değil çünkü yaptıktan sonra o gün kusturdu saçımı. sadece fosforluğu gitti pembesi kaldı. Forumdakilere beyaz sabunla yıka diyordun ya ben de yıkıyorum pembe olmuyo köpükler. Keşke geçici olsaydısenağlama

canım geçici olmasa bıle yınede gider pembemsiliği baksana koyu kahveler akıyor tuhaf bır renk oluyor. beyaz sabuna gerek yok bence. çünkü saçım sarı dıyorsun ıyıce yıpratma saçını. ınan 1 haftaya kadar gider. yanı oyle umuyorum:)

canım saçını yıkadıkça açılır diye umuyorum. çok hafif pembemsilik kalabilir onu da kuaför halleder

Bence sakin tekrar röfle falan yapma , ama baktin ki 1 hafta icersinde hic bir degisiklik yok ancak bir cila attir, ama baska birsey yaptirma bence.

bencede eger aktıktan sonra röfle filan yaptırırsan eyvahh saçımm die başlıklar gorebiliriz sana ait cnm :) o yuzden biraz bekle sabret

X