malatya' da önerebileceğiniz iyi bir üroloji doktoru var mı?

arda_

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
475
1
kızlar eşimin sperm analizinde morfoloji %1 çıkmıştı.daha sonraki tetkiklerinde bunun sebebinin varikosel olduğu ve ameliyat gerektiği söylendi.şimdi eşim de ben de tedirginiz çünkü ameliyatı yapıcal iyi bir doktor bulma telaşına düştük.yardımcı olabilirseniz sevinirim.:eek:

kızlar eşimin sperm analizinde morfoloji %1 çıkmıştı.daha sonraki tetkiklerinde bunun sebebinin varikosel olduğu ve ameliyat gerektiği söylendi.şimdi eşim de ben de tedirginiz çünkü ameliyatı yapıcal iyi bir doktor bulma telaşına düştük.yardımcı olabilirseniz sevinirim.:eek:

Yeni gördüm mesajını, umarım çok geç olmamıştır. Kızkardeşimin eşinin de benzer sorunu vardı. Müjde hastanesinden Dr.İlker ÇÖMEZ'den çok memnun kaldılar. Çok iyi bir doktor. İstanbuldan gitmiş Malatyaya. Hatta eşi de gözdoktoru, kayınvalidesini de eşi ameliyat etmişti. İkisi de çok iyiler, kibar, çok iyi bilgi veriyorlar, cep tel.larını bile vermişler, bi sorunlunuz olunca arıyabilirsiniz demişler. ama ikisine de sıra bulmak zor. Eşi devlet hastanesinde, özeli yok. İlker bey umarım size de yardımcı olur. Sevgiler.

X