Lahana yağı ile 4 beden incelme

Sporla yapıldığında ksinlikle etkili oluyor. Air walkerı şiddetle öneriyorum:) gerçekten etkili. Yağ ile de sürüp masaj yap özellikle sorunlu olan bölgelere, sabah akşam ya da günde 1 kere. Kolay gelsinn.

Son düzenleme:
Sporla yapıldığında ksinlikle etkili oluyor. Air walkerı şiddetle öneriyorum:) gerçekten etkili. Yağ ile de sürüp masaj yap özellikle sorunlu olan bölgelere, sabah akşam ya da günde 1 kere. Kolay gelsinn.

Ya ben denedim lahana yağını yağ belimde kalıyor tam çıkmıyor iyi yediremiyor muyumki?

Yağı sürüp streçle kapatınca kayıyo;ama kaysada tamamen çıkmıyodur herhalde sende dimi? Erimesini istediğim bölgelerden kaymaması için daha uzun sarıyorum ben streci, sende niye öyle oldu bilemedim şimdi. Yağı çok mu sürüyorsun acaba? Fısfıslı şişeyle sürüyodum ben sende yoksa öyle bişiyle dene bi de. 5dk masajı iyice yedirerek yap. Yağı azaltmayı dene bir de. Az önce yazdığın yazı aklıma geldi internetten bel bölgesine hangi sporun iyi geldiğiyle ilgili bi yazı buldum onu paylaşayım. Kolay gelsin.

YAĞ YAKIMI:

Hiçbir diyet vücudun egzersiz sırasında yağ yakmasını sağlamaz. Yağ ancak 20 dakikalık egzersiz sonrasında kullanılır. Ve çoğu kişi 15-20 dakika yaptığı egzersiz sırasında yağ yakamaz, daha uzun süre devam edilmelidir. Karbonhidrat yerine proteini arttırmakla değil egzersizin süresini 20 dakikayı geçirdiğiniz sürece yağlar yanmaya başlar. Yağın çıkıp çıkmamasına takma o kadar kafanı, önemli olan burda terleyerek atmak. Spordan sonra duşta da şu kozmetikçilerde satılan tahta masaj aletiyle masaj yap. Daha hızlı incelmek için, 4 bi taraftan yapalım dimi:)

GÖBEK VE BEL BÖLGESİNİ ERİTEN SPOR:

Bel çevresi için en iyi sporlar kickbox, raket oyunları, squash, krol crawl yüzme ve tek başınıza tenis olarak belirtiliyor. Bunun yanında herhangi bir aerobik egzersizi de göbek çevresindeki yağları eritir. Tüm bu sporlar bir saatte 475 kaloriden daha fazla yakmanızı sağlar. Bisiklet sürmek göbek eritme için en kötü spordur. Bu basenler içindir. Bu kaslar tüm vücutla bağlantılı değildirler.

Son düzenleme:
Önceki yazıma ekledim;ama nedense görünmedi üstteki yazımda. Terlemen şart eritebilmen için. Kendini çok yoracak bir spor demiyorum kesinlikle;ama spor yaparken terlemelisin ki işe yarasın bütün bunlar.

arkadaşlar lahana yağı kullanıcılarına bir sorum olacak ben kullanıyorum fakat bel bölgem kaşınmaya başladı çok kaşınıyor,kıpkırmızı...bu bir yan etki mi ? :S

Acaba çok mu fazla üstünde tutuyosun yağı? Belki de alejin vardır bilemiyorum. Rahatsızlık veriyorsa portakal yağını dene, o da selülite iyi gelenlerdenmiş.

Amanın saatlerce üstünde mi tutuyodun? Belli bir zamandan sonra yağdan terle birlikte arınman gerekiyor. Zararlıymış yoksa. Bende önceki yazılanlardan dolayı söylüyorum bunu. 2 saat normaldir. Bencede öyle yap. Keyifli sporlar.

nasıl emiyor acaba nasıl etki sağlıyor bide anlamadm cildin emmesi lazım denmiş e streç terletiyo o zaman yne emicek 2 saat içerisinde

rica ederim canım ama bu sadece lahana yağının etkisi değil, yağ çok terletiyor evet ama ben spor yaparken kullandım. bunun da etkisinin büyük olduğuna inanıyorum.

canım özelden mesaj yazamıyorum ben lütfennnn nereden aldığını söyler misin lahana yağını? :KK43: ha bir de konuya cevap vereli bayağı olmuş, sonradan bir problem oldu mu sende? cevabını dört göle bekliyoruuum :KK43:

Akşam güzelce göbeğime sürdüm ve yan yağlarıma :/ strençledim üzerine korse giydim yattım. Ama hiç öyle terlemem olmadı yanlış bişi mi yaptım acaba ?

X