Lahana yağı ile 4 beden incelme

Blackqueen89

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2007
259
4
34
Kızlar haberlerde izledim şok oldum lahana yağı ile 1 ayda 4 beden inceliniyormuş :1shok:lahana yağını incelmek için kullanan oldu mu?nerden bulunabilir?:CüvCüv:

şimdi ben de izledim googledan baktım ama açıklayıcı bir bilgi bulamadım inşallah doğru bir bilgidir hemen denemeyi düşünüyorum çünkü

aynen bende baktım ama sadece lahana kapsülünden bahsedilmiş mısır çarşısında var mıdır acaba ?veya o masözü bulmak gerekir

Dikkat ederseniz kadının vücudunda ciddi sarkmalar vardı.. Sanırım bu pasiflikten kaynaklanıyor ama gende dikkatli olmak lazım.. 10 dakika da 4 cm ciddi bir rakam...
bunu günlerce spor yaparak eritemiyoruz.. Eger kullanıcaksanız sporu ihmal etmeyin..

Bu arada şu linkte Lahana yağı kremi buldum
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar nadide sultan'ın kullandığı haptır. televizyonda izlemiştim lahana kapsülü baya kilo vermiş sitesi de var
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar bende şimdi onu izledim ve bende hemen netin başına geldim:) aslında yarın fırsatım olursa açık aktarda bulabilirsem sormayı düşünüyorum.:))))ve hmen yazarım:))keşkeeeeee öle bişey olsa

arkadaşlar bide şunu söleyim haplardan kullanmayın ne olur ne olmaz neler çıktı biliyoruz hepimi:KK43:zaten yağdan bahsetti ve büyük ihtimallede aktarlarda vardır..umarım:)

melica arkadaşım bende belçikadayım doğrumu duydum burda varmıymış haberleri izledim acaba aynı şeymidir burdakiyle. bulursan banada söylermisin nerden bulduğunu

ben açıkcası inanmıyorum.
şu beyaz lahananın mucizesi ortaya çıktığından beri lahananın değişik ürünlerini piyasaya sürüyorlar.bu bence bir aldatmadır.yok yağı yok kapsülü....para tuzağı bunlar...yakında lahananın poşet çayları da çıkar.
herşeyin doğalı kullanılmalı bence..ben lahanayı açıkcası sadece pazardan alacam...

arkadaşlar bende şimdi onu izledim ve bende hemen netin başına geldim:) aslında yarın fırsatım olursa açık aktarda bulabilirsem sormayı düşünüyorum.:))))ve hmen yazarım:))keşkeeeeee öle bişey olsa
cnm cevabını bekliyoruz umarım aktarlarda vardır ama pahalı birşeydir artık tvde de çıktı ya baya ünlü oldu :roflol:

ilac degil kaliba turcesi ketentohumuyagi 23 gunde tam 4 sise kulandi gb falan var sabah kalkinca 4 corba kasi yagsiz yogurt 3 corba kasi o yagdan icine koyarak yedi ve her iki saate bunu tekrarladi medobizma 60% daha hizli calisiyor ve 2 litere su icti normal yemek yedi yani diyeet degil herseyden yedi ama her yemen icine yada pisirikene o ketentohumyagi kulandi ve bu sayede cok wcye cikartiyor ve bunda bir zarari olmadini da biliyorum cunku dogal yag vucuddaki yaglari yaktini zaten biliyordum ama bana irenc geldi bu yag bir kere denedim gercekten wcye fazlasidan daha cok cikartiyor barsaklara cok iy geliyormus ama midem kabul etmedi tadi tuaf geldi bana ama gercekten ise yariyor
arkadasım bende aldım keten tohumuyagından şişesi çok kucuk nasıl oluyo da 3 yemek kasıgı kullanıyoruz birgün yetmez okadar ki küçük şise lütfen açık bi cevap yaz

On gündür lahana kapsülü kullanıyorum herhangi bir yan etkisini görmedim ayrıca vücudumda ciddi bir sıkılaşma var ve sabah la akşam tartım arasında üç kilo oynardı şimdi akşamda aynı çıkıyorum.Bu arada 59 dum 57 ye düştüm yanlız çok su içirtiyor buda bu sıcakalarda olması gereken.Günlük 3 litre su tüketiyorum.Kız kardeşim baya inceldiğimi söyluyor bu arada :teytey: hihoyyyt

X