Lahana yağı ile 4 beden incelme

ay ne zor işmiş yaww :bbo: çok saol canım, bu arada gerçekten acaip destek oluosun kilo vermeye çalışanlara, senin yazını okumasam kesinlikle inanmazdım kilo verebileceğime ama seni görünce dedim yapacam ve bende fotolarımı koyup böle sayfalarca yorum alıcam sırnaşık şey çokkk tebrik ederim canım ve çok teşekkürlerrrr alkisalkisalkis

Bende fazlalıklardan kurtulmak için her yolu deneyenlerdenim daha 17 yaşındayım ve gençliğim bunlarla uğraşırken geçsin istemiyorum yorumlardan acayip etkilendim ve sanırım beni kurtaracak mucizeyi sayenizde buldum en kısa zaman da bende kullanmaya başlıcam okullar açıldığında muhteşem görünerek herkesi etkilemek istiyorum gelişmeleri sizinlede paylaşırım umarım hepimiz kurtuluruz iyi dileklerde bulunun lütfen...

slm kızlar..topicteki sayfaların hepsini okuyamadım malum baya bi uzun:))
bu yağı gerçekten kullanıp faydasını gören arkadaşlarım varsa ve bana yardımcı olursa cok sevınırım..ayrıca yagın fıyatını ve aktarlardan bulunup bulunamayacagınıda yazarsanız cok sevınırım.şimdiden teşekkürleropuyorumnanaktan

Sonunda lahana yağımı buldum ve aldım yarın başlıcam kullanmaya inş sonuç alırım sizinlede paylaşırım gelişmeleri....:dance:

ben de 1 haftadır kullanıyorum stepper la beraber ama hala degisim yok isin kotusu onceden haftada 1 kilo giderdi kilo wermem de durdu..:sinifsinif: yarın diyetisyene gidiyorum bakalım o yardımcı olsa bari kafamçokkarıştı

kullanın arkadaşlar gerçekten işe yarıyor ama önce inanmanız ve kesin kararlı olmanız lazım ben lahana yağı sirkeli su ve nivea krem kullanıyorum faydasını gördüm ama yağ zahmetli sabırlı olmanız gerekiyor

X