Lahana yağı ile 4 beden incelme

slm kizlar

bende 37 haftalik hamileyim bugun yazdiklarinizi okumanin gaziyla gittim aldim lahana yagini. simdi bacagimi sardim strecle bi bakiyim nolcak diye. yanma pek yok terleme olur mu gorucem bi saat sonra. dogumda esim yanimda olmayacak. 3 ay sonra gelebilecek. ilk dogumumdan 1 yil sonra ancak dogumdan onceki kiloma inmistim ki yine hamile kaldim doyamadan zayif halime... o zamanda esim yanimda yoktu gaza gelmistim o gelmeden zayiflicam diye. simdi minigim 2 yasinda ultra minigim ise geldi gelecek 3 ayda inemem eski kiloma ama en azindan tombik anne olmicami esimin gormesi lazim. diyete gerek kalmiccak ask acisiyla kesin 36 bedene inerim diye dusunuyorum 2 sene esim yanimda olmicak cunku:KK43: 2 taneden oglum oldugunu hesaba katarsak umut vaadediyorum. gerci 30 kilo alarak bitiricem hamileligi ama emzirirken gidiyor nasilsa.

hergun sizin lgibi lahana yagini surup en az 3 mil yurumeyi dusunuyorum. leslie ablamizin 57 yasinda oldugunu duyunca hergun birakmadan yapmaya karar verdim yani yasam tarzim spor olacak artik. esim sagolsun pek modern bi erkek oldugunda ne aerobik salonu ne yuruyus icin disari cikmama sicak bakmadigindan yapacak bisey yok evde spora devam. nivea dinamik sabahlar yapiyordum hamile kalmadan once bana cok hafif geliyordu ama sezeryanli oldugum icin fazla zorlamaya gerek yok diye dusunuyorum. en buyuk problemimde ask simidi denilen kalca uztu yaglarim onlari napicam bi onu bilmiyorum!

hepinize kolay gelsin...

dogumdan sonra gorusmek uzre..

ben de bugun bı kutu lahana yagı kaptım geldım dısardan :KK70: karden aldım ama umarım ıse yarar gercı ılk sayfalarda papatya 2cm ınceldım demıs daha sonra nıe o kdar marka takıntısı olmus anlamadım. gorduıgum akdarıyla hala buralardasın :) neden ??? ben de bugun basladım bakalım nolcak ? hadi hayırlısı... ıgrenc kokuyo ama mıdem allak bullak sabırr sabıırrr ....

benimki ne terledi ne isindi bisey olmadi. sinir oldum. tv izledim yapacak biseyim yok kipirdamaya mecalim yok. umarim spor yapinca ise yarar...

tesekkur ederim moralimi duzelttin.. sositosositosen ne kadar inceldin oslem?

ben daha bugun basladım. bı kac gun sonra fark olursa yazarım. otururken terlemıosn en azından hıssetmıyosun ama ben stepper da 1400 adım attım ve hayatımda hıc bu kadar terledıgımı bılmem heryerımden sular aktı resmen. stepper zaten terletıyo ama yaglanıp streclenınce daha cok terlıyosun. spor salonunda bıle bu kadar terlememıstım hıc :)

sonuclari bekliyorum sabirsizlikla. olculerini almayi unutmamissindir umarim.

hep kiloyla ugrasirdim ben. simdi olculere bakicam. baskulum bozuldu zaten:)

alasim gelmiyr bi turlu. tombikligimin en ust sinirinda oldugumdan sanirim. gerci sagolsun doktorum her gidisimde olcuyor ve igneler sekilde kilo icin biseyler soyluyor. yarinda goruscez bakalim yine bozulacak mi kiloma.

ben de spor yapabilecegim zamanlara gelsem bi.

sonuclari bekliyorum sabirsizlikla. olculerini almayi unutmamissindir umarim.

hep kiloyla ugrasirdim ben. simdi olculere bakicam. baskulum bozuldu zaten:)

alasim gelmiyr bi turlu. tombikligimin en ust sinirinda oldugumdan sanirim. gerci sagolsun doktorum her gidisimde olcuyor ve igneler sekilde kilo icin biseyler soyluyor. yarinda goruscez bakalim yine bozulacak mi kiloma.

ben de spor yapabilecegim zamanlara gelsem bi.

unutur muyum hıc :KK70: alıyorum tabıkı de ölçülerimi.

özlem ben karden kullandım evet valla işe yaradı kuzum :)
ben mecitefendiye taktım ama karden de iyi ankaraya gidince mecit denicem karden bence çok iyi ama

özlem ben karden kullandım evet valla işe yaradı kuzum :)
ben mecitefendiye taktım ama karden de iyi ankaraya gidince mecit denicem karden bence çok iyi ama

e niye taktın ıse yarıyosa :) yag yagdır maksat terletmesı zaten super ıse yarıyo ıncelıp ıncelmedıgımı 1 haftadan once ogrenemem gıbı gelıyo daha dun basladım. bakalım nolcak.bu bıtınce ıhtıyacım olursa mecıtefendı alırım :)

kızlar ben dün karden "lahana tohumu yağı" aldım... yalnışmı aldım acaba karden "lahana yağı"mı olması gerekiyodu.. acil cevap yazabilirmisiniz lütfen yalnış aldıysam dışarı çıkıp değiştiricem...

evet canım bende baktım internetten ve 0 hiçbişey yok.. alırkende farketmedim tohum yağı aldığımı offf yaaa hevesle başlıyim diyorum biyerde bi aksilik çıkıyo mutlaka:KK43:

Yoo üzülme bence, keramet yağdan çok sporda çünkü
Sen beline zeytinyağı da sürüp streçlesen o da terletir, kilo kaybına yardımcı olur
Önce pozitif düşün ki her şey güzel olsun a.s.

kızlar ben dün karden "lahana tohumu yağı" aldım... yalnışmı aldım acaba karden "lahana yağı"mı olması gerekiyodu.. acil cevap yazabilirmisiniz lütfen yalnış aldıysam dışarı çıkıp değiştiricem...

ee ben de ondan aldım CADIARZU o degıl mı kı sımdı amann bosver acaıp terletıo :KK70: amac da o zaten kanımca :KK70:

kızlar bende karden lahana tohumu yağı aldım geçen hafta 1 kez yaptım basenlerime sürüp stepper da yaptım :) ilkten toparlanma yaptı ama devam edemedim. misafirler falan gelecekti. ama bu hafta başlamayı düşünüyorum. düzenli yaparsanız işe yarar

kızlar bende karden lahana tohumu yağı aldım geçen hafta 1 kez yaptım basenlerime sürüp stepper da yaptım :) ilkten toparlanma yaptı ama devam edemedim. misafirler falan gelecekti. ama bu hafta başlamayı düşünüyorum. düzenli yaparsanız işe yarar

ben de her yerıme surup paketlıyrm kendımı sonra stepper oklava falan ugrasıyorm erıyorum :KK70:

merhaba kızlar bende kardenin LAHANA TOHUMU YAĞINI ALDIM FARKETMıYO BENCE AYNI ŞEY SONUÇTA
BAŞLANGIÇ KıLOM 73
3 TEMMUZ 45 DK YÜRÜYÜŞ
5 TEMMUZ SÜRÜP VıBROSHAPER ıLE 40 DAKıKA TıTRETME
6 TEMMUZ SÜRÜP AYNI ŞEKıLDE TıTRETME :)))
7 TEMMUZ TARTILDIM 72.2 KıLOYUM ŞOOKKK
TOPU TOPU 3 SEFER YAPTIM
BUGÜNDEN ıTıBAREN DAHA DÜZENLı YAPARAK BıLGıLERı SıZE AKTARICAM

merhaba kızlar bende kardenin LAHANA TOHUMU YAĞINI ALDIM FARKETMİYO BENCE AYNI ŞEY SONUÇTA
BAŞLANGIÇ KİLOM 73
3 TEMMUZ 45 DK YÜRÜYÜŞ
5 TEMMUZ SÜRÜP VİBROSHAPER İLE 40 DAKİKA TİTRETME
6 TEMMUZ SÜRÜP AYNI ŞEKİLDE TİTRETME :)))
7 TEMMUZ TARTILDIM 72.2 KİLOYUM ŞOOKKK
TOPU TOPU 3 SEFER YAPTIM
BUGÜNDEN İTİBAREN DAHA DÜZENLİ YAPARAK BİLGİLERİ SİZE AKTARICAM

takipteyim :)

kıslar bende 2 gündür başladım yapmaya, sürünüyorum lahana yağımı, açıyorum nivea body cd mi yapıorum hiç usanmadan. devam da edicem ama 1 gün stepper bir gün cd yapmayı düşünüyorum ben. ayrıca bu paketlenme olayı çok zor yaaaa, bir de çok kötü kokusu kalıyor insanın üstünde nasıl sadece ıslak mendille siliniyorsunuz anlamıyorum :1shok: evet ölçülerimi aldım ve 1 hafta sonra yani 13ünde hemen yazıcam farkı tabi olursa delikafadulden

X