Pişik için ne kullanıyorsunuz?

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2007
304
1
Benim kızım 16 günlük doğduğu ilk günden beri niveanın pişik önleyici kremini kullanıyorum ama bu kremin pişik önlediği falan yok :1no2:aksine pişik olmaya başladı.:kızgın:siz ne kullanıyorsunuz bebişlerinize?

bizim henüz pişik olmadı inşallah olmazda , sebamed pişik önleyici kremi kullanıyorum , istersen onu dene , geçmiş olsun, dilerim pişiği bir an önce atlatırsınız

Başlığı görünce yazmak zorunda hissettim. Benim oğullarım büyüdüler ama pişik sorunumuz çok oldu. Küçük oğlum için birçok krem denedik. En sonunda tesadüfen annem kremi kalmadı ne yapayım diyerek pişikli olarak kapatmamak adına arko yağlı krem sürmüştü. Ve bundan sonra sürekli arko yağlı krem kullandık. Deneyin bize çok iyi gelmişti. Bebeklerinizi sağlık ve mutlulukla büyütün. Sevgiyle kalın.

ben trosody kullanıyodum sonradan üçlü karışım halinde trosody euvamate ve hametanı kullanıyorum.eczacımdan krem kutusu alıp üç kremide boşaltıyorum içine iyice karıştırıyorum temiz bi çay kaşığıyla ve altını temizleyip sürüyorumm.benim oğlan iki yaşında ama doktora sorarak kullanmanı tavsiye ederim.benim oğlumda bi yen etki yapmadı ama bi sor kullan derimm....geçmiş olsunn

Gözlemlerim sonucunda şunu söyleyebilirimki:Bir bebeğe iyi gelen bir ürün diğer bebeğin cildine iyi gelmeyebilir.Bunu deneme yanılma yöntemiyle çözebiliriz.
Bende bir çok şey denedim ve benim bebeğimede BEPANTHENE MERHEM iyi geldi,sürdüğümde ertesi günü hemen iyileşme görülüyor ve hiçbirşeyi kalmıyordu.

bende niveanın pısık kremıını kullandım ıyı gelmedı bebepanten kullandım odaha ıyı geldı ama hala kızarıklık devam edıyor bıde altını actıgımda kıyamet kopuyorr sızınkılerde durumlar nasıll?

Teyzem en iyisi popolin der...Adı üstünde popo konusunda uzmanlaşmışlar :)
Ben dalin aldım ama mustela yada popolin de alabilirim..

kızlar ben niveanın pişik kremini kullanıyorum şimdiye kadar pişk olmadı ama hergün yıkamanında pişiğe faydası var benim size sorum boynunun kıvrım yerlerinde kızarıklıklar oluyo sanırım yan yatıyo ve sıcaktan terlediği için oluyo sizin bebeklerde de oluyomu böle ve ne kullanıyosunuz?

elifcimm kızarıklığa dikkat et isilik olmasın benim kızım oldu cok giydiriyormuşum havalar sıcak, şimdi artık tek cıtcıtlı badi giydiriyorum göğsünde ve sırtında isilikler var yavaş yavaş geciyor,sende dikkat et canım,

elifcimm kızarıklığa dikkat et isilik olmasın benim kızım oldu cok giydiriyormuşum havalar sıcak, şimdi artık tek cıtcıtlı badi giydiriyorum göğsünde ve sırtında isilikler var yavaş yavaş geciyor,sende dikkat et canım,

canım bende hep çıtçıtlı badi giydiriyorum ama dediğim gibi uyurken yan yatıo terlediği için oluyo sanırım

Ben bepanthen krem kullanıyorum...
Ama benim bebeğim yok henüzsenağlama kendime sürüyorum bendekaydirigubbakcemile3
Çok memnunum kızlarhihoyyyt hihoyyyt:emir_bebek:

bende dalinin pişik kremini kullanıyodum oğluma pek işe yaramadı şimdide uni baby pişik önleyici kreme geçikk inşş düzelir kuşumun poposuu:emir_bebek:

ben ilk basta sebamed kullandım hiç bi işe yaramadı eczaneden mustela aldım o ii geldi hemen geçiriyor kızarıklığı niveanın kinide kullandım hiç memnun kalmadım en ii si mustela tavsiye ederim

Ben kızım doğduğu günden beri niveanın pişik kremini kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç pişik olmadı.:1rolleyes:

X