dekoltesiz gelinlik modelleri arıyorummmmm

mirumo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2008
633
0
dekoltesiz gelinlik modelleri önerileri

Son düzenleyen: Moderatör:
en alttaki çok hoş. yakası biraz daha kapalı olsa tam süper olacak işte=))) teşekkürler canım. ben de az önce buldum bi kaç tane. eklerim az sonra.

bunu buldum ve bayıldımmm, çok kibarmış. sizce nasıl??

valla ben bu seneki gelinliklere hayran kaldim
3 sene once bole guzel gelinlikler bulamamistim benimkide guzel ama 2008 daha guzelmis
bazen icim gidiyo inan almak istiyom :)

evet güzelmiş. ayy ben nasıl karar vericem yaaakaydirigubbakcemile3

Bence çok naif,farklı,ve tam istediğin gibi kapalı bir model,bende bunu beğendim.

valla ben bu seneki gelinliklere hayran kaldim
3 sene once bole guzel gelinlikler bulamamistim benimkide guzel ama 2008 daha guzelmis
bazen icim gidiyo inan almak istiyom :)

kaydirigubbakcemile3 valla her sene değişik değişik modeller çıkıyor. al bi tane daha, canın sıkıldkça giyersin evde=) :roflol:

en güzeli acık bi gelinlik alüstüne de tül bir bolaero seç foto cektirirken iki farklı model olur sana bolerolar şık duruyor.

bu çok tatlıymış hakikaten..
ama saçlarınızı açık bırakmak istiyorsanız biraz sönük kalabilir, toplamanız lazım bu şekilde şık görünebilmesi için..

bu çok tatlıymış hakikaten..
ama saçlarınızı açık bırakmak istiyorsanız biraz sönük kalabilir, toplamanız lazım bu şekilde şık görünebilmesi için..

evet doğru saçlar açıkken bi özelliği kalmaz bunun. belki bolerosu olmayan bu tarz bir gelinliği saçlarımı açık bırakarak giyebilirim.

VALLA INSANIN EVLENESI GELIYOR NE GUZEL MODELLER ınsanın ahhhhhhhh ahh dıyesıde gelıyorr..

diktirirken yakasını istediğin gibi yaptırabilirsin daha kapalıca yani. fikir olsun diye ekledim. ben nişanlıyım 2010 da evlenicem ama beğendiğim modelleri şimdiden kaydettim pcye:))))

teşekkürler canım. etekleri çok hoşuma gitti. ben de netten bakıp duruyorum gelinlik modellerine. okul açılınca bakma fırsatım olmayack, şimdiden araştırıyorumkaydirigubbakcemile3

en alttaki cok hos kapalı istiyorsan kolları sıfır kol yapabilirsin insallah hersey ğönlünce olur canım en ğüzel ğünündea.s.

bunları da bi arkadaşım yollamış mailime az önce. çok güzeller.bnm gibi gelinlik arayan arkadşlar vardır diye paylaşmak istedim

ay bende buldum bi kaç tane istediğin gibi çok güseller ama ekleyemedim nasıl eklycemm:KK43:

canım anasyfaya gir orada öneriler, sorunlar var, alt forum olarak da sık sorulan sorular başlığını görecksin. orada foruma imza ekleme bölümü var oradan öğrenebilirsin nsl ekleyebileğecini. bn öyle yptım daha kısa yolu varsa bilmiyorumkaydirigubbakcemile3

X