hamilelik haftası değişenler

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
slm arkadaşlar benim son adet tarihim 4.4.2008 ama hamilelik haftamız değişiyo hep beklenen doğum tarihi 6.1. 2008 di bir kaç hafta son gittinğimde 10 ocak oldu ben şaşırdım artık 19 haftalık dedi benim hesabıma göre 21 haftanın içindeyiz ben hangini tutayım şaşırdım sizin de değişiyor mu siz ne yapıyorsunuz hep doktorun dediğinden mi tutayom sinir oluyorum artık gerilemesin

Canım benimkide değişiyor ama sat tarihi önemlidir bebeğin gelişimi ilede ilgili olabiliyor benim dr.um ilk başta bi tarih verdi buna göre 1 hafta önce ve 1 hafta sonra olabilir dedi şuanda 1 hafta önden gidiyorum zaten dr.uma göre haftam ileride sen şimdilik takma pek bunları önemli bebişlerin sağlıklı gelmeleri bi hafta önde yada arkada olmaları farketmez,Allah hepimize yvrularımıza sağlıkla kavuşmayı nasip etsin

Canım aynı sorun bende de var. İlk zamanlar doktorun ultrasonunda erken çıkıyordu haftamız sonra 2 hafta falan büyük çıkar oldu. Ultrasondan kaynaklanıyormuş. Netten baktığımız doğru. Aslında pekte önemli değil sağlıkla dünyaya gelsinlerde tek sorunumuz bu olsun dimi yani..

kesinlikle haklısınız kıslar bencede sağlıkla doğsunlar en önemlisi ama kafama takıldı işte yani sorun olarak görmedim sadece merak herkezde varmı diye tşk ederim

benimde 1 hafta geriden geliyor ama öyle her hafta değişmiyor tabi..ilk günden beri son adet tarihinden 1 hafta geri çıkıyor ..dr geç döllenmeden kaynaklı olduğunu söyledi ..gelişimde sorun olmadıkça tarihin önemi yok 1 önce bir sonra farketmez..

X