Aşkınızın size yaptığı en çılgın sürprizler nelerdir?

birsin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
22
0
Kızlar sevgilinizin, eşinizin sizin yaptığı en çılgın sürprizler nelerdir?

Benim sevgilim geçen sene beraber gittiğimiz konserde bir an elimi bırakıp sahneye doğru koşmaya başladı, sahneye çıktı mikrofonu şarkıcının elinden aldı ve beni ne kadar çok sevdiğini söyledi. Çok mutlu olmuştum ve birazda utanmıştım herkes bana bakıyordu.Şeniz:dance::teytey:

benım askımda gecen sene sevgılıler gununde daha yenı beraberdık
bdaha yuzyuze gorusmemıstık bıle
ıs cıkısı aradı evde kım var gelıyorum dedı gelme desemde geldı
ben tabı heycandan olcek gıbıydım kapıya gul bıraktı ve tel ettı o telde nasıl konustum bılmıyorum
cok guzeldı hersey..bunun gıbı suprızlerı var ama bu suan aklıma geldı bunu yazmak ıstedım

o çanakkalede okuyodu fazla görüşemiyorduk bende haftasonu dershaneye gidiyordum sabah ogaca almak için dükkana girdim bi baktım karşımda okadar özlemiştimki onu karşımda görünce çok sasırdım ve mutlu oldum..

dogumgunumde beni evimizden dısarı cıkardı kapının onune hediyesini verirken mahallenin kosesınden havai fişekler patlamaya basladı tum mahalle cama cıktı ne oluyor diye :) cok hosuma gitmişti :)

süprizmiii :1shok: ne olaki o yenen içilen bişimi .. kaydirigubbakcemile3
yok cnm yaa bilmez benm aşkım süpriz filan yapacağı şeyi söyler aslında
süprizdi der :roflol:

sürpriz mi???? :1shok:

hem de en çılgın sürprizler???? :1shok: :1shok:

:roflol: :roflol: :roflol:

hiç güleceğim yoktu....

Bizde supriz mupriz diye birseyler olmaz:çok üzgünüm:Biz dogum gunleri,sevgililer gunu,evlilik yildönumu falan bilmeyiz..neymis onlar?Aklimiza gelirse söyleriz iste okadar.Size bol suprizli beraberlikler diliyorum.

Arada yapar çok çılgın, romantik şeyler olmasa daaa....
Ascıkın yaratıcı olmıyor o kadar ama yine de seviyorum keltoşumu

kışın ortasında yağmurun altında denizin karşısında arabadan bizim şarkımızı dinliyoduk o istemiş şarkı bitti dj radyodan x seni çok seviyor şu anda onun teklifini kabul etmezsen bu yağmur hiç durmayacak ve o sensiz nefes alamayacak dedi o sırada tlf msj geldi evlenme teklif etmişti elimi tuttu canlı simli bi gül verdi gülün ortasında yüzük benim için aşkımın yaptığı en uçuk süpriz oydu :asigim

benmkide sürpriz yapmaz:1no2: ancak arasıra ben yaparım sürpriz naniknanikyapacaksada soler bana önceden e zaten ne anlamı kaldıki ya bende istiom sürpriz neyimm:roflol::çok üzgünüm:

X