Saç Rengi ve Saç Boyama esmere siyahtan başka renk olmaz mı?

foransys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
269
2
merhabalar ben esmerim. saçlarımda koyu kahve siyaha yakın saçımın rengini değiştirmek istiyorum ama cesaret edemiyorum ne yakışır onuda bilmiyorum. bazıları siyahtan başak bişiy olmaz diyor bazıları sarı diyo :) evet gerçekten bende çok şaşırdım fikir verebilirseniz sevinirim

Ben de esmerim saçlarım kızıl ve beğenmeyen görmedim :))

Alt tarafı saç beğenmezsen gene siyah yaparsın;ama ilk boyamada

beğenmeyebilirsin o yüzden 5 ay değiştirme rengi sonra siyah neymiş

iyi ki kurtulmuşum dersin

kızıl hiç olmuyor yaa boyamadım ama peruk denedim. boğuyor benim tenimi. her esmerin tonu aynı olmuyor ama. her kuaförde başka bişiy söylüyor kendi zevkine göre bilmiyorum bakalım ne yapacağım

ben esmerim kızıl yaptım açık kahve yaptım koyu bakıra yakın renk yaptım sarı balyaj attırdım(en iğrenci oydu) sonra saçımı beyaz boyayla açtım ve her tarafı başka renk bi günde 3 kez saçımı boyadım şuan bi kaç renkle dolaşıyorum:) bikaç ay bekleyip açık kahve boyuyacağım bende bütün saydığım renkler güzel durdu sarı hariç sarı yapmayın bence çok açık olmamak kaydıyla her renk gidiyo bence bende kendime en çok kızılı ve kahveyi yakıştırıyorum ve bidaha siyahı düşünmüyorum:)

bakır ve bal rengi olabilir.. çok esmer bir arkadaşım var bunlardan daha açık bir renk kullanıo ona rağmen pek sırıtmıyo.. ama dedigim renkler sende hoş durur.. tabi ona göre kaş rengini de ayarlarsın cnm :)

upload ettiğim sitede sorun çıkmış imageshacktan koydum smdi canm :)

Son düzenleyen: Moderatör:
kıslar ben sarışınım ama bir sürü esmer arkadaşım var yani öncelikle esmere sarı hiiiiiiiç yakışmıo bence bronz tenliysen bile yakışmaz sarı :nazar:
esmere en yakışan rengin siyah olduğunu görüyorum ama değişiklik istersen kızıl olabilirde her esmerede gitmio biraz kafanda canlandırman gerek insanın yüz hatlarına görede saç renginin yakışması farklılık gösterio bence CADIARZU
birde geçende esmer bi arkadaş koyu kahveye boyatmış saçını kızıldan daha hoş olmuş bence çok tatlıydı :CüvCüv:
koyu karamel tonlarıda yakışabilir esmerlere ama esmer olsaydım eğer simsiyah yapardım saçlarımı süper oluo çünkü ne bilim ben çok yakıştırıom siyah saçlı esmerler daha çekiçi görünüo yerimseniben

ekleyeceğim resimler beyonce arkadaşlar kadın zenci ama saçını renkten renge boyuyor gerçi makyajla çok değişiyor ama bilmiyorum ki yaaa

kızlar bide şöle düşünün yani normalde esmer tenli birinin saçı sarı olabiliyormu :1no2:birazda doğla renklerin olması bence daha iyi heleki esmere sarı yapılınca çok belli oluo dikkat çekme amaçlı yapılmış gibi ve boya olduğu acayip göze çarpıo bence en iyisi esmerelere siyah ki gerçekten esmer dediğinde böle olmalı esmer bombaaaa kaydirigubbakcemile5

canım biraz kafanda canlandır ama bence esmere sadece siyah güzel gidiyo..sarı falan cok sırıtır.

bencede arkadasım, hanı denır ya Allah yakısanı yaaratmıs ne guzel dıye..
hakıkaten oyle.. bak ben kumralım cocuklugumda hep sarısınmısım.. ona guvenerek yakısır dıye ıkı uc defa sarı tonlarına yeltendım..
bı tonda paralar doktum kuaföre, evde vs.. ama olmayınca olmuyor ıste.. hıc yakısmadı gıttım yıne 1 hafta oldu bak sacımı orjınal rengıne dondum en sonunda..
Allahtan sacım bana kusmedı de hala hıc ıslem gormemıs gıbı saglam parlak ve sorunsuz..
çoğunun boylede olmuyor elektırıklenıyor kırılıyor kuruyor sonra eskı halıne getırmek ıcın bı ton bakım gerekıyor.. :1no2:
ona ragmen yınede ben cok pişmanım harcadıgım paralara ve gereksız ugraslarıma.. :1no2:
ınsanın kendı sacı gıbısı yok bence.. sıyahıda denemıstım sarıdan once.. sıyah ıyı olmustu ama dıplerden kumral cıkınca guneste dıpler sarı gerı kalan yerler sıyah duruyordu kel gıbı :).. :bbo:
sureklı onun dıp boyasıylada ugrasamadım uzattım sıyahları kestıre kestıre attım..
en ıyısı hıc rahatını bozmayacaksın.. sac bu dusunuyorumda o kadar ıslem gordu ya dokulseydı elımde kalsaydı ne yapardım ben felaketım olurdu.. :1no2:
ozellıklede esmersen bence hıc maceralara gırme kendı sacına ıyı bak, degısıklıklerı kesımle vs yap yeter bence..
esmerlerde yada sonradan esmer olanlarda sarı, bakır, bal, kızıl hıc begenmıyrum ben cok yapay duruyor.. :1no2:
en guzelı duru, sade olmak ınan bana.. yerimseniben

örnek olması açısından resim ekleyeceğim ama nnasıl yapacam bilmiyorum bilenn varsa yazar mı

cnm
bu adrese giriyorsun yükleyeceğin resim bilgisayarında kayıtlıysa gözat a tıklayıp hedef klasörü buluyorsun yani resminin nerede kayıtlı olduğunu sonra aşağıdan host it e tıklayıp yeni açılacak sf da çıkacak linki bekliyorsun... resminin kücük bir ön izlemesiyle linkler açılır resmin biraz altındaki hotlink for forums 1 i kopyalayıp yazı yazdığın yere yapıştırıyosun :)
foto internetteyse kaydedip yine aynı işlemi uygulayacaksn :):dance:a.s

canım bende esmerim kendi saçım koyu kestenetdi kızıl yaptım herkes çok beğendi...kızıldan sıkıldım açık renklere cesaret edemedım şimdi sıyah yaptım yakışacağını düşünmuodum ama arkadaşlar yakıştırdı....ha bu arada her esmerın tonu bır diil..kımı daha koyu kımı daha açık..tonuna gorede fark edıyo bence....kızıl guzel olur derım ben özellıklede ateş kızılı sanırım ben onu yapmıştım...

Siyah doğal renk olduğu için yakışıyor. Ama tek yakışan renk siyah değil. Mesela öyle sarı tonları var ki muhteşem duruyor. Kızılda da aynı şey geçerli. Yakışana tam yakışıyor. Yüz hatlarının çok büyük önemi var. Ünlülerin çoğu sarışın ama yanık tenli mesela. Jessica Alba, Jennifer Lopez direkt latin kökenli normalde kapkara saçlı esmer tenli insanlar. Beyonce halen siyah saçlı olsaydı bu kadar tutmazdı kesinlikle. Kadın parlıyo resmen. Hollywood'daki gerçek sarışınlar bile yanık tenli olmaya çalışıyor. Bu insanlar çok iyi image makerlarla çalışıyolar. Bi bildikleri var tabi..

Ben esmerlere kahvenin tonlarını çok yakıştırırım...
Kızıl, bakır tonlarını açık ten veya buğday tenlilere daha çok yakışır bence...

bende esmer röfle yaptırmıştım yaz için en güzeli kışın saçların kapalı olduğu için pek anlamı olmuyor ama bana sorarsan sarı röfle bende esmerim sarı röfle tercihimdi eşim dikkat çektiğim için çikolata kahvesi yaptırdı şimid kızıl röfle saçlarım ama sarı hala aklımda denemek için ön perçemine sarı yaptırsın anlarsın sana yakışıp yakışmadığını canım.

X