İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler burcu yıldıznamesi...

dilek..

KusursuzHata
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2007
179
0
(İkizler bayanı)

Grubu Hava
Uğurlu Günü Çarşamba*
Uğurlu Ayı Ocak*
Dost burçlar Aslan*
Düşman burçlar balık*
Uğurlu Sayısı 5
Uğurlu Taşı Zümrüt*
Uğurlu Renkleri Sarı, Gri, mavi*
Uğurlu Çiçekleri Mimoza, Çiğdem*
Uğurlu Kokuları Sümbül, Yasemin*
Uğurlu Müzik Hareketli parçalar
En Belirli Özelliği Sezgi gücü*
En Büyük İdeali Yazarlık
En Büyük Hatası Gevezelik
En Büyük Arzusu Edebiyatta şöhret

Büyük yüzlü, güzel kaşlı, balık tenli, uzun boylu, beyaz, gerdanı yüksek, toparlak çeneli oburlar.

Halktan uzak yaşamayı sever, tuzlu yemeği sever.

Sirke, sebzeli yemekler kendine yarar.

Akrabasından bir şahısla evlenir. Cömerttir. Fena işlerden çekinir. Tanrıdan korkar.

Ekseri evladı erkek olur. Lisanı tatlıdır. Aklı başındadır. Kocası ile iyi günler geçirir. Erkekler malını yerler.

Dargınlık nedir bilmez. Herkesle iyi geçinir. Veri*len emanete hıyanet etmez.

Gülmeyi, eğlenceyi sever. Eli açıktır. İyilik ettiklerinden zarar görür. Kalabalıktan uzak yaşaması, cemiyetlere girmemesi iyidir.

Babasından ye anasından hayırlar görür. çok evlatları olur. Ekserisi erkek olur. İlk çocuğu erkek olursa üç çocuğu yaşar.

Kanı hararetli olduğundan bir kaç çocuk düşürür. Evlatlarından hayır görür.

İlk eşinden vefat veya boşanma ile ayrılır. İkincisi çok hayırlıdır.

Zayıf vücutlu sarışın bir adam onu kocasından ayırmaya kalkar. Bu adam tatlı diller dökerek onu kandırır ve parasını yer onu felakete sürükler. Buna çok dikkat etmeli.

Hastalığı safradan olur. Diz, arka, yürek ağrısından ve baş dönmesinden şikayet eder. . Buna karşı müshil, Aspirin gibi ilaçlar almalı ve kendisini üşütmemelidir.

Ölüm Korkusu: 2, 20, 25, 43 yaşındadır. Bunları geçirirse 90 yaşına kadar yaşayabilir.

Hayırlı günü çarşamba, yaramayan günü pazartesidir.

Parmağında gümüş yüzük, taşı Zümrüt olanından taşımalı.

Yattığı zaman başını batı tarafına koyar ise rahat, sakin uyur.

Sarı ye Mavi renkte kumaşlar giymesi münasiptir.

Yemeklerden ekşi ye tatlı şeyler yiyebilir. Sıhhati; en ziyade Mart, Nisan, Mayıs aylarında ye Eylül Kasım aylarında bozulup tehlikeye girebilir.

Evlenme cihetinden şansı Nisanın 21 ile 15 şile Ocak ayının 15 şile Mart ayı arasında açılır. Mayıs arasında yapılan evlenme tekliflerinden kaçınınız.

Para cihetinden şansınızı Aralık ayının son haftasında ve yılbaşı gecesinde deneyebilirsiniz.

(İkizler erkeği)
Grubu Hava
Uğurlu Günü * Çarşamba*
Uğurlu Ayı Eylül*
Dost burçları Aslan*
Düşman burçlar Balık*
Uğurlu Sayısı 5 *
Uğurlu Taşı Zümrüt, Firuze*
Uğurlu Renkleri Sarı, Yeşil*
Uğurlu Çiçekleri Mimoza, Çiğdem
Uğurlu Kokuları Fulya, Sümbül*
Uğurlu Müzik Hareketli parçalar
En Belirli Özelliği Sezgi gücü*
En Büyük İdeali Yazarlık
En Büyük Hatası Gevezelik
En Büyük Arzusu Edebiyatta şöhret

Bu yıldıza mensup olanlar orta boylu, sarışın veya beyaz olur
Ağzı geniş, keskin bakışlı, yüzünde yara alameti veya çiçek yarası izi vardır.
Başında bir ben bulunur. Ayaklarında bir şişlik veya yara izi mevcuttur.
Hükümet işi ile meşgul olur. Evlatlarını sever. Birçok dostu vardır. Yalnız huyu daima değişir. Hile tarafına kaçar. Layık olmayan kimselere iyilikte bulunur.
Yaşı ilerledikçe rızkı artar, sonu iyidir. Küçük yaşında malı az, sonra eline bir para geçer zengin olur. Bu parada ya ti*caretten ya gayri meşru yerlerden gelir.
Servetini ekserisini eğlence yerlerinde sarf eder. Bir zaman ticarette zarara uğrar, yaptığı yolsuz işlerden vazgeçer. İşleri düzelir. Kardeşlerinden fayda görür. Oğlu ve kızı çok olur.
Hastalığı: Ayak ve diz ağrısı çok olur. Fakat geçer. Bahar zamanında sirke ve sebzeyi çok yemeli. Müshil ilâçları kullandıktan sonra et suyu içmesi iyi gelir.
Evlenme cihetine gelince talihinde bir çok kadınlar görülmektedir. İkisiyle evlenir. Diğerleriyle gayri meşru yaşar.
Nikahsız kadınlardan evladı olur. Kadınlardan birisi ona sihir yapmak niyetine bir şey yedirir Bundan rahatsız olur.
Ölüm korkusu: 7, 25, 40, 43 yaşlarındadır, bunları geçirirse 80 yıl yaşar. çok yer gezer. ve gezmesi neticesi hayır ye menfaat görür.
En iyi yolculuğu Cumartesi sabahleyin batıya olan yolculuğudur. Deniz yolculuğu karada gitmekten daha iyi yarar. Yolculukta pek zahmet çekmez.
Büyük zatlardan yardım görür. Sonu hayırlıdır Yüzünde bir yara eseri olan iri vücutlu bir şahıstan kendini korumalıdır.
Dostlarını Hava Tabiâtlı olan kimselerden seçmeli. Parmağında, gümüş yüzük taşımalı ve taşı da Zümrüt yada Firuze olmalıdır.
Sarı, yeşil renkli elbise giymek yarar.
Fulya kokusu sürünmesi iyidir. Ekimin 23.ile Eylülün 24’ü arasında yapacağı teşebbüslerde muvaffakiyete erişir. Yılbaşı da şanslı bir günüdür.
Bir şahıstan bir şey için müracaatta bulunursa çarşamba günü öğleden evvel müracaat etmelidir. Kan aldırmak isterse bahar vakti aldırmalı.
İşleri yolunda gider. Her bir işinde Allah a Tevekkül etmelidir. Bu Allah a sığınma onu düşmanına galebe ettirir.
Bazı işlerinde tereddüde düşer, vesvese eder. Halbuki tereddüt ve bilhassa vesvese iyi şey değildir. Azim edip Cenabı Hakka sığınarak işine tevessül ederse işi olur.

alıntıdır...

ewet daha öncede yıldızname baktırmıştım özellikle hastalık kısımları kafamı kurcalamasına rağmen herşey olduğu gibi raslantımıdır bilinmez onlar da tuttu 20 ve 25 yaşlarımda çok zor dönemler geçirdim ciddi bi ölüm korkusuydu. diğeri 43 diyo Allah
'ım korusun.
teşekkür paylaşımın için

bazıları uyuyor bana
çok evlatları olur bura hariç
bebek için çabalıyoz sadece 1 tane oldu oda güçbela

bu ne ya hicbiri uymuyor:):):)akrabasindan biriylemi evlenirmis:):):)ben evlenmedim ne olcak simdi.

bana da uyan bazı şeyleri var mesela gerçekten aslanlarla ii dostumdur ama balıklarla asla anlaşamam

Halktan uzak yaşamayı sever, tuzlu yemeği sever.

Sirke, sebzeli yemekler kendine yarar.

Çok doğru şutarafagitti

X