Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcu Yıldıznamesi

dilek..

KusursuzHata
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2007
179
0
(Aslan bayanı)

Gurubu Ateş
Uğurlu Günü Pazar
Uğurlu Ayı Temmuz
Dost burçları İkizler
Düşman burçlar Boğa
Uğurlu Sayısı 1 ve 4*
Uğurlu Taşı Sarı pırlanta
Uğurlu Renkleri Koyu sarı, Altın turuncu*
Uğurlu Çiçekleri Kırmızı gül
Uğurlu Kokuları Misk, Portakal çiçeği,**
Uğurlu Müzik Neşeli parçalar
En Belirli Özelliği Cömertlik
En Büyük İdeali Zirveye çıkmak
En Büyük Hatası Övünmek
En Büyük Arzusu Sahip olmak*

Sarıya meyyal beyaz yüzlü, kısa boylu, saçı seyrek yüzünde bir yaraya benzer bir nişan olur.

Orta yaşta elindeki servetini kayıp eder. Parasız kalır. Sonra yavaş yavaş yine para sahibi olur.

Ekseri çocuğu erkek olduğundan bundan haset, edicileri çoktur.

Deniz yolculuğundan çekinmeli. Batmak, boğulmak tehlikesi vardır.

Baba ve anasından çok hâyır görür. Kardeşleri yanında en güzelidir.

Herkese iyi niyet besler. Kalbi saftır. İyilik etmeyi sever. Çocukken baba ve annesi tarafından pek sevilir Anası sütünden başka süt emmiş olur.

Ana ve babasından miras kalırsa da kendisine fayda vermez.

Evladı ya olur veya hiç olmaz. Olmayışı harareti fazla oluşundandır. Bazen çocuğu düşürdüğü vaki olur. Bu çocuk yüzünden hastalığa uğrarsa da zamanla iyileşir.

Ekseri hastalığı soğuktan gelir, sancı olur. Arada sırada müshil almak, bal, kimyon, hindi iyi gelir.

Beyaz renkli erkekler yarar. Esmer erkekler yara*maz.

Başından iki veya daha fazla nikãh geçer. İlk kocasıyla bir türlü anlaşamaz. İlk kocasını kendisi üzer, fakat ondan ayrılıp diğerine varınca onlar kendisine baskı yapmaya başlarlar. Ve onlardan kahır çekmeye başlar. Kocaları malını mülkünü yiyip telef ederler. Etrafında bir sürü de erkekler dolaşıp kendisinden istifade etmek isterler.

Bu vardığı erkeğin bazısından ölüm tehlikesi geçirir. Bunları atlatırsa 90 yıl yaşayabilir.

Az yolculuk etmesi hayırlıdır. En iyi seyahati Salı günü başlayan ye doğu cihetine olanıdır. Kara yolu iyidir.

Kadınlar onu çekemezler. Sarı veya esmer bir kadın dan çekinmelidir. Ekmeğini yiyenler fenalığa kalkışırlar. Bir sihir tehlikesi dahi olabilir. Kadınlardan biri onu kocasından ayırmak için teşebbüse geçer.

Su Tabiatlı kimseleri dost tutmasın. Ateş Tabiatlılar yarar.

Hayırlı, yarayan günü perşembe, yaramayan günü pazartesi günüdür. Parmağında yakut, kırmızı akik taşlı altın yüzük taşıması iyi gelir.

Yatarken başını Kuzey tarafına koymalı ve sağ tarafına yatmalı. Böyle yatarsa rahat, emin bir uyku uyur.

Bu yıldızda olan kadınlar pek hassas olurlar. Bazen bir ümit ve hayale kapılırlar. Karşılıksız aşık olabilirler. Ummadığı yerlerden eline para geçebilir.

Turuncu renkli elbise giymek yarar.

Elmas, yakut taşıması uğur getirir.

I sayısı da uğurludur.

(Aslan erkeği)

Gurubu Ateş
Uğurlu Günü Pazar
Uğurlu Ayı Temmuz
Dost burçları İkizler
Düşman burçlar Boğa
Uğurlu Sayısı 1 ve 4
Uğurlu Taşı Yakut, Pırlanta
Uğurlu Renkleri Koyu Sarı, Turuncu
Uğurlu Çiçekleri Kırmızı gül, Orkide
Uğurlu Kokuları Misk, Portakal çiçeği
Uğurlu Müzik Neşeli Parçalar
En Belirli Özelliği Cömertlik
En Büyük İdeali Zirveye çıkmak
En Büyük Hatası Övünmek
En Büyük Arzusu Sahip olmak

Bu yıldızda olanlar toparlak çehreli, boyu uzunca kolları kalınca, göğsü geniş, buğday renkli, Saçları kumral renktedir.
Kolunda veya Karnında bir ben mevcuttur.
Ömrünün ortasında parasız kalır sonra bu halden kurtulur.
Kadınlara dikkat etmeli çünkü, onlar kendisini aldatmaya çalışırlar. Türlü türlü hile tertip ederler. Malını bir kadın uğruna sarf eder.
Hükümet tarafından kendisime bir zorluk ve şiddet görünmektedir. Bir ölüm tehlikesi geçirir veya bir mühim hastalık geçirir.
Bazen bu yıldıza mensup olanlar esmer veya sari renkli olurlar. Başında veya yüzünde ben veya yara gibi nişanlar bulunur.
Hilekar Şehvetperest olurlar. Bazen zengin bazen de fakir olurlar. Kadınları çok severler. Büyükler yanında itibar, sevgi görür.
Bu yıldızın mensupları bazı vakit beyaz renkli, geniş göğüslü, uzun boylu, kuvvetli çabuk hiddet eder ye çabuk yumuşar. Saçları kırmızıya çalar kumraldır.
Hayatının ilk devrelerinde mal ve serveti olur. Sonra bunu kaybeder.
Erkek, Kız evlatları ölünce canı sıkılır. Ziraat işleri yaramaz. Sanat yarar. Kırmızı yüzlü bir kadına dikkat etsin. Ondan zarar görebilir.
Hayatı, işi, gücü iyi olur. Halka karşı iyi niyet besler. Hakka karşı da kalbi temizdir. Herkese iyi gözle baktığı, onlara inandığı için sırrını açar.
İyilik yapmayı sever, Yaşı ilerledikçe kazancı artar. Mertebesi yükselir.
Küçük yaşta paralı olur. çok kazanır, fakat malını kendisine yaramayan şahıslara yedirir. Bir müddet zarurette kalır. Yalnız baba tarafından kardeşi olur. Anaları ayrıdır. Bu kardeşlerinden biriyle mahkemelik bile olur.
Baba ve anadan kendisine ev bark miras kalır. Bu miras yüzünden kardeşleriyle davaya düşer. Bu miras az zamanda elinden gider. Bundan bir fayda göremez.
Evlatlarından pek çok hayır görür. Birisi ölüm, birisi de bir yere gitmesiyle kendisinden ayrı düşer. Buna üzülür. Kendisi 2 süt emmiş olur.
Ölüm tehlikesi ve hastalığı: Hastalığı soğuktan, safra galebesinden yürek çarpıntısından baş ağrısından olur. Ara sıra müshil alıp ayaklarını vazelinle yağlamalıdır. Abdest bozduktan sonra et suyu içmesi iyi gelir.
7, 14, 28, 40 yaşında ölüm tehlikesi atlatır. Bunları geçirirse 80 yıl yaşayabilir.
Yolculuktan pek hoşlanmaz. Yola gitmek kendisine pek hayır getirmez. Muhakkak bir yere gitmek lüzumsa Salı günü yola çıksın. Deniz yolculuğu felaket getirebilir. Pek deniz seyahatine çıkmasın. Hac gibi mukaddes yerleri ziyaret eder.
Dostları çoktur. Fakat, akrabaları düşmanlık ederler.
Bir şeye teşebbüs ederse arkasını bırakmaz. İşinde muvaffak olur.
Erkek ve kadından bir çok düşmanları ve haset edicileri vardır. Sarı benizli ve yüzünde bir yara eseri olan bir adamdan çekinmelidir. Bir işe teşebbüs ederse yalnızca teşebbüs etsin, ortaklık yaramaz.
Ateş tabiatlı olan zevce ve dostlar kendisine yarar. Su Tabiatlı olan kimselerden uzaklaşmalıdır.
Kendisine yarayan günü pazardır, Cuma yaramaz.
Madenlerden gümüş, taşlardan yakut hayır getirir.
Birisinden bir iş için müracaat edecekse perşembe günü sabahleyin etsin. İşinde muvaffak olur.
Yün ve ketenden yapılmış elbiseler giymesi yarar.
Bu yıldızda olan şahıs kendini biraz ibadete alıştırmalıdır. Bundan çok fayda görecektir. Bu şahsa doğru işler yarar, hileli işler yaramaz.

Çok teşekkür ederim doğrudu okuyunca bu kadar mı aslanım dedim kendi kendime aynen bana uyuyor çoğu şey çok hoşlandım okurken , devamını bekliyorum.

eşim beyaz tenli deil bana yaramaz mı şimd,i:) bir diğeride anne sütünden başka süt emmesi ben tam emecekmişim kadın yarın bi gün nikah düşmez çocuklar severler demiş beni emzirmemiş:)) servete gelince 5 kuruşum yok valla:)) inşallah olur ayrıca 1.73 boyunca 60 kiloda kumralım tutmamış yıldızname

banada aslinda uyan seyler var, ama henüz evli olmadigim icin konuda bisey
diyemecegim..yoksa bence cok uyuyor..bende kücükken yengemden süt icmistim galiba :KK70::KK70:

kesinlikle bana çok uyuyor
kardeşleri arasında güzeldir kısmına ise bayıldım

ay hepimiz 7 kocali hurmuz olucaz ozaman kocalar biturlu mutlu etmiyo, icim karardi

X