Mama sandalyesi

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
2.307
14
arkadaşlar şu mama sandalyesi nasıl sanki devrilecekmiş gibime geliyor.
http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=301132&productid=oyunstrkcoco#tablnk

birde bu var http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=301132&productid=oyunintm5749#tablnk

mama sandalyeleri hakkında tecrübelerinizi paylaşırmısınız. Ben şimdilik anakucağında yediriyorum . Benimiçin en başta güvenlik sonra bebeğimin kullanabilmesi ve sonrada tabiki parası geliyor. Bilmediğim bi ürüne 150-200ytl vermek istemiyorum.yardım pls. kaydirigubbakcemile5

birde sevi bebe kumaş mama sandalyeleri var portatif. misafirlikte falan bu iş görürmü

http://www.bebekmagaza.com/resim_goster.php?pid=2388&title=

Son düzenleme:
Ben kullaniyorum o mama sandalyelerinden birini asla devrilmez arkadasim korkmana gerek yok. Elinle itmeye kalksan devirmek icin zorlanirsin o kadar yani...

ya canım ya gerçekten 3 ü de çok kötü bence ben almam şahsen
1. gerçekten devrilecekmiş havası var
2,oyuncak gb
3,kullanuışsız gb görünüyor
evet güzelleride çok pahalı
bide ikealarda var ucuza mama sandalyeleri ona bak istersen

ya canım ya gerçekten 3 ü de çok kötü bence ben almam şahsen
1. gerçekten devrilecekmiş havası var
2,oyuncak gb
3,kullanuışsız gb görünüyor
evet güzelleride çok pahalı
bide ikealarda var ucuza mama sandalyeleri ona bak istersen

saol arkadaşım. ben kullanıp kullanmayacağımdan zaten şüpheliyim. elimde kaşığı görünce çığlığı basıyor. mama sandalyesine otururmu bilmiyorum. İşime yarayacak ve kızımın yemesini sağlayacak bi sandalye olsa parasına katlanıcaz napalım.

bende almayı düşünüyorum ama büyük olmasın istiyorum evde bebeğin eşyalarından bize yer kalmayacak valla

canım ben dün bizzat baktım chicconun kiler harika kraft da vardı orda oda güzeldi tek farkı kraftla ayak ayarlama yerinin olmaması ben eğer alabilirsem chicco düşünüyorum açıkçası
http://www.kirazbaby.com/prodetail.aspx?id=990

bende chicconun kini alcam senin verdiğin linktekinin aynısını kızım için değer hem burda ankarada sürekli alışveriş yaptığmızı bi mağza var o bize çok uygun fiyata vercek

bende chicconun kini alcam senin verdiğin linktekinin aynısını kızım için değer hem burda ankarada sürekli alışveriş yaptığmızı bi mağza var o bize çok uygun fiyata vercek

canım o mağaza indirimlimi satıyor yoksa sadece sizemi satacak ucuza eylül ortasında ankaraya geleceğimde eğer bizede indirimli verirse bende almak isterim kaça verecek size

canım o mağaza indirimlimi satıyor yoksa sadece sizemi satacak ucuza eylül ortasında ankaraya geleceğimde eğer bizede indirimli verirse bende almak isterim kaça verecek size

bilmiyorum ama dışarıya göre fiyatları uygun.oda takımını felan orda yaptırdık.o fiyata biz vercek ama istersen senin içinde sorabilirim.

Bende tam mama sandalyelerine bakıyordum tam karar veremedim fiyat araştırmasıda yaptım ankarada toptancılar dahil üç aşağı beş yukarı fiyatlar internettekilerle aynı şu kumaş olanı aldım şimdilik pek işime yaramadı bizim yaramaz kıpırcan rahat durmadı...

kullanan arkadaşlardan bir kişi haricinde yorum gelmedi ki.. nelere dikkat edelim. markayı görünce parayı basmak yeterli oluyor mu lülülülülülü

ben yinede araştırdığım kadarı ile dikkat edeceğim noktalar

tepsinin çıkıp yıkanabilir olması
sırt ayarı
yükseklik ayarı
tekerlekli olması da tercih sebebi olabilir..:lepi:

bu özelliklere göre başta sorduğum 3 modelde işe yaramaz at çöpe gitsin kaydirigubbakcemile2

bir kaç yerde daha gözüme çarptı yarın ikea ya bi gideyim bakalım neler varmış..

Birde bu saraçhane mi oluyor semtin adı hani bisikletçiler çarşısı varya ordada bebek malzemeleri çok çeşitli ama park yeri sorun oluyor :kızgın:

ben gecen hafta aldim kizim kucuk oldugundan eve kurmadim kutusunda chicco poly aldim cok guzel 2arkadasim onerdi ikisininde 2ser cocugu bu markayla buyuyor banada tavsiye ettiler gidince 8adet kurulmuus vardi ben bunu aldim cok pratik temizligi kolay ayarlari pratik kesinlikle ihtiyaciniza cevap verir bu ulkede en cok satan mama sandalyesi chicco ben tavsiye ediyorum cunku iki arkadasimdanda gordum rahatligini

ben oğlum 8 aylık oturtum mama sandalyesine inanılmaz rahatlık herkeze tavsiye ederim
şimdi 2 yaşında anneme yada başka birine gidince inanılmaz zorlanıyorum yemek yedirirken
mama sandelyesinin rahatlığı arıyorum.etraf kirlenmiyor,oraya buraya kaçmıyor.öbür türlü her yer yemek oluyor yaa.çok memnunum ben inanılmaz rahat tavsiye ederim şiddetle

Bizim mama sandalyesi de chicco her ne kadar kızım pek yemek yemese de onun üstünde en azından ben mutfakta birşeyler yaparken onu oraya koyuyorum eminim ki kendi başına birşeyler yemeye başlayınca çok daha fazla işime yarayacak

Bizim mama sandalyesi de chicco her ne kadar kızım pek yemek yemese de onun üstünde en azından ben mutfakta birşeyler yaparken onu oraya koyuyorum eminim ki kendi başına birşeyler yemeye başlayınca çok daha fazla işime yarayacak

şimdi kızın kaç aylık şüko

bide özellik olarak canım mesela chicconun mama sandalyeleri çift kılıf ve silinebilir kumaş bunada dikkat et birde chicco da yan tarafada bi aparat takmışlar sıcak bir şeyler vermek istediğinde çocuk elleyip dökmesin diye çocuğun ulaşamayacağı yerde bunlar benim beğendiğim özellikler

bide özellik olarak canım mesela chicconun mama sandalyeleri çift kılıf ve silinebilir kumaş bunada dikkat et birde chicco da yan tarafada bi aparat takmışlar sıcak bir şeyler vermek istediğinde çocuk elleyip dökmesin diye çocuğun ulaşamayacağı yerde bunlar benim beğendiğim özellikler

hmmm tamam canım bakarım. bebeğe sıcak ne verilir ki 2-3 yaşına kadar ılık vermicezmi ama yine de bulunsun bu özellikte lazım olur belki. Sen nerde oturuyosun Elifnaz? bu ikea sana yakın mı?

X