İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

proflar üniversite hastanelerinde asla doğumlara girmiyorlar,çalıştıkları,ya da anlaştıkları özel hastanelerde doğum yaptıryorlar..Üniversite hastanelerinde de tüm işleri asistanları ile görüyorlar..prof olmasından çok hastası ile iletişim kurmaktan gocunmayan bir doktor olması önemli....

tabi girmez proflar para nası kazancaklar yoksa özele gidiyorum bende zaten ondan dolayı benim profum hem nezaketli hem motive edici hem de paragöz diil demek ben en iyisini bulmusum darısı sizlerin basına:):):):)

tabi girmez proflar para nası kazancaklar yoksa özele gidiyorum bende zaten ondan dolayı benim profum hem nezaketli hem motive edici hem de paragöz diil demek ben en iyisini bulmusum darısı sizlerin basına:):):):)

canım sen en iyi doktoru bulmuşsan ne iyi ben bir sağlık çalışanı olarak şunu söyleyeyim hiç önemli değil prof yada uzman önemli olan becerisi bilgisi ve paracı olmaması ve malesef çoğuda paracı özel muayenehanesine git seni ayakta karşılarlar ama hastanede ücret ödemeden git yüzüne bile bakmazlar.ben çok prof gördüm hastası ölen yada yanlış teşhis koyan.senin guatrının tespit edilmemesi mümkün değil çünkü her kadın doğumcu rutin olarak tsh,t4,t3 istemek zorunda çünkü bu hormonlar üreme sistemini çok etkiliyor.sakın yanlış anlama elbette senin doktorun iyidir ama her prof iyi değildir akademik kariyerden önce pratik olarak bilgi ve becerisi önemli

canım sen en iyi doktoru bulmuşsan ne iyi ben bir sağlık çalışanı olarak şunu söyleyeyim hiç önemli değil prof yada uzman önemli olan becerisi bilgisi ve paracı olmaması ve malesef çoğuda paracı özel muayenehanesine git seni ayakta karşılarlar ama hastanede ücret ödemeden git yüzüne bile bakmazlar.ben çok prof gördüm hastası ölen yada yanlış teşhis koyan.senin guatrının tespit edilmemesi mümkün değil çünkü her kadın doğumcu rutin olarak tsh,t4,t3 istemek zorunda çünkü bu hormonlar üreme sistemini çok etkiliyor.sakın yanlış anlama elbette senin doktorun iyidir ama her prof iyi değildir akademik kariyerden önce pratik olarak bilgi ve becerisi önemli

belki inanmazsın ama 1 yıl gittim uzman dr a ve bilinen bir devlet hastanesi asla benden tsh istemedi isim vermem tabiide benim profum buldu guatr oldugumu o yüzden ben uzmanlara ve devlet hast güvenmiyorum asla hsg cektirdim onuda özekde cektrdim arkadasım benle bir devlette cektirdi bagırta bagırta cekmisler elbette her dr aynı olcak die bişi yok şans işi bu benim profum asla yalaka diil hatta smear testine para vermiim die beni bedava yapan bi kurulusa sevketti o sebeple güvenim tam bcerisi de tm daha nolsun allah herkese böyle prof nasip etsin:):)

Canım sanırım hamileliğin yeni ya da sorunlu bir hamilelik geçirmiyorsun...Aynı dr özel hastanede farklı ünv hastanesinde farklı olmamalı..Hiç etik değil bu durum..hastasının sağlığını tehlikeye atmamalı....
canım sen en iyi doktoru bulmuşsan ne iyi ben bir sağlık çalışanı olarak şunu söyleyeyim hiç önemli değil prof yada uzman önemli olan becerisi bilgisi ve paracı olmaması ve malesef çoğuda paracı özel muayenehanesine git seni ayakta karşılarlar ama hastanede ücret ödemeden git yüzüne bile bakmazlar.ben çok prof gördüm hastası ölen yada yanlış teşhis koyan.senin guatrının tespit edilmemesi mümkün değil çünkü her kadın doğumcu rutin olarak tsh,t4,t3 istemek zorunda çünkü bu hormonlar üreme sistemini çok etkiliyor.sakın yanlış anlama elbette senin doktorun iyidir ama her prof iyi değildir akademik kariyerden önce pratik olarve dopğak bilgi ve becerisi önemli

eşim doktor ve bu çevrenin içinde olan biriyim..Aynen dediğin gibi kimi prof olan dr.lar özelde nerdeyse kapıya kadar geçirirler ama ünv . hastanelerinde doğru dürüst yüzüne bakmazlar..Açıkça isim vereyim..Namık Demir..Kent hastanesinde kapıya dek geçirirdi ama dokuz eylülde israrla TSH tahlili yaptırmam gerektiğini söylediğimde gerek yok deyip durdu ayrıca küvez olayı için hiç yardımcı olmadı,kendisi sürekli asistanlara yönlendirdi..Hatta erken doğum tehlikem olduğunu bildiği halde ,küvez sorunu yaşayacağımıza ve tüm küvezlerin dolu olduğunu bilmesine rağmen erken doğum yapmaya kalktı..Daha doğrusu doğumu o değil asistanlarına devredicekti..Ki rahminde sorunları olan ve doğum sırasında acil kan gerektirecek bir hastayım..1 ay kaldım hastanede her sabah vizite gelmesi gerekirken sadece 4 kez geldi..Kendi hastanede olduğu halde bir zamanlar göz ameliyatı yerine rahmi alınan kadın hikayesini duymuşsundur tv lerden o zamanlar açığa alınıp tekrar göreve getirilen asistana yönlendirmeye kalktı...Hadi dedik doğum kent te olsun..Ya küvez..Para falan hiç önemli değil..Ama bu 1 gün 2 gün değil ki..aylarca kalma durumum vardı..hele bebekler aylarca küvezde kalabilirdi...kent te gecesi 530 tl ve tek bebek için günlük küvez ücreti 1,5 milyar...ıki bebeğim var ayrıca...Namık Demir izmirin en iyi riskli gebelik uzmanlarından diye bililir özellikle de....

Son düzenleme:
hee kent hastanesinde hem tüp bebek yaptırdım hem de rahim ağzı yetmezliği yüzünden serklaj ameliyatı yaptırdım..en son muayne ve fetal fibronektin testi için toplam tek gidişte 480 TL ödemiştim ki izmirin en pahallı hastanesi..Yani Namık bey in kent hastanesinden dokuz eylüle sevk olan bir hastasıyım...Adamla iletişim kurmak im-kan-sız....Ama adamın ünü var işte....

Üniversite hastanelerinde ameliyatlara doğumlara giren doçent dr lar para alıyorlar hastalarından anca asistanlar girince para almıyorlar diye biliyorum..Yıllar önce tiroid ameliyatımı ünv hastanesinde bir prof yaptı ve parasını da almıştı..bedavaya yapmıyorlar yani ünv hastanesi diye....

Canım sanırım hamileliğin yeni ya da sorunlu bir hamilelik geçirmiyorsun...Aynı dr özel hastanede farklı ünv hastanesinde farklı olmamalı..Hiç etik değil bu durum..hastasının sağlığını tehlikeye atmamalı....

SEN ÖYLE DİYOSUNDA COGU DR BUNU YAPIYOR MALESEF PARA ALDIGI YERE DAHA COK İLGİ GÖSTERİYOR HALİYLE AMA HASTANIN SAGLIGINI TEHL,KEYE ATACAGINI SANMAM HİÇBRİNİN DAAHA AZ İLGİLENİYOR OLABİLİRLER SADECE ÖYLE OLSA ÜNİVERSTE HASTANELERİ ÖLÜ KADINLARDAN GECİLMEZ YADA SAKAT

Erol beyi biliyorum mailleşmiştik hamileliğimden önce.gtalk te bazan online oluyor ,görüyorum..

üniversite hastanelerinde ameliyatlara doğumlara giren doçent dr lar para alıyorlar hastalarından anca asistanlar girince para almıyorlar diye biliyorum..yıllar önce tiroid ameliyatımı ünv hastanesinde bir prof yaptı ve parasını da almıştı..bedavaya yapmıyorlar yani ünv hastanesi diye....

dedigim gibi 1 yıla yakın gittim devlete ve adam bana tsh tahlili yaptırtmadı profum yaptırttı hemen bu kadar yani gerisini sen düsün bu dünyada parası olan yasıo malesef acı ama gercek

erol beyi biliyorum mailleşmiştik hamileliğimden önce.gtalk te bazan online oluyor ,görüyorum..

dogrudur ona gidiyorum işte bende o kadar yogunki 3 ay sonraya randevu alabilmiştim ancak dün gece 22.30 da aradılar beni hala calııyorlardı adetimi sormak icin aramıs bu kadar ilgili ve mütevazi olunca onu secmemem mümkün diildi

SEN ÖYLE DİYOSUNDA COGU DR BUNU YAPIYOR MALESEF PARA ALDIGI YERE DAHA COK İLGİ GÖSTERİYOR HALİYLE AMA HASTANIN SAGLIGINI TEHL,KEYE ATACAGINI SANMAM HİÇBRİNİN DAAHA AZ İLGİLENİYOR OLABİLİRLER SADECE ÖYLE OLSA ÜNİVERSTE HASTANELERİ ÖLÜ KADINLARDAN GECİLMEZ YADA SAKAT

Canım hem benim hem de bebeklerimin sağlığını tehlikeye atmaktı işte Namık bey in davranışları..

bir de 4 yıl önce berrin acar diye prof var deü de..ileri kanser araştırması yaptı,1 hafta hastanede tuttu boş yere ve rahmimi almaya kalktı..Ki çok kadının rahmini almış biri zamanında...o da prof işte....ameliyat edicek para alıcak aklınca..hala da aynısı yaptı ,arkadaşın tekine de...Uğur Saygılı ya gittiler ameliyatlık durumunuz yok demiş adam..Şu an hiç bir sorunları da yok..Uğur Saygılı o zamanlar doçent idi..Prof olmuş en son duyduğuma göre...

Canım hem benim hem de bebeklerimin sağlığını tehlikeye atmaktı işte Namık bey in davranışları..

bir de 4 yıl önce berrin acar diye prof var deü de..ileri kanser araştırması yaptı,1 hafta hastanede tuttu boş yere ve rahmimi almaya kalktı..Ki çok kadının rahmini almış biri zamanında...o da prof işte....ameliyat edicek para alıcak aklınca..hala da aynısı yaptı ,arkadaşın tekine de...Uğur Saygılı ya gittiler ameliyatlık durumunuz yok demiş adam..Şu an hiç bir sorunları da yok..Uğur Saygılı o zamanlar doçent idi..Prof olmuş en son duyduğuma göre...

DEDİGİM GİBİ BU ŞANS MESELESİ BANA UZMAN DR TEŞHİS KOYAMADI SANA PROF NEELER YAPMIS AMA DOKUZ EYLÜLÜN DRLARI KÖTÜ ZATEN EGENİNKİLER DAHA İYİ YANİ BAK UGUR BEYE KÖTÜ DİYEMİYOSUN O DA PROF OLMUS DEMEKKİ HERKES GÜVEN VERENE GİTMELİ BEN ASLA BİDAHA UZMANA GİTMEM MESELA :):)

BU NAMIK DENEN ADAMI MAHKEMEYE VERMİŞSİNDİR UAMARIM BASKA CANLAR YAKMASIN DİE TERBİYESİZ ADAM AY SİNİR OLDUM YA

DEDıGıM GıBı BU ŞANS MESELESı BANA UZMAN DR TEŞHıS KOYAMADI SANA PROF NEELER YAPMIS AMA DOKUZ EYLÜLÜN DRLARI KÖTÜ ZATEN EGENıNKıLER DAHA ıYı YANı BAK UGUR BEYE KÖTÜ DıYEMıYOSUN O DA PROF OLMUS DEMEKKı HERKES GÜVEN VERENE GıTMELı BEN ASLA BıDAHA UZMANA GıTMEM MESELA :):)
Zamanım olmadığı için Uğur beye gidemedim..Araya evlilik vs girdi..başka şehre taşınmamız gerekti o sıralar..Serkan Güçlü diye bir doç dr var o da çok iyi deü de..
BU NAMIK DENEN ADAMI MAHKEMEYE VERMıŞSıNDıR UAMARIM BASKA CANLAR YAKMASIN DıE TERBıYESıZ ADAM AY SıNıR OLDUM YA

Allaha havale ettim kendisini...Söyledikleri de inkar etmeye kalktı..Allah büyük..Şımarmış işte ...Kısa süreli gidenler anlamazlar ama uzun süreli hastalarına karşı ilgisiz,umursamaz...

işin özü her uzman kötü diildir her profta iyi diildir allah yüzüme güldü de iyisini buldum ben darısı herkes,n basına hamile kalmak icin ugrasmak insanı cok yıpratıyo emeklerimiz boşa gitmesin inş allah iyilerle karsılastırsın da manevi çöküş yaşamayalım

Şu an ben de Ege de yatıyorum ve doğuma dek kalıcam erken doğum riskim ve küvez sorunu yüzünden..Gittiğim özel bir doktorun yönlendirmesi ile geldim..Dr um Mert Kazandı...

işin özü her uzman kötü diildir her profta iyi diildir allah yüzüme güldü de iyisini buldum ben darısı herkes,n basına hamile kalmak icin ugrasmak insanı cok yıpratıyo emeklerimiz boşa gitmesin inş allah iyilerle karsılastırsın da manevi çöküş yaşamayalım

Hayırlısı canım..Şu var ki iş hamile kalmakla bitmiyor..Asıl hamilelik başlayınca başlıyor asıl endişeler,doktor ziyaretlerinin artması...Muhakkak ulaşılabilen dr bulmakta fayda var..Çünkü hamilelikte ne zaman ne olacağı hiç belli değil...Çok fazla fedakarlıklar gerekebiliyor...

Hayırlısı canım..Şu var ki iş hamile kalmakla bitmiyor..Asıl hamilelik başlayınca başlıyor asıl endişeler,doktor ziyaretlerinin artması...Muhakkak ulaşılabilen dr bulmakta fayda var..Çünkü hamilelikte ne zaman ne olacağı hiç belli değil...Çok fazla fedakarlıklar gerekebiliyor...

dogru valla haklsını ama en azından hamileyim demek istiyorum artık yoruldum sanki tabi 4 5 yıldır ugrasanlar var ama herkesin dayanma sınırı farklı heralde umarım sagsalim alırsın bebegini kucagına

Özgecim, geçmiş mesajlarına göz attığımda dikkatimi çekti..Operatörlerle vakit harcamayın demişsin ama kadın doğum cerrahi bir bölümdür ve tüm kadın doğum uzmanları,doçentleri,profları aynı zamanda da operatör doktorlardır zaten..Yani ameliyatlara girerler...

dogru valla haklsını ama en azından hamileyim demek istiyorum artık yoruldum sanki tabi 4 5 yıldır ugrasanlar var ama herkesin dayanma sınırı farklı heralde umarım sagsalim alırsın bebegini kucagına

inşallah canım..Hamile kalıp kaybetmek hamile kalamamaktan çok çok daha zor...Allah herkese sağlıklı hamilelikler nasib etsin...Ne olur ne olmaz tek dr .ile yetinmeyin derim ben...

X