İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

Özgecim, geçmiş mesajlarına göz attığımda dikkatimi çekti..Operatörlerle vakit harcamayın demişsin ama kadın doğum cerrahi bir bölümdür ve tüm kadın doğum uzmanları,doçentleri,profları aynı zamanda da operatör doktorlardır zaten..Yani ameliyatlara girerler...

ya evet orda kelime yanlsıı oldu uzmanlarla demek istemiştim bi arkadas daha farketmiş hatta ona özel mes attım nası degiştiriliyo bilmiyorum osebeple degiştiremedim

inşallah canım..Hamile kalıp kaybetmek hamile kalamamaktan çok çok daha zor...Allah herkese sağlıklı hamilelikler nasib etsin...Ne olur ne olmaz tek dr .ile yetinmeyin derim ben...

benim 4. doktorum erol hoca artık degiştirmem yeter değiştirmekte kötü habire aynı seyler bastan tekrarlanıyo daha cok stres artık el mecbur güvencez birilerine

benim 4. doktorum erol hoca artık degiştirmem yeter değiştirmekte kötü habire aynı seyler bastan tekrarlanıyo daha cok stres artık el mecbur güvencez birilerine

Hamilelik sırasında demek istedim canım...diğer dr a ulaşılamayabilir,o an konferansta ya da tatilde olabilir..Muhakkak bir alternatif te olmalı bence...Ki hamilelikte 3 ayda 1 ,ayda 1 takiplerin yetmediğini göreceksiniz..

Hamilelik sırasında demek istedim canım...diğer dr a ulaşılamayabilir,o an konferansta ya da tatilde olabilir..Muhakkak bir alternatif te olmalı bence...Ki hamilelikte 3 ayda 1 ,ayda 1 takiplerin yetmediğini göreceksiniz..

benim avantajım erol beyin yanında 2 de uzamn dr calısıyo ögleden sonraları öglee kadarda özel tıp merkezinde görevliler erol hocaya ulasamazsam onlara gidebilirim bu iyi bi güvence bence bi hamile kalayım da gerisi hallolur nasılsa:KK43:

Canım sanırım hamileliğin yeni ya da sorunlu bir hamilelik geçirmiyorsun...Aynı dr özel hastanede farklı ünv hastanesinde farklı olmamalı..Hiç etik değil bu durum..hastasının sağlığını tehlikeye atmamalı....

eşim doktor ve bu çevrenin içinde olan biriyim..Aynen dediğin gibi kimi prof olan dr.lar özelde nerdeyse kapıya kadar geçirirler ama ünv . hastanelerinde doğru dürüst yüzüne bakmazlar..Açıkça isim vereyim..Namık Demir..Kent hastanesinde kapıya dek geçirirdi ama dokuz eylülde israrla TSH tahlili yaptırmam gerektiğini söylediğimde gerek yok deyip durdu ayrıca küvez olayı için hiç yardımcı olmadı,kendisi sürekli asistanlara yönlendirdi..Hatta erken doğum tehlikem olduğunu bildiği halde ,küvez sorunu yaşayacağımıza ve tüm küvezlerin dolu olduğunu bilmesine rağmen erken doğum yapmaya kalktı..Daha doğrusu doğumu o değil asistanlarına devredicekti..Ki rahminde sorunları olan ve doğum sırasında acil kan gerektirecek bir hastayım..1 ay kaldım hastanede her sabah vizite gelmesi gerekirken sadece 4 kez geldi..Kendi hastanede olduğu halde bir zamanlar göz ameliyatı yerine rahmi alınan kadın hikayesini duymuşsundur tv lerden o zamanlar açığa alınıp tekrar göreve getirilen asistana yönlendirmeye kalktı...Hadi dedik doğum kent te olsun..Ya küvez..Para falan hiç önemli değil..Ama bu 1 gün 2 gün değil ki..aylarca kalma durumum vardı..hele bebekler aylarca küvezde kalabilirdi...kent te gecesi 530 tl ve tek bebek için günlük küvez ücreti 1,5 milyar...İki bebeğim var ayrıca...Namık Demir izmirin en iyi riskli gebelik uzmanlarından diye bililir özellikle de....

canım eğer doğum yapmadıysan doğumunu bence ege üniv. yaptırabilirsin tabi egedede paracı doktorlar var ama mesela prof.dr.mert kazandıya gidebilirsin şeker gibi adam yada prof.dr.sermet sağol işlerinden iyiler bence düşün

opuyorumnanaktan:1hug::1hug:
proflar hikaye olurmu hiç senin arkadasın bence dogru profu bulamamıs bunları her genc kadın zaten biliyo uzanmaması zıplamaması gerektigini arkadasın cok toy heralde canım yada doktorunu yanlıs secmiş prof gibisi varmı daha ötesi yok adı üstünde zaten benim doktorum prof ve muhtesem bu kadarmı ilgili olur insan onun sayesinde guatr oldugumu ögrendim ben 1 yıldır operatör dr a gidiyordum adam tsh ın t sini bile dile getirmedi o sebeple ince eleyip sık dokuyorlar bence

bunun toylukla alakası olabilir tabi.benim ilgi çekmek istediğim prof karşındakini de prof gibi görüyor.ne olursa olsun hatırlatması lazım.hüseyin bey bana bişey söyledimi ben hemen şundan dolayı değilmi hocam diyorum.başlıyor gülerek beni onaylamaya.daha bugün görüştüm kendisiyle.ve bana ikili tarama testinde nelere baktırmak gerektiğini harfiyen söyledi.unutabilirler hatırlat lütfen dedi.hastamın giittiği merkez zaten bunları ezbere biliyordur mantığı gütmedi yani.hepimiz internetten biçok şeyi takip ediyoruz.yok şu test lazım,yok bu hafta bu kadar olması lazım diye.ama yine de doktora muayeneye gidiyoruz.para alıyorlarsa işlerini layıkıyle yapacaklar mecbur..herşeyi bin kere tekrarlıycaklar bize.bugün bana hüseyin bey arabada ön koltuğa oturmamam gerektiğini hatırlattı mesela emniyet kemerinden dolayı.en basit şeyleri bile atlamamaları lazım..
yüce rabbim bizim ve bebişlerimiz hakkında en hayırlısını verir işallahhh:)))))))

Şu an ben de Ege de yatıyorum ve doğuma dek kalıcam erken doğum riskim ve küvez sorunu yüzünden..Gittiğim özel bir doktorun yönlendirmesi ile geldim..Dr um Mert Kazandı...

selam canım. mert kazandı ismini duymuştum. mert bey riskli gebelik uzmanı mı?
özeline mi gidiyorsun yoksa egede mi muayene ediyor?
ege ünv. bana çok yakın ama bi türlü cesaqret edemiyorum, öneriyormusun egeyi?

selam canım. mert kazandı ismini duymuştum. mert bey riskli gebelik uzmanı mı?
özeline mi gidiyorsun yoksa egede mi muayene ediyor?
ege ünv. bana çok yakın ama bi türlü cesaqret edemiyorum, öneriyormusun egeyi?

Canım benim gittiğim özel muaynane dr u önerdi Mert beyi..Şu an Ege de yatıyorum zaten..Dokuz eylüle göre daha rahat ettim..Ancak şu an Mert bey kongrede.Hastaneye yattıktan sonra henüz görüşemedik..Ancak ilgililer,şimdilik memnunum...

Canım benim gittiğim özel muaynane dr u önerdi Mert beyi..Şu an Ege de yatıyorum zaten..Dokuz eylüle göre daha rahat ettim..Ancak şu an Mert bey kongrede.Hastaneye yattıktan sonra henüz görüşemedik..Ancak ilgililer,şimdilik memnunum...

mrb "asyecinarlı", mrb "ozgeozge" O kadar çok dr. tavsiyeleri varki, 1 yılda 6 dr. a gittim, Prof. Erol Tavmergen e de gitmiştim, rahim ağzındaki yarayı görmedi, ondan sonraki dr.lar gördü, bir de Ege de Doç. Dr. Teksin Çırpan varmış tavsiye ediyorlar, ben karşıyaka da oturduğum için Ege ye gidebilirim, tadevi süresi uzun olduğu için özel yıpratacak beni, zaten 6 dr. un da özeline gittim, ayrıca tahliller falan çok geldi.MERT KAZANDI dan memnunsun, ona da gidebilirim, bilemiyorum kafam çok karışık, gerçekten büyük geçmiş olsun size, sağlıklı sıhhatli anneler olmanızı dilerim, ben şimdilik, kanamalarımdan ve kasık ağrılarımdan kurtulmak istiyorum, bebiş çok zoor benim için çok zorlu maraton, ALLAH tüm isteyenlere kolaylıkla nasip etsin inşalllah
kızlar tavsiyeleriniz için hepinize çok teşekkürler, hepimizin sorunlarının biran önce çözülmesini diliyorum

mrb "asyecinarlı", mrb "ozgeozge" O kadar çok dr. tavsiyeleri varki, 1 yılda 6 dr. a gittim, Prof. Erol Tavmergen e de gitmiştim, rahim ağzındaki yarayı görmedi, ondan sonraki dr.lar gördü, bir de Ege de Doç. Dr. Teksin Çırpan varmış tavsiye ediyorlar, ben karşıyaka da oturduğum için Ege ye gidebilirim, tadevi süresi uzun olduğu için özel yıpratacak beni, zaten 6 dr. un da özeline gittim, ayrıca tahliller falan çok geldi.MERT KAZANDI dan memnunsun, ona da gidebilirim, bilemiyorum kafam çok karışık, gerçekten büyük geçmiş olsun size, sağlıklı sıhhatli anneler olmanızı dilerim, ben şimdilik, kanamalarımdan ve kasık ağrılarımdan kurtulmak istiyorum, bebiş çok zoor benim için çok zorlu maraton, ALLAH tüm isteyenlere kolaylıkla nasip etsin inşalllah
kızlar tavsiyeleriniz için hepinize çok teşekkürler, hepimizin sorunlarının biran önce çözülmesini diliyorum

Teksin Çırpan da çok iyi bir doktor canım..Çok ilgilidir hastası ile..Karşıyada oturuyorsan sahilde Şenay Aycan ı da tavsiye edebilirim..Özel muaynanesi var..Saatlerce ultrasonla inceliyor ve aklına gelen sorunun cevabını vermek için uğraşıyor..Memnun bir şekilde ayrılıyorsun yerinden..Mert bey şu an kongrede..Geldiği zaman cevabı verebileceğim..Mert beyi de zaten şenay hanım önermişti bana..

Aminnnnnnnnnnn:Saruboceq:

Teşekkür ederim "aysecinarlı" özele çok gittim, ayrıca tahliler falan çok pahallı oluyor, son bir kez Ege yi deneyim artık başka değiştirmek istemiyorum. Doç.ler için SGK farkı var mı, üni. de hiç olmazsa tahliller ve ilaçlar için çok az ek ücret verilir diye düşünüyorum, sizin doğuma ne kadar kaldı?, durumunuz nasıl?

Teşekkür ederim "aysecinarlı" özele çok gittim, ayrıca tahliler falan çok pahallı oluyor, son bir kez Ege yi deneyim artık başka değiştirmek istemiyorum. Doç.ler için SGK farkı var mı, üni. de hiç olmazsa tahliller ve ilaçlar için çok az ek ücret verilir diye düşünüyorum, sizin doğuma ne kadar kaldı?, durumunuz nasıl?

Canım şenay hanım illa tahlileri özelde yaptır şartı koymuyor ki..sadece ultrasonla bakıyor.ben hep bostanlı çesavda yaptırdım tahlillerimi ya da zübeyde hanımda..yani SGK anlaşmalı yerlerde..
Şöyle diyeyim..Şenay hanım 150 TL alıyor..2 kez gidiyorsun..Yani tek muayne 75 e geliyor..ılk gidişinde ödeme yapıyorsun,2.sinde ödeme yapmıyorsun..
Mert Kazandı ya 1 kez gittim 180 TL ödedik..Muayne sonrası hastaneye yatışım oldu..1 haftadır da hastanedeyim..
Namık beye kent hastanesinde gittim..muayne ücreti fetal fibronektin testi haricinde 210 TL..ve 5 dakkada beşiktaş yapıp ultrasona bakıyor..Aynı zamanda deü nin de doktoru..Deü de hiç hastası ile doğru dürüst ilgilenmiyor...
Hem ege de hem de deü de uzun zaman yatarak hamileliğini geçiren biri olarak diyebilirimki ege, deü den çok daha iyi...

Canım şenay hanım illa tahlileri özelde yaptır şartı koymuyor ki..sadece ultrasonla bakıyor.ben hep bostanlı çesavda yaptırdım tahlillerimi ya da zübeyde hanımda..yani SGK anlaşmalı yerlerde..
Şöyle diyeyim..Şenay hanım 150 TL alıyor..2 kez gidiyorsun..Yani tek muayne 75 e geliyor..İlk gidişinde ödeme yapıyorsun,2.sinde ödeme yapmıyorsun..
Mert Kazandı ya 1 kez gittim 180 TL ödedik..Muayne sonrası hastaneye yatışım oldu..1 haftadır da hastanedeyim..
Namık beye kent hastanesinde gittim..muayne ücreti fetal fibronektin testi haricinde 210 TL..ve 5 dakkada beşiktaş yapıp ultrasona bakıyor..Aynı zamanda deü nin de doktoru..Deü de hiç hastası ile doğru dürüst ilgilenmiyor...
Hem ege de hem de deü de uzun zaman yatarak hamileliğini geçiren biri olarak diyebilirimki ege, deü den çok daha iyi...

hmm şimdi EGE de doç ler için ayrıca ek muayene ücreti var mı? , umarım herşey yolunda gider, istediğin gibi olur

hmm şimdi EGE de doç ler için ayrıca ek muayene ücreti var mı? , umarım herşey yolunda gider, istediğin gibi olur

ek muayne ücreti var mı yok mu bilemem ama işte ilk gidişte vezneye 180 TL ödedik ve 1 haftadır hastanede yatıyorum canım...
deü de 1. yatışımda 1 ay,2. yatışımda 10 gün kaldım ve hiç ödeme yapmadık..Tahlillerim de oldu...
şu an egede özel odadayım..oda ücreti vericez çıkışta ama tahliller için yine SGK dan yararlanıcaz...

topiği görünce bakıyım dedim.evet canım ben gecen eylül ayında doğum yaptım riskli bir gebelik gecirdim rahim ağzı yetmezliğinden dolayı.gecen sene 150 tlydi muayene ücreti.her muayenede ödüyordum.drum fuat akercandı.

kızlar tavsiyeleriniz için hepinize çok teşekkürler, hepimizin sorunlarının biran önce çözülmesini diliyorum[/Q

canım sana geçmiş olsun ben zamanında teksin çırpanın hastasıydım ve kendisini tavsiye etmiyorum malesef memnun kalmadım tabi yinede senin tercihin.ama egede istiyorsan mert kazandı veya fuat akercan a gidebilirsin yada sermet sağol.üçüde süper hocalar yakın arkadaşlarım gittiler ve çok memnun kaldılar özelliklede mert kazandıdan.bence sende dediğim doktorları araştır umarım sağlıklı güzel günler seninle olur geçmiş olsın canım

topiği görünce bakıyım dedim.evet canım ben gecen eylül ayında doğum yaptım riskli bir gebelik gecirdim rahim ağzı yetmezliğinden dolayı.gecen sene 150 tlydi muayene ücreti.her muayenede ödüyordum.drum fuat akercandı.

canım ya çok ücret ödemiş oluyorsun o zaman
benim doktorum tahir özgüder çooookkkk iyidir
kk dan çok hastası var zaten herkes bilir hem işinde iyidir hem paracı değildir
benim arkadaşlarımdan da en az 10 kişinin doktoru hepsi çok memnun
beni ayda 4-5 kez gördüğü oldu ayda bir kez ücret alıyor
bence bir kadın doğumcu da en önemli olan özellik işi para için değil sevdiği için yapması yoksa hastanın hele ki anne adayının tatmin olması mümkün değil (tabii para da kazanacak)

X