İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

Karşıyaka sahilde Şenay Aycan ı öneririm..150 TL alıyor..2 kez muayne ücreti 150 TL..
Her tür sorunuza samimiyetle cevap veriyor..Uzun bir ultrason muaynesi yapıp cd ye çekiyor ve veriyor..2 saat kadar ilgileniyor hastayla...

2 saat mi ???? çok iyiymiş.

Evet yanlız yanlış anlaşılma olmasın..2 saat ultrasona bakmıyor..yarım saat kadar bakıyor..Hastayla özel olarak ilgilenmesi ,konuşması,vs vs 2 saat sürüyor :) Yani başından savmaya kalkmıyor...Her sorunuza cevap vermeye çalışıyor elinden geldiğince..Mutlu ayrılıyorsunuz yanından....

Evet yanlız yanlış anlaşılma olmasın..2 saat ultrasona bakmıyor..yarım saat kadar bakıyor..Hastayla özel olarak ilgilenmesi ,konuşması,vs vs 2 saat sürüyor :) Yani başından savmaya kalkmıyor...Her sorunuza cevap vermeye çalışıyor elinden geldiğince..Mutlu ayrılıyorsunuz yanından....

işte böyle olmalı bir dr..ben bunlara denk gelemedim bir türlü..sormak istediklerimi dinlemiyorlar bile..bu dr düşünmek lazım..teli ni özelden yazar mısın canım?

teşekkür ederim yanıtların için.. ben 2 aylık hamileyim herhangi bir problemim yok allaha şükür.. İlk hamileliğim biraz tedirginim iyi sevecen bilgili bir doktor olsun istiyorum. Kayınvalideme o kadar öve öve anlatmışlarki oda bana çok ısrar etti.
Kayınvalidem doktor konusuna çok önem veriyor bende sırf kayınvalidemi şimdilik üzmemek için ilk rendevuya gideyim diyorum.. yarın bir daha konuşacağım :) vazgeçer belki

arkadaşım çoçuk allah nasip ederse senin çoçuğun olacak.kayınvalidenin değil:)))))sen ve eşin karar verecek geleceği ve hayatı hakkında:))))benimde ilk hamileliğim ve 35 yaşındayım.9 ay uğraştım hamile kalabilmek için.daha bi tomar genel sağlık problemlerim var ömrüm boyunca uğraşmam gereken.sadece kendini memnun etmeye uğraş hayatın boyunca.tabi bebişin ve eşinide:))))eşimin hem annesinin hem babasının ciddi rahatsızlıkları var.ve henüz bebişten haberleri bile yokkkkkk....haftaya öğrenecekkler nasipse.sürpriz olsun hayata tutunsunlar diye bu kadar bekledik.
ve unutma hiç bir kimse kendi annen baban gibi olamaz....

arkadaşım çoçuk allah nasip ederse senin çoçuğun olacak.kayınvalidenin değil:)))))sen ve eşin karar verecek geleceği ve hayatı hakkında:))))benimde ilk hamileliğim ve 35 yaşındayım.9 ay uğraştım hamile kalabilmek için.daha bi tomar genel sağlık problemlerim var ömrüm boyunca uğraşmam gereken.sadece kendini memnun etmeye uğraş hayatın boyunca.tabi bebişin ve eşinide:))))eşimin hem annesinin hem babasının ciddi rahatsızlıkları var.ve henüz bebişten haberleri bile yokkkkkk....haftaya öğrenecekkler nasipse.sürpriz olsun hayata tutunsunlar diye bu kadar bekledik.

slm cnm tebrik ederim inş hayırlısıyla bebişini kucağına almanı diliyorum. ben 31 yaşındayım ve 4 aydır hamıel kalamadım diye üzülüyorum kendiliğinden mi hamıle kaldın neler yaptın ?

slm cnm tebrik ederim inş hayırlısıyla bebişini kucağına almanı diliyorum. ben 31 yaşındayım ve 4 aydır hamıel kalamadım diye üzülüyorum kendiliğinden mi hamıle kaldın neler yaptın ?

9 ay boyunca bilimum yumurta geliştiricileri kullandım.bi kere yumurta oluştu ama endometriyum oluşmadı.sonunda aralık ayında eşimin babası ciddi bir ameliyat geçirince bıraktım tedaviyi üzerine varmamak için.ramazana kadar oldu oldu olmadı aşılama yaptırcam tamam mı dedim.eşimde ok dedi.bu arada adet düzensizliklerim vardı ve 3 ay boyunca soğan suyu kürüyle adet oldum.hap kullanmadan ömrümde ikinci kere gününde adet olmuştum hemde.bebiş yoktu ama ben seviniyordum en azından bu problemi çözdüm diye.bi de kafa olarak rahattım.nasılsa aşılama olacam diye.mart ayında hastalanmadım.test yapıyorum negatif.beta hcg yaptırıyorum negatif.bende tekrar başladım soğan suyu içmeye.doktoruma da sormuştum içeyimmi diye .iç iç soğan suyunun ne zararı oalblirki demişti bana.30 marta kadara hastalanmayınca annemin zoruyla tekrar beta hcg yaptırdım istemeye istemeye.sonuç 58 çıkınca şaşrıdım.o günde doktorumla randevum vardı.o bile şaşırdı.nasıl başardın hastalanmadan hamile kalmayı diye:))))ben bunu soğan suyu kürüne yoruyorum canım.malum kişinin sitesinde bulabilrisin tarifini.rahmi hamileliğe hazırlıyormuş zira.
bugün itibariyle 12+2 günlük hamileyim allahın izniyle.önce kafanı rahatlat arkadaşım.zor biliyorum ama dene bence.bide soğan suyunu dene derim ben.hamilelere bakıp iç geçirme bide .eski hayatını yaşa,gez dolaş eğlen.allah ne zaman yazdıysa o zaman olur.belki de şimdi değilde 2 ay(atıyorum tabi) sonra olması hayırlıdır sizin için.
yüce rabbim hepimizin ve bebişlerimizin hakkında hayırlısını versin işallah.

9 ay boyunca bilimum yumurta geliştiricileri kullandım.bi kere yumurta oluştu ama endometriyum oluşmadı.sonunda aralık ayında eşimin babası ciddi bir ameliyat geçirince bıraktım tedaviyi üzerine varmamak için.ramazana kadar oldu oldu olmadı aşılama yaptırcam tamam mı dedim.eşimde ok dedi.bu arada adet düzensizliklerim vardı ve 3 ay boyunca soğan suyu kürüyle adet oldum.hap kullanmadan ömrümde ikinci kere gününde adet olmuştum hemde.bebiş yoktu ama ben seviniyordum en azından bu problemi çözdüm diye.bi de kafa olarak rahattım.nasılsa aşılama olacam diye.mart ayında hastalanmadım.test yapıyorum negatif.beta hcg yaptırıyorum negatif.bende tekrar başladım soğan suyu içmeye.doktoruma da sormuştum içeyimmi diye .iç iç soğan suyunun ne zararı oalblirki demişti bana.30 marta kadara hastalanmayınca annemin zoruyla tekrar beta hcg yaptırdım istemeye istemeye.sonuç 58 çıkınca şaşrıdım.o günde doktorumla randevum vardı.o bile şaşırdı.nasıl başardın hastalanmadan hamile kalmayı diye:))))ben bunu soğan suyu kürüne yoruyorum canım.malum kişinin sitesinde bulabilrisin tarifini.rahmi hamileliğe hazırlıyormuş zira.
bugün itibariyle 12+2 günlük hamileyim allahın izniyle.önce kafanı rahatlat arkadaşım.zor biliyorum ama dene bence.bide soğan suyunu dene derim ben.hamilelere bakıp iç geçirme bide .eski hayatını yaşa,gez dolaş eğlen.allah ne zaman yazdıysa o zaman olur.belki de şimdi değilde 2 ay(atıyorum tabi) sonra olması hayırlıdır sizin için.
yüce rabbim hepimizin ve bebişlerimizin hakkında hayırlısını versin işallah.

haklısın cnm zamanı geldiğinde olur inş hayırlı evlat
bende adet düzensiliği yaşıyordum zaten cyclo içtim ama ağır olunca başka bir dr adet düzenleyici bitkisel verdi tamamen bıtkısel ilaçlara geçtim bu ay soğan suyunu denemedim olmazsa önümüzdeki ay başlıyım bu ay çünki bitkisel ilaçlar alıyorum hepsini birbirine karıştırmam ii olmaz belkide bunlar vasıta bence allah isterse olur hakketten neler oluyo yumurta olmadan hamıle kalan bıle var mucize işte bu bence :) kafamda negatıfı görünce porblem oluyo daha erken ya o kadar stres olmuyorum üzülüyorum o kadar :)sağlıkla bebeğini kucağına almanı diliyorum

3 yıl önce bir arkadaşımın doğuma girmişti.oda da 5 dk görme fırsatım oldu kendisini.biras bilmiş bir tip gibi geldi bana.bir genç kızın rahiim ameliyatından çıkıp gelmişti arkadaşımın odasına.bir anlattıki yaptığı ameliyatı "bunu sadece ben yapabilirim" falan diye.arkadaşımın eşi de benle aynı görüşteydi o gün için:)))ama doktorluğunu bilemem.bu arada 3 yıl önce kentteki doğum için tam 3000(üçbin) lira almışttı kendisi.
bence bunu da hesapla:))))))

canım burda bir arkadaştan daha okudum sevimsiz bi tip olduğunu. sinmedi içime vazgeçtim ya kendi doktoruma devam edicem meltem yüntene. yada irenbeye gidicem sağol yardımın için

canım burda bir arkadaştan daha okudum sevimsiz bi tip olduğunu. sinmedi içime vazgeçtim ya kendi doktoruma devam edicem meltem yüntene. yada irenbeye gidicem sağol yardımın için

irenbe dilek aslan.hemşerimdir kendisi.ben hiç gitmedim kendisine ama doktorluğunun iyi olduğunu çok duydum.idealistir.yanılmıyorsam ilk yıl tus sınavında çoçuk bölümünü kazanmıştı.ona devam ederken kazandı kadın doğumu:))))

şimdi herkes diyecek bu kadar şeyi nerden biliyorsun.nasıl aklında tutuyorsun diye:))))çok okuyan,çok araştıran bir insanımdır:))))küçükten sabahları erken kalkar meydan larousse okurdum ben:))))
hayat felsefelerimden biride şudur:

BİR KONUDA HERŞEYİ,HER KONUDA BİRŞEYİ BİLECEKSİN:)))))))))

öncelikle Allah cocugunu sadece anneli babalı değil, babaanneli ve dedelide büyütmek nasip etsin inşallah. dediğin gibi tabi çocuk benim çocugum olacak ama kayınvalidem yıllarca eşi kansermiş ona emek vermiş ve doktor hatasından kaybetmiş.. babası aynı şekilde .. ailesinde eceliyle giden yok :KK43: o yüzden çok panik istiyor en iyi doktor olsun ve sanıyorki sadece pahalı olan proflar iyidir... sonucta benim içime sinen doktora gidilecek. Ben özel muayenehanesi olan doçent yine bağkur anlaşmalı özel bir hastanede doğum yapttırabilecek bir doktor arıyorum ama bulamıyorum:KK43: ben henüz kendim bulamadığım içince bu seferlik onun isteği olsun bari diye düşündüm.. bakalım eşimle henüz karar vermedik:) sende bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh

öncelikle Allah cocugunu sadece anneli babalı değil, babaanneli ve dedelide büyütmek nasip etsin inşallah. dediğin gibi tabi çocuk benim çocugum olacak ama kayınvalidem yıllarca eşi kansermiş ona emek vermiş ve doktor hatasından kaybetmiş.. babası aynı şekilde .. ailesinde eceliyle giden yok :KK43: o yüzden çok panik istiyor en iyi doktor olsun ve sanıyorki sadece pahalı olan proflar iyidir... sonucta benim içime sinen doktora gidilecek. Ben özel muayenehanesi olan doçent yine bağkur anlaşmalı özel bir hastanede doğum yapttırabilecek bir doktor arıyorum ama bulamıyorum:KK43: ben henüz kendim bulamadığım içince bu seferlik onun isteği olsun bari diye düşündüm.. bakalım eşimle henüz karar vermedik:) sende bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh

yüce rabbim bahtını güzel yazmıştır işallah bebişlerimizin.arkadaşım bir kaç haftaya kadar gidecek yakup beye sanırsam.hastane konusunda bilgi alırsam yazarım buraya.
ahh güzelim sen benim annemin ve eşimin anne ve babasının bugüne kadar neler görüp neler yaşadığını bilsen.ecel diye bişey kalmadı malesef bu hayatta.yediğimizden midir içtiğimizden midir herkes de bi sürü hastalık.ya da kazalar:KK43:((((
neyse dediğim gibi işallah bahtları güzel olsun.bizler sadece vasıtayız onları dünyaya getirmek için:))))))

merhaba arkadaşlarlar yorumlarınızı bekliyorum ilk hamileliğim 8 haftalık kalbi durmuştu kürtajla sonlandı bu ay ilk denememizdi ve hamileyim fakat lekelenmelerim var ağrım var düşük tehlikem olabilirmiş yine dün kan tahlilinde 190,5 çıktı iyi ilgili bilgili dr arıyorum sorunlu hamilelerde başarılı olan memnun olan arkadaşlar ben şuan ibrahim yanık la umur yensel arasında kararsızım sizin bildiğiniz daha iyi dr varsa bekliyorumm.. çok tedirginimm

herkese merhaba
bende şuan 9 aylık hamileyim. son 10 güne girdim. izmirde belkide 8 doktora gittim hep tavsiyeler üzerine. hatta interfilite sorunumuz vardı smryna art de aşılama bile yapılmadan tüp bebek sürecine sokacaklardı ki rabbim o ay hamile kalmayı nasip etti bana. oraya devam ettim 4. ayıma kadar fakat daha 4. ayda bana sezeryandan bahsedilince doktor değiştirmeye karar verdim çünkü hep hayalim normal doğum yapmak. tabiki gerekli olursa sezaryen ama boşuna bıçak altına yatmak istemem. bir arkadaşımın ısrarları üzerine levent hiçyılmaza gittim. muhteşem bir doktor. iyiki de gitmişim. inanılmaz bilgili, komplekssiz, çok anlatan ve paracı asla değil. aynı zamanda atatürk eğitim araştırmada çalışıyo opr. kendisi. alsancakta muaynehanesi. annemin yıllardır devam eden bir rahatsızlığının nedenini ilk kez ondan öğrendik ve şok olduk. şiddetle tavsiye ederim. muhteşem bi doktor.

merhaba arkadaşlarlar yorumlarınızı bekliyorum ilk hamileliğim 8 haftalık kalbi durmuştu kürtajla sonlandı bu ay ilk denememizdi ve hamileyim fakat lekelenmelerim var ağrım var düşük tehlikem olabilirmiş yine dün kan tahlilinde 190,5 çıktı iyi ilgili bilgili dr arıyorum sorunlu hamilelerde başarılı olan memnun olan arkadaşlar ben şuan ibrahim yanık la umur yensel arasında kararsızım sizin bildiğiniz daha iyi dr varsa bekliyorumm.. çok tedirginimm

lekelenlemelerin varsa istirahat edeceksin kesin.benimde 9 haftalıkten kanamam olmuştu hafif.hemen progesteron iğnesi yaptırdı doktorum.ayrıca ağıztan progestan tablet de başlattı.hoş bu ilaç adamı sarhoş gibi yapıyor bilgin olsun:))))))3 gün sadece wc ye kalktım.cuma-ctesi-pazar yattım.ptesi sabahı işime döndüm tekrar.salı da ağızdan aldığım hapı bıraktırdı.sersem ediyor diyince.tam bir hafta sonra tekrar iğne yaptırdı doktorum.şu an için allaha çok şükür bir sıkıntım yok.12+4 günlük hamileyim.doktorum da hüseyin ceyberi.

ihtiyacım olduğu her an ulaşamadığım için bıraktım. insan her an ulaşabileceği bir doktoru olsun istiyor. bir kez ihtiyacım oldu cep numarası vardı aradım kongredeyim mesaj bırakın notu çıkınca 1-2 kez daha ulaşamadım o nedenle bıraktım. doktorluğuna lafım yok, iyi bi doktor ve muayene esnasında çok ilgili ama dediğim gibi. levent beyin ev numarası bile var bende bu da beni çok rahatlatıyor.

ihtiyacım olduğu her an ulaşamadığım için bıraktım. insan her an ulaşabileceği bir doktoru olsun istiyor. bir kez ihtiyacım oldu cep numarası vardı aradım kongredeyim mesaj bırakın notu çıkınca 1-2 kez daha ulaşamadım o nedenle bıraktım. doktorluğuna lafım yok, iyi bi doktor ve muayene esnasında çok ilgili ama dediğim gibi. levent beyin ev numarası bile var bende bu da beni çok rahatlatıyor.

benim kanamam olduğunda sabah 7:30 da aradım.açtı derdimi dinledi,şöyle şöyle yap dedi.o gün ameliyat günüymüş meğersem.8:30 tekrar aradım söylediğniz iğne bu muydu diye.evet dedi ve ekledi.senin için rahat etmiycek git muyeneye ahmet beye ben bilgi vericem dedi.işte o zman anladım iki doktorun beraber çalışmasının ne kadar önemli bişey olduğunu:))))diğer doktor ahmet bey acayip ilgilendi.ultrasona aldı. hüseyin beyi de bilgilendirmiş.ama yoğun olduğu konusunda haklısın.tlfla ulaşmak biras zor.ama ben çözümünü buldum.direk faks çekiyorum kendisine.en azından hemşireleri dönüyor hüseyin bey böyle böyle dedi diye.
tabi çok acil bir durumda ortalığı ayağa kaldırırım o başka:))))

X