İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

ben cumaya randevu aldım pembedanacım
sana haber veririm nasıl olduğunu
duyduğuma ve okuduğuma göre çok iyiymiş,

selam canım egepole ben gidiyorum dr gökalp tokaç çok iyi ve güler yüzlü bir dr tavsiye ederim canım ben aralık ayından beri gidiyorum bebeğim olmuyor benim tedavi oluyorum ama olmadı nasip işte siz hangi dr dan randevu aldınız ilgi alaka çok iyi hastanede iyi gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz

oldu valla canım yaaaaa
benim gaz ve şişkinlik problemim de var
akşamları daha bir hamiş oluyorum
kızım olacakmış bu arada teyzesi

ayyyyy çok sewindim. allah banada bir kız nasip eder inşallah.
çok güzel bişii bu yaaa... kızımızın fotosu yok mu annesi koyda bakalım ...:nazar:

selam canım egepole ben gidiyorum dr gökalp tokaç çok iyi ve güler yüzlü bir dr tavsiye ederim canım ben aralık ayından beri gidiyorum bebeğim olmuyor benim tedavi oluyorum ama olmadı nasip işte siz hangi dr dan randevu aldınız ilgi alaka çok iyi hastanede iyi gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz

bende gökalp beye aldım randevuyu
15 gün sonraya veriyorlar zaten
o kadar methediliyor ki
inşallah hayal kırıklığı yaşamam canım
belki bir gün karşılaşırız hastanede

ultrason resmini mi koyayım teyzesi kızımın
onu denedim olmuyor net çıkmıyor
ama ikimizin resmi var profilimde albümde

ayyyyy maşallah size..... nasıl güzel olmuşsun canım benim yaa...
biraz daha büyüsün anneside o zaman videolarını koyarsın bize, doğmadan önce ilk biz görürüz kızımızı. adını düşündün mü?:nazar:

ayyyyy maşallah size..... nasıl güzel olmuşsun canım benim yaa...
biraz daha büyüsün anneside o zaman videolarını koyarsın bize, doğmadan önce ilk biz görürüz kızımızı. adını düşündün mü?:nazar:

koyarım tabii canımmmmm
ece olacak inşallah adı
babasıyla tartışmaya başladık bile isim konusunda
allahtan erkek olursa babamın adını koyarız dediğinde itiraz etmemişim
şimdi sesim çıkıyor bu sayede akıllı kadınım ben yaaaaa

koyarım tabii canımmmmm
ece olacak inşallah adı
babasıyla tartışmaya başladık bile isim konusunda
allahtan erkek olursa babamın adını koyarız dediğinde itiraz etmemişim
şimdi sesim çıkıyor bu sayede akıllı kadınım ben yaaaaa

bizde bölüşmüştük, kız benim, erkek onun olucaktı. isim bulma hakkı. ben o zamandan kaybetmişim zaten :p
hadi bakalım nasıl heyecanlanıyorum fotolarınızı görünce....

bizde bölüşmüştük, kız benim, erkek onun olucaktı. isim bulma hakkı. ben o zamandan kaybetmişim zaten :p
hadi bakalım nasıl heyecanlanıyorum fotolarınızı görünce....

bende bundan korkuyorum
ya cinsiyeti değişirse
paşa paşa babanın adını koyucam o zaman
izmirli anneler buluşacak
sadece ekim anneleri değil ama
gelir misin

bende gökalp beye aldım randevuyu
15 gün sonraya veriyorlar zaten
o kadar methediliyor ki
inşallah hayal kırıklığı yaşamam canım
belki bir gün karşılaşırız hastanede

belki karşılaşırız canım allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım ne güzel burada bebeklerinizi konuşuyorsunuz acaba bizlerde bunları görebilecekmiyiz inşallah görürüz canım senden bişey isteyebilirmiyim benim için bizler için dua edermisin bebeğimiz olsun diye edersen çok sevinirim canım Allah razı olsun hayal kırıklığı yaşamazsın iyi bir dr gökalp bey çok kalabalık oluyor ondan geç veriyorlar randevuyu canım:Saruboceq::Saruboceq:
ç

belki karşılaşırız canım allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım ne güzel burada bebeklerinizi konuşuyorsunuz acaba bizlerde bunları görebilecekmiyiz inşallah görürüz canım senden bişey isteyebilirmiyim benim için bizler için dua edermisin bebeğimiz olsun diye edersen çok sevinirim canım Allah razı olsun hayal kırıklığı yaşamazsın iyi bir dr gökalp bey çok kalabalık oluyor ondan geç veriyorlar randevuyu canım:Saruboceq::Saruboceq:
ç

sevicim bunun için öyle çok dua ediyorum ki inanamazsın
benim evliliğimin 8. yılında geldi meleğim
sizlere nasıl dua etmem
allah isteyen herkese evlat nasip etsin canımmmm
bizlere de meleklerini kucağına alabilmeyi nasip etsin

bende bundan korkuyorum
ya cinsiyeti değişirse
paşa paşa babanın adını koyucam o zaman
izmirli anneler buluşacak
sadece ekim anneleri değil ama
gelir misin

korkma erkek kız olurda, kıza erkek demezler herhalde :)))

ne zaman buluşacaksınız?
:nazar:ben tatil planları yapıyorum ama, burda olursam gelebilirim. güzel olur.

sevicim bunun için öyle çok dua ediyorum ki inanamazsın
benim evliliğimin 8. yılında geldi meleğim
sizlere nasıl dua etmem
allah isteyen herkese evlat nasip etsin canımmmm
bizlere de meleklerini kucağına alabilmeyi nasip etsin
amin canım cümlemize nasip etsin isteyen herkese versin rabbim aratmasın kimseleri sen bizi çok iyi anlarsın sende çok çekmişsin demekki canım yaa senin sorunun neydi neden olmadı bebeğin canım ?peki nasıl hamile kaldın doğal yollamı ypksa tedaviyle canım Allah razı olsun senden rabbim bebeğine ve sağlık afiyet versin canım opuyorumnanaktan

amin canım cümlemize nasip etsin isteyen herkese versin rabbim aratmasın kimseleri sen bizi çok iyi anlarsın sende çok çekmişsin demekki canım yaa senin sorunun neydi neden olmadı bebeğin canım ?peki nasıl hamile kaldın doğal yollamı ypksa tedaviyle canım Allah razı olsun senden rabbim bebeğine ve sağlık afiyet versin canım opuyorumnanaktan

hiçbir fikrim yok nasıl hamile kaldığımla ilgili tedavi olmadım canım
doktorlar hep hamile kalmaman için hiç bir sebep yok diyorlardı
ama ben hamile kalmıyordum
zyban diye bir ilaçla sigarayı bıraktım son adet günümle sigarayı bıraktığım gün aynı
birde selenyum ve e vitamini alıyordum sigaranın etkileri çabuk gitsin diye
o ay hamile kalmışım doktorum kısırlıkla sigaranın çok bağlantılı olduğunu söyledi
bilmiyorum anlayacağın nasıl olduğunu ama 1-2 aydır hamile kalacağımı biliyor gibiydim
herkese espriler yapıyordum 3günlük hamileyim 5günlük hamileyim diye
inşallah senin de bebek haberini alırız buradan

hiçbir fikrim yok nasıl hamile kaldığımla ilgili tedavi olmadım canım
doktorlar hep hamile kalmaman için hiç bir sebep yok diyorlardı
ama ben hamile kalmıyordum
zyban diye bir ilaçla sigarayı bıraktım son adet günümle sigarayı bıraktığım gün aynı
birde selenyum ve e vitamini alıyordum sigaranın etkileri çabuk gitsin diye
o ay hamile kalmışım doktorum kısırlıkla sigaranın çok bağlantılı olduğunu söyledi
bilmiyorum anlayacağın nasıl olduğunu ama 1-2 aydır hamile kalacağımı biliyor gibiydim
herkese espriler yapıyordum 3günlük hamileyim 5günlük hamileyim diye
inşallah senin de bebek haberini alırız buradan

seninki sebepsizmiş canım benim erken menepoz diyor dr lar nasip kısmet işte ne iyelim bende sigarayı bırakmıştım 1 buçuk yıl oldu zaten evlenelide 2 yıl oldu ben geç evlendim canım bende senin yaptıklarını deneyeyim belki bende hamile kalırım rüyalarımda hep bebeğim var görüyorum ama bakarsın bigün oluverir değilmi sağol arkadaşım verdiğin bilgiler için ve beni dinlediğin için allah razı olsun kendine ve bebeğine iyi bak canım..opuyorumnanaktan

seninki sebepsizmiş canım benim erken menepoz diyor dr lar nasip kısmet işte ne iyelim bende sigarayı bırakmıştım 1 buçuk yıl oldu zaten evlenelide 2 yıl oldu ben geç evlendim canım bende senin yaptıklarını deneyeyim belki bende hamile kalırım rüyalarımda hep bebeğim var görüyorum ama bakarsın bigün oluverir değilmi sağol arkadaşım verdiğin bilgiler için ve beni dinlediğin için allah razı olsun kendine ve bebeğine iyi bak canım..opuyorumnanaktan

canım benim inşallah gerçek olur rüyaların
iyi dileklerin için çok teşekkürler

Son düzenleme:
ikili tarama testi sonuçlarından anlayan varmı???

kombine risk 1:2080
ikili test 1:663
yaş riski 1:284
trisomy 18+NT 1:10000
hepsi cut off değeri altında

doktorum %15 riskten bahsetti.4lü taramayı yaptırdıktan sonra amniyosentez olabilirsin istersen dedi.
kafama karıştı üç gündür:KK43:((((((((((((((((((

ikili tarama testi sonuçlarından anlayan varmı???

kombine risk 1:2080
ikili test 1:663
yaş riski 1:284
trisomy 18+NT 1:10000
hepsi cut off değeri altında

doktorum %15 riskten bahsetti.4lü taramayı yaptırdıktan sonra amniyosentez olabilirsin istersen dedi.
kafama karıştı üç gündür:KK43:((((((((((((((((((

tatlım yaptır amniosentezi. artık herkes yaptırıyor, sorunsuz olsun kafan. 4lüyü bekleme hiç.
hoş bu taramalarda kesinlik yok biliyosun... tamamen istatistiksel sonuçlarla orantılı. ama kafan rahat olsun. keşke deme...:nazar:

tatlım yaptır amniosentezi. artık herkes yaptırıyor, sorunsuz olsun kafan. 4lüyü bekleme hiç.
hoş bu taramalarda kesinlik yok biliyosun... tamamen istatistiksel sonuçlarla orantılı. ama kafan rahat olsun. keşke deme...:nazar:

haftaya ctesi kontrolüm var.bebeğin gelişimine bakalım ona göre 4lü tarama yaparız dedi hüseyin bey.amniyosentezden korkum yok ama genede insanın kafasına takılıyor işte

X