İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

terziyle doktor önerilmezmiş lafına kesinlikle katılıyorum.pco hastasıyım gebe kalabilmek için iyi bir doktor arıyordum tavsiye üzerine umur yensel e gitmeye başladım.1 yıl boyunca -ilaçlar yumurta takipleri göbekten iğneler rahim içi filmleri-sürecin ne kadar meşakkatli olduğunu tahmin edersiniz.bana dair her şeyi uyguluyorduk ama ben talep etmeme rağmen
eşimle ilgili herhangi bir test istememişti doktor eşimin daha önceki beraberliğinde bir gebelik durumu olduğundan eşimin sperm kalitesinde bi sorun olmayacağını düşünüyordu.hiçbir biçimde doğal yolla gebelik gerçekleşmediğinden aşılama yapalım dedik,aşılama yapılacağı gün eşimden alınan örneğin test raporunda eşimin sperm sayısı oldukça düşük görünüyordu.
Yaşadığım düş kırıklığını tahmin edersiniz artık.
Doktorumun ezberci yaklaşımı (eski sevgili hamile kaldıysa sperm sayısında sıkıntı yoktur düşüncesi)benim 1 yıllık beklentilerim emeğimi çektiğim sıkıntıları harcadığım parayı her şeyi hiç etmişti
Hala bir bebeğim yok,doktorum garantici davranıp eşimden de bi spermiogram isteseydi eşzamanlı olarak tedavi olup belki de şuanda bebek bekliyor olacaktık
Doktorunuzun şüpheci olması her şeyi ihtimal dahilinde düşünmesi yorucu olsa da hasta için önemli bir artıdır.
Umur beyin gebelik takibi ve operatörlüğü konusunda hiçbir yorumda bulunamam ancak gebelik tedavisi için bir kez daha düşünülmesi gerektiğini düşünüyorum

arkadaşlar merhaba bende 5+4 hamileyim daha çok yeni izmirde doktor arıyorum
bana meral Tüzün ve Kahraman Kolday'ı önerdiler. karar veremiyorum sizce hangisi

arkadaşlar bizde 6 aylık evliyiz. bebeğimiz olmadı henüz korunmamamıza rağmen. izmirde bu konuda hangi doktoru önerirsiniz. çocuğumuz olmuyordu ama şu doktora gittik bu kadar sürede bebek sahibi olduk dediğiniz doktor var mı? doktorlarla zaman kaybetmek istemiyorum. güvenilir birisi olsun

arkadaşlar bizde 6 aylık evliyiz. bebeğimiz olmadı henüz korunmamamıza rağmen. izmirde bu konuda hangi doktoru önerirsiniz. çocuğumuz olmuyordu ama şu doktora gittik bu kadar sürede bebek sahibi olduk dediğiniz doktor var mı? doktorlarla zaman kaybetmek istemiyorum. güvenilir birisi olsun

ahmet seçkin önoğlu

arkadaşlar merhaba,
Ben 9.haftalık hamileyim. Özel sağlık sigortamın tek anlaşmalı doktoru Prof.Dr.Ali BALOĞLU. Ben de kendisine muhayeneye gidiyorum. Ama içime sinmeyen bişi war. Sanki başından sawar gibi konuşmakla birlikte araya "canım kızım" gibi yumuşak kelimeler de ekliyor :44: Bir de cihazları eski.. 3 boyutlu ultrasonu fln yok malesef.
Daha önce bu doktora giden warsa düşüncelerini paylaşabilirmi????:KK59:

arkadaşlar ben prof.dr. sermet sağola gitmeye başladım ve çok memnun kaldım
işinin ehli bilgili bir doktor ve öyle cıvık cıvık bir adam değil
araya canımm cicim gibi süslü kelimeler sıkıştıran doktorlar bana hiç samimi gelmez

kızlar İzmirde ssk ya bakan hastanelerde onerebileceğiniz iyi bir kadın doğum doktoru var mı? Doğuma kadar ona gitmeyi düşünüyorum.

arkadaşlar ben 8 yıllık evliyim ve çocuğumuz olmadı 2 kere tüpbebek denemesi yaşadım sonuç negatif ege üniversitesinde şimdi ise kıbrısta doğuş tüpbebek merkezine gideceğiz tedavilerim başladı izmirde dr. orkan tatlı tarafından hormon ilaçlarım belirleniyor ve muayenem orada gerçekleşiyor inanırmısınız soyismi gibi tatlı bir insan hem güleryüzlü hemde hastasının maddi manevi durumdan anlayan yardımcı olan bir insan 3 yıl önce kullandığım tüpbebek ilaçları bizi madden çok zorlamıştı şu an doktorumun bir telefonuyla progon ilacı satış fiatı 260 tl olmasına rağmen bize 150 liraya verdirtti 2000tl tutacak olan ilaçlar 1050 tl ye aldık allah ondan razı olsun bugün tedavimin 5. günü şu an kısa protokolde 11 gün sürecek ve sonrada yumurta toplama transfer kıbrısta yapılacak inşallah hakkımızda hayırlısı olur bana uygun fiata ilaç veren eczane ise izmirde fuarın karaman caddesindeki yeni egemen eczanesi allah onlardanda razı olsun maddi durumu iyi olmayan ve kazıklanmak istemeyen izmirde yaşayan arkadaşlar buradan ilaç alabilirler sevgiyle kalın ....:KK1::KK1::KK1:

merhaba arkadaslar. gecen gun evde test yaptım sonuc pozıtıf:nazar:
suan 5 yasında oglum var.daha once karatas ta dogum yapmıstım.memnun kalmıstım.
suan gebelık takıbımı yapacak,tercihen bayan doktor arıyorum.onerebılecegınız ısımlerı beklıyorum.daha once çigdem kukul a gitmiştim.bebegımı saglıkla kucagım aaldım.suan ıcın gıdecegım doktor konusunda kararsızım.

bende izmirde en iyi kadın doğumcu irenbede Dr.Dilek ASLAN çok müthiş birisi çok sıcak kanlı güler yüzlü insana güven veriyor çok samimi ben 4 ay falan kendisine gittim daha sonra irenbenin ssk ile anlaşması olmadığı için şifaya gitmeye başladım bornova şifada arzu hn doğumumu yaptı ondanda memnun kaldım ancak dilek hanım bir başka.

REŞAT BOZOKLAR ı tavsiye ederim. karats hastanesine calısıyor. alsancak muayehenaseni var. sgk anlasmakı karatasta dogum yaptım 2 sene once cok uygun fıyatlı oldu cokta memnun kaldım. ıyı bır doktor.

Bende dün Reşat bozoklar a gittim. Çok ilgili ve gerekli açıklamaları yapıyor. Artık karataşda çalışmıyor, sadece özel muayenehanesi var Alsancakta. Tavsiye ederim arkadaşlar.

ege üniversitwsi proflarından mehmet sait yücebilgin çok güler yüzlü cana yakın bir doktor bence ben iletişim kurmakta zorlanmıyorum kendisiyle

Bizde yaklaşık 1 yıldır bebek istiyoruz ama olmuyor.3 kez kadın doğumcuya gittik,eşim de muayene oldu ama bi sorun gözükmüyor. Ona rağmen hamile kalamıyorum.Önerebileceğiniz bir doktor varsa sevinirim.Lütfen yardımcı olun!!

X