İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

herkes yazmıs. hepsini okuyamadım ama. anemin ciddi sekilde akıntısı var bu ona acı yama gibi bircok etkiyle rahtsız ediyor.onceki gittigi doktor fitil verdi ama birseye yaramadı. bu konuda uzman bir doktor veya hastane onerebilecek varsa ve yardımcı olursanız cok sevinirim.iyi aksamlar tşk ler.

bende özel başka bi dr.un tavsiyesi üzerine OP.DR.AHMET GÜLER e gidiyorum mükemmel bi insan çok ii bi dr.kesinlikle tavsiye ederim alsancakta özel evine gidiyorum ege doğumda çalışıyor.ama doğum için heryere gelebilirim diyo özel hastanelere yani

arkadaslar irenbe ssk lilara bakıyormu ?

irenbe ssk lı hastaya bakmıyor maalesef. sadece özel sağlık sigortaları ile anlaşması var. ah bir baksa ssk yaa ne iyi olurdu.
birde umur yenseli soranlar olmuş umur bey yeşilyurt hastanesinde çalışıyor. özeli alsancakta fiyatı 100lira. ama tüm tetkiklerinizi hastanede yaptırıyormuş. yani hiç beklemiyorsunuz. düşükler konusunda da tecrübeli.

Son düzenleme:
Arkadaslar merhaba.ben izmirde yeni acilan egepol hastanesini cok merak ediyorum.bu hastaneye giden var mi?kadin dogum dr konusunda cok hassasim.benimle özel hissettirip ilgilenecek bi dr bulamiyorum.yardimci olurmusunuz?

Arkadaslar merhaba araniza yeni katildim.kadin dogum dr konusunda cok hassasim.psikolojik kaciyorum.hem maddi hem manevi bi kadin dogum dr u arıyorum.

Arkadaslar merhaba araniza yeni katildim.kadin dogum dr konusunda cok hassasim.psikolojik kaciyorum.hem maddi hem manevi bi kadin dogum dr u arıyorum.

hoşgeldin bende senin gb hassasım üstelik izmiride pek bilmezdim yeni geldim sayılr özel dr.tavsiyesi üzerine alsancaktaki ahmet gülere gittim çokta memnunum tavsiye ederim çok mükemmel bi dr.sen sormadan o herşeyi acıkluyo çok güleryüzlü tatlı dilli, bence ona git

Cok teskkrler.3 yil oldu izmre geleli.daha yeni ögrendim burayi.artik bebek istyrm ve önce dr kontrlndn gecmek istyrm.tavsyeni degerlendrcem.

Bende doğum gebelik takibimi ve doğumumu Alsancakta sevinç pastanesi karsısında Özel Assos Kadın Doğum Merkezin de Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu ve Opr.Dr.Dilel Alihanoğlun da yaptırdım.Bende bir doktorum ve bu iki doktorun üzerine doktor tanımam. son derece bilğili ve tecrübeliler.Ayrıca tüm özel ve resmi hastalara bakamaktalar.

şuan 7 aylık hamileyim ve doktorum beni yarı yolda bıraktı gitti şimdi iyi bir doktor ve klinik arıyorum tavsiye ettiğiniz doktorlara gitmeyi düşünüyorum acaba biraz daha detaylı bilgi verirmisiniz hastane koşulları nasıl normalmi sezaryanmı yaptınız doğumunuzu ve ücretler nasıl biraz fazla sordum ama vahim durumdayım bilgi verirseniz sevinirim

bende özel başka bi dr.un tavsiyesi üzerine OP.DR.AHMET GÜLER e gidiyorum mükemmel bi insan çok ii bi dr.kesinlikle tavsiye ederim alsancakta özel evine gidiyorum ege doğumda çalışıyor.ama doğum için heryere gelebilirim diyo özel hastanelere yani

arkadaslar ege dogum nerde?dogum ücretleri nedir?özel egepol hastanesini bileniniz varmi?

daha önce dokuz eylulde olan bir hoca var şimdi egepol hastanesine geçmiş bu konuda uzman bence bir görünün. bende 2 hafta sonra orada doğum yapacağım. allah herkeze bebek nasip etsin.....

amin inş.canım.bende bebiş istiyorum ama kadın doğum dr una karşı bi istememezliğim var.bazı sorunlarım oldu genç kızken.şimdi hem her şeyimi paylaşabileceğim hemde beni anlayacak bir dr istiyorum.bu dr eğer öyleyse ismini verirmisin?egepol bana çok yakın benim için daha iyi olur.
:teytey:kaydirigubbakcemile5

Dilekcim merhaba!Ne güzel doktorumuz aynı.Bende senin söylediğin gibi Doktorum Mustafa ALİHANOĞLU'nun üzerine doktor tanımam.İşini en iyi şekilde yapan bilgili,tecrübeli ve ilgili bir doktordur.Assos Kadın Doğum Merkezi'de oldukça donanımlı hizmet veren bir merkez.Tavsiye ederim bayanlara.................................a.s a.s a.s

Evet benimde doktorum kendisi.Sevgili canayakına katılıyorum.:1hug:

amin inş.canım.bende bebiş istiyorum ama kadın doğum dr una karşı bi istememezliğim var.bazı sorunlarım oldu genç kızken.şimdi hem her şeyimi paylaşabileceğim hemde beni anlayacak bir dr istiyorum.bu dr eğer öyleyse ismini verirmisin?egepol bana çok yakın benim için daha iyi olur.
:teytey:kaydirigubbakcemile5

bende senın gıbı cok korkuyordum bende egepol e yakın oturuyorum tıjen urangun dıye bır bayan google da ara hakkında bılgı bulabılırsın eskıden marmarıste falan calısmıs ben smyrana gıdıyorum dr um cok guler yuzlu genc bır bayan ama cok ılgılı .. ınternet sıtlerıde var egepolu bende merak ettım ama daha gıdıp gorusmedım ucretsız on gorusme falan saglıyorlarmı kuvozlerı nasıl bılmıyorum smyrnada ucretsız on muayene falan var allah ınsallah sana da buguzel duyguyu yasatır

bornovada mmanavkuyuda ekadom diye bir klinikde hüseyin ceyberi var şiddetle tavsiye ederim.süper bir insan...

evet Hüseyin bey çok süperrrr bende tavsiye ederim.Muhakkak gitmelisiniz hayatımda bu kadar kibar bu kadar güler yüzlü anlayışlı bir doktor görmedim.

şuan 7 aylık hamileyim ve doktorum beni yarı yolda bıraktı gitti şimdi iyi bir doktor ve klinik arıyorum tavsiye ettiğiniz doktorlara gitmeyi düşünüyorum acaba biraz daha detaylı bilgi verirmisiniz hastane koşulları nasıl normalmi sezaryanmı yaptınız doğumunuzu ve ücretler nasıl biraz fazla sordum ama vahim durumdayım bilgi verirseniz sevinirim

Ekadom Hüseyin beyi tavsiye ederim, çok deneyimli bir doktor.Ben 3 tane kadın doğum uzmanına gittim, devanmlı kanamam oluyordu, 8 ay boyunca beni bu 3 tane doktor oyaladı bana Primolut-N verdi üçüde .En son Hüseyin bey Yara olduğunu söyledi ve tedavi etti 5 dk içerisinde teşhis koydu.Ben hiçbirşey anlatmadan hemde.8 ay boştan yere ben hormon hapları aldım bu kadar basit ve görülebilir bir hasralık olmasına rağmen teşhis koyamadı başkası

Kızlar merhaba ben bişey sormak isitiyorum, hiç daha önce gittiğiniz bir doktor size cinsiyet takviminden bahsettimi yada size ay tarih verdimi cinsiyeti belirlemek için?

Özellikle izmirde böyle bir doktor varsa gittiğiniz bana adını verebilirsneiz çok sevinirim teşekkürler

daha önce dokuz eylulde olan bir hoca var şimdi egepol hastanesine geçmiş bu konuda uzman bence bir görünün. bende 2 hafta sonra orada doğum yapacağım. allah herkeze bebek nasip etsin.....

canım ben orayı çok merak ediyorum dr.nasıl muayene ücreti ve doğum kaça mal olucak benim dr.um var ama dışardan pahalıya maal oluyo 30.haftamdayım oranın dr.beni kabul edermi

Ekadom Hüseyin beyi tavsiye ederim, çok deneyimli bir doktor.Ben 3 tane kadın doğum uzmanına gittim, devanmlı kanamam oluyordu, 8 ay boyunca beni bu 3 tane doktor oyaladı bana Primolut-N verdi üçüde .En son Hüseyin bey Yara olduğunu söyledi ve tedavi etti 5 dk içerisinde teşhis koydu.Ben hiçbirşey anlatmadan hemde.8 ay boştan yere ben hormon hapları aldım bu kadar basit ve görülebilir bir hasralık olmasına rağmen teşhis koyamadı başkası

canım ilgine teşekkür ederim buhafta 2 doktorla randevum var eğer onlarla ilgili olumlu görüşmelerim olmazsa senin tavsiyenede bakıcam bu doktor işi çok önemli ama çokda zormuş

X