İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

Evet gonca hanim var. Guler yuzlu bi doktor bnde sadece bi hafta gittim. Yarin tekrar randevum var. Ama kararsizim yarinki gorusmeye gore devam edip etmeyecegime karar vericem.

Evet gonca hanim var. Guler yuzlu bi doktor bnde sadece bi hafta gittim. Yarin tekrar randevum var. Ama kararsizim yarinki gorusmeye gore devam edip etmeyecegime karar vericem.

ben de medicale gidiyorum. muayene ücretleri tamam ama doğum ücreti 3000 civarı diye duydum. bana fazla geliyor açıkçası. doktorları iyi ama ben de bakınıyorum yine de sağa sola. biraz uzak ama bi ara su hastanesine ve hayat hastanesine bakmak istiyorum.

Dogum ucretlerini bilmiyorum ama gecen hafta ki randevum icin 240 civari ucret alindi bizden park tipta. Ama hcg testi de yapildi. Yarin herseyi detayli ogrenip yazarim size.

Dogum ucretlerini bilmiyorum ama gecen hafta ki randevum icin 240 civari ucret alindi bizden park tipta. Ama hcg testi de yapildi. Yarin herseyi detayli ogrenip yazarim size.

çokmuş ya. medicalde muayene 80. beta hcg için 20 lira ilave alıyorlar.

kenti çok metheden var. ama orası sanırım izmirin en pahalı doğumlarını yaptırıyor. forumlarda 6000 lerden bahsediliyor. Tercih meselesi tabii. içe sinmesi de önemli.

kafam çok karışık bende medicali düşünüyordum ama orasıda çok yogunmuş sanırım o yüzden vazgeçtim. bakalım park tıp a yarın da gidicem duruma göre devam ederim artık. karşıyakada olanlardan tavsiye bekliyorum..

Medicale gidiorum arkadaşlar bende gs bonus kartınız varsa sene sonuna kadar muayneye %20 indirim yapıyorlar bu hafta doğum ücretlerinide öğrendim 3400 küsür foto ve süslem kücük paket 3700 küsür foto süsleme büyük paket doğumdan sonrada bebeğin tüm yapılması gereken işlemlerini belirli bi süre bu ücret karşılığı yapıyorlarmıs ben zekeriya beye gidiorum kendisi gayet ilgili ve çok bilgilendirici biri ben çok memnunum...

kızlar özel çınarlı hastanesi nasıl? park tıp doğum için 5500 dedi bütçemi aşıyor. muayenede 150 ymiş. çınarlı hastanesinde hangi doktoru tavsiye edersiniz ve doğum ücreti hakkında fikri olan var mı?

kızlar özel çınarlı hastanesi nasıl? park tıp doğum için 5500 dedi bütçemi aşıyor. muayenede 150 ymiş. çınarlı hastanesinde hangi doktoru tavsiye edersiniz ve doğum ücreti hakkında fikri olan var mı?
REŞAT BOZOKLARI COK MET EDİYORLAR DOĞUM ÜCRETLERİ COK NET BİLMİYORUM AMA 2000 KÜSURLU DİYE DUYMUŞTUM BENDE COK DÜŞÜNDÜM CINARLIYI AMA ODA YOGUN Bİ HASTANEYMİŞ :/

Medicale gidiorum arkadaşlar bende gs bonus kartınız varsa sene sonuna kadar muayneye %20 indirim yapıyorlar bu hafta doğum ücretlerinide öğrendim 3400 küsür foto ve süslem kücük paket 3700 küsür foto süsleme büyük paket doğumdan sonrada bebeğin tüm yapılması gereken işlemlerini belirli bi süre bu ücret karşılığı yapıyorlarmıs ben zekeriya beye gidiorum kendisi gayet ilgili ve çok bilgilendirici biri ben çok memnunum...
sgk anlaşmaları var mı hastanenin anlaşmalı fiyatları mı bu söylediklerin canım

Cinarlida tahir beye dogumumu yaptim ekim ayinda.
Cok memnun kaldim hastaneden ve doktorumdan tavsiye ederim.
Su anki hastane fiyati 2200 diye duydum

ben de medicale gidiy
orum. muayene ücretleri tamam ama doğum ücreti 3000 civarı diye duydum. bana fazla geliyor açıkçası. doktorları iyi ama ben de bakınıyorum yine de sağa sola. biraz uzak ama bi ara su hastanesine ve hayat hastanesine bakmak istiyorum.

Arkadaşım Hayat Hastanesi'ni asla ama asla tavsiye etmem. En son geçen yıl en yakın arkadaşım orada doğurdu kız hala pişman. Gece sanıcısı tuttu ve hastaneye gittik. Ortalama 4-5 saat doğurdu ve kıza oda vermediler. Haberimiz yoktu bugün doğuracağından, tüm odalar dolu deyip kızı nst odasında yatırdılar bütün gece. Çarşaflar lekeliydi bizim söylememizle zorla değişti. Hastanenin içi çok kötü, ben çevremde kimseye ama kimseye tavsiye etmem. Ama Su Hastanesi dersen gözün kapalı git derim. Tek kelime ile otel gibi hastane. Ben de Su Hastanesi'e çok gittim. Çok memnunum. Doğum yapan tanıdıklarım da oldu onlar da çok memnunlar.

Arkadaşım Hayat Hastanesi'ni asla ama asla tavsiye etmem. En son geçen yıl en yakın arkadaşım orada doğurdu kız hala pişman. Gece sanıcısı tuttu ve hastaneye gittik. Ortalama 4-5 saat doğurdu ve kıza oda vermediler. Haberimiz yoktu bugün doğuracağından, tüm odalar dolu deyip kızı nst odasında yatırdılar bütün gece. Çarşaflar lekeliydi bizim söylememizle zorla değişti. Hastanenin içi çok kötü, ben çevremde kimseye ama kimseye tavsiye etmem. Ama Su Hastanesi dersen gözün kapalı git derim. Tek kelime ile otel gibi hastane. Ben de Su Hastanesi'e çok gittim. Çok memnunum. Doğum yapan tanıdıklarım da oldu onlar da çok memnunlar.

Eskiden Evrim Konyalıoğlu idi fakat kendisi Karataş Hastanesi'ne gitti. Şu an Nagihan Saz var yeni geldi. Genç ama detaycı, bilgilendirici biri.[/Su hastanesi ne bn bir türlü ulaşamıyorum randevu alıcam teli acan yok ben mi yanlış no kullanıyorum acaba sitedki nola güncel mi sizin bilginiz var mı ?

X