İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

mehtapkuş cevabın için teşekkürler.ben 34 haftalık tek yumurta ikizlerine hamileyim.o hastaneye sadece kontrol için gitmiştim.ssk geçerli olduğu için orayı uygun bulup doğumu da orada yaptırırım diye düşünmüştüm.beni hiç bir neden yokken iki gn yatırdı.doğumun başladığını bebeklerin gelmek üzere olduğu yalanını söyledi.biz de inandık.benim doktorum lütfü çamlı.ondan memnunum fakat karataşta yaptığı için bu ay ona gitmedim.ama yine kendi doktoruma devam edicem.zaten bu hafta doğum olur diye düşünüyorum.dediğim yer tamamen bir ticarethane.doktoru da çalıştığı yerin çıkarlarını düşünüyor.

canım benim doktorumda karataşın kendi doktoru seninki dışardan bir doktor muhtemelen fiyatı 1800-2000 lira civarında dışardan geşlen doktorlarda ssk kullanılmıyor benim doktorum dilever alper doğum ücretide ssk 1350 herşey dahil bu fiyata istersen bir görüş gerçi senin az kalmış ama memnun kalırsın kendisinden karataşta muayene yapıyor sonra özeli çağırıyor ama ücret vermiyorsun sadece kontrollerde karataşa ücret ödüyürsun oda 12 lira karataştan sonra özeline çağırıypor ve ücret vermiyrosun çok iyi alkalı bir doktor hayırlı doğumlar diliyorum

canım benim doktorumda karataşın kendi doktoru seninki dışardan bir doktor muhtemelen fiyatı 1800-2000 lira civarında dışardan geşlen doktorlarda ssk kullanılmıyor benim doktorum dilever alper doğum ücretide ssk 1350 herşey dahil bu fiyata istersen bir görüş gerçi senin az kalmış ama memnun kalırsın kendisinden karataşta muayene yapıyor sonra özeli çağırıyor ama ücret vermiyorsun sadece kontrollerde karataşa ücret ödüyürsun oda 12 lira karataştan sonra özeline çağırıypor ve ücret vermiyrosun çok iyi alkalı bir doktor hayırlı doğumlar diliyorum

mehtapcım nasılsın :KK66:
ne yaptın egepolde mi karar kıldın doğum için ?
ben hala gidemedim oraya ? belki bu ctesi gidicem .. gerçi bakalım dr. kabul edecek mi eğer benim dr. gelemzse doğuma :bbo:

arkadaşlar kafam çok karıştı ben 12 haftalık hamileyim ama şimdiden doğumu nerede yapmalı sorusu beynimde dolaşıyor. burada yorumları okudukça da netleşeceğine karışıyor. benim doktorum orkan tatlı yeşilyurt devlet hastanesinin doktoru tahlilleri filan orada yaptırıyoruz fakat kontrollere muayenehanesine gidiyorum ilgili ve sıcak bir doktor sorularıma açıklayıcı cevaplar veriyor ve memnunum kendisinden. doğumu nerede yapıyor henüz onları konuşmadık yeşilyurt devlet hastanesi yenidoğan ünitesi filan olan iyi bir hastane diyorlar aynı zamanda emekli sandığına bağlıyım doğum için çok fazla para harcamakta istemiyorum galiba çok uzun yazdım ama aklım gerçekten karıştı arkadaşlar yardım edin....

ben hala gidemedim oraya ? belki bu ctesi gidicem .. gerçi bakalım dr. kabul edecek mi eğer benim dr. gelemzse doğuma :bbo:

canım az kaldı dogumuna halen karar verememişsin bende doruk tıp merkezine gidiyordum birden sogudum oradan fiatı çok düşük olunca hizmet kaliteside düşükolur kanısına vardım hemen ege saglık hastanesi dr gittim çok yogundu ama nezaket gösterip beni kabul etti fiat biraz yüksek ama en azından kendimi ve bebegimi emin ellere bıraktıgımı biliyorum hastane ve personel mükemmel

arkadaşlar kafam çok karıştı ben 12 haftalık hamileyim ama şimdiden doğumu nerede yapmalı sorusu beynimde dolaşıyor. burada yorumları okudukça da netleşeceğine karışıyor. benim doktorum orkan tatlı yeşilyurt devlet hastanesinin doktoru tahlilleri filan orada yaptırıyoruz fakat kontrollere muayenehanesine gidiyorum ilgili ve sıcak bir doktor sorularıma açıklayıcı cevaplar veriyor ve memnunum kendisinden. doğumu nerede yapıyor henüz onları konuşmadık yeşilyurt devlet hastanesi yenidoğan ünitesi filan olan iyi bir hastane diyorlar aynı zamanda emekli sandığına bağlıyım doğum için çok fazla para harcamakta istemiyorum galiba çok uzun yazdım ama aklım gerçekten karıştı arkadaşlar yardım edin....

drun yeişlyurtta doğum yaptırıyorsa hiç kaçırma. tam teşekküllü devlet hastanesi kadar iyisi olmaz. hem ücteri dr a verirsin sadece hastabakıcılara biraz verirsen kraliçe gibi olursun. yeşilyurt iyi bir hastane. ben mecburen özelde yapıyorum. dr um 9 eylülde ama orada yaptırmıyor.

kahraman bey nerde çalışıyo arkadaşlar.mua.ücreti ne kadar?

Canım Kahraman Bey'in özeline gidiyorum ben. Ücret 150 TL.Ama ücreti sonuna kadar hakeden bir doktor.Gerçekten çok sıcakkanlı ve psikolog gibi insanı rahatlatıyor. Özeli Alsancak Altınordu Hastanesi'nin karşı sokağından giriyorsun.Sağdan 3. apartmanda.Eğer google da Kahraman Kolday olarak aratırsan.Özel web sitesinden yerini haritalı olarak görebilirsin canım...Umarım gider ve memnun kalırsın.Bende tavsiye üzerine gittim canım.

Benim de özel sigortam var;ama Aralık'ta maalesef yenilenecek poliçe ve bu yüzden Kasım'a kadar SSK'dan testlerimi yaptıracağım.Özel doktorum da Kahraman Bey.Ona da cepten artık napalım bebiş için :) Doğum için ben de Kent Hastanesi düşünüyorum bu arada...

arkadasım benimde sigortam araloıkta 1 sene olacak yenileyince kullanmaya başlayacagım bende kahraman beye gideceğim ama kafamda bir soru var doğum ege sağlık ve kent hastanelerinde limitsiz ama hastanenin kendi ekibi doktoru girerse limitsiz diye biliyorum kahraman bey girerse doğuma hastanedemi para alacak onu anlayamadım senin bilgin varsa beni bilgilendirirsen çok sevinirim ......

drun yeişlyurtta doğum yaptırıyorsa hiç kaçırma. tam teşekküllü devlet hastanesi kadar iyisi olmaz. hem ücteri dr a verirsin sadece hastabakıcılara biraz verirsen kraliçe gibi olursun. yeşilyurt iyi bir hastane. ben mecburen özelde yapıyorum. dr um 9 eylülde ama orada yaptırmıyor

teşekkür ederim canım içime su serptin aslında dediğin gibi tam teşekküllü bir hastane her zaman daha iyi. :emir_bebek:

arkadasım benimde sigortam araloıkta 1 sene olacak yenileyince kullanmaya başlayacagım bende kahraman beye gideceğim ama kafamda bir soru var doğum ege sağlık ve kent hastanelerinde limitsiz ama hastanenin kendi ekibi doktoru girerse limitsiz diye biliyorum kahraman bey girerse doğuma hastanedemi para alacak onu anlayamadım senin bilgin varsa beni bilgilendirirsen çok sevinirim ......

Canım inan bilmiyorum.Hiç de sormamıştım sigortacıma.Ama iyiki sordun bana bende arayayıp bir sorayım.Hemen buraya da yazarım.Ama bildiğim kadarıyla dr. dışardan da olsa sanırım sigorta karşılıyor.

tşk ederim canım iyiyim sen nasılsın? yok egepolden vazgeçtim çünkü hiç iyi şeyler duymadım halada kötü şeyler duymaya devam ediyorum üç kuruş kar edicem diye kendimide bebeğimide riske atamam o yüzden gitmicem karataştaki doktoruma devam ediyorum
sen naptın nereye gidicen bence sende gitme egepole

Canım inan bilmiyorum.Hiç de sormamıştım sigortacıma.Ama iyiki sordun bana bende arayayıp bir sorayım.Hemen buraya da yazarım.Ama bildiğim kadarıyla dr. dışardan da olsa sanırım sigorta karşılıyor.

Canım aradım sigortacımı.Aralık'ta teminat tutarımı arttırdığımda herhangi bir sorun olmuyor.Ben 1500 ile başlamıştım.Şimdi Aralıkta 5000-5500 yaptırıcam.Çünkü toplam bu kadar tutuyor dedi sigortacım.Herşeyi de ödüyorlar.

Canım aradım sigortacımı.Aralık'ta teminat tutarımı arttırdığımda herhangi bir sorun olmuyor.Ben 1500 ile başlamıştım.Şimdi Aralıkta 5000-5500 yaptırıcam.Çünkü toplam bu kadar tutuyor dedi sigortacım.Herşeyi de ödüyorlar.

canım sağol benide aydınlattın şöyle bi durum var mesela kahraman beyde benim sigortamın anlaşmalıu doktorlarından bitanesi ege sağlık veya kentte doğum limitsizya dışardan sigortanın anlaşmalı doktorum gelincede anlaşmaya göre bir indirim olmuyormu acaba illaki limitmi yükseltmek gerekiyormuş onu merak ettim ben sigortacıma ulaşamadım okonuda bir bilgin varmı acaba

Canım benim sigorta yapıkredi..Kahraman Bey'de geçmiyor zaten.ben fat. alıp öyle tahsil ediyordum.Benim limitim 1500müş.Teminat yüzdesi %100.Ama Kent hastanesinin normal fiyatı 3000-3500 arası dedi.Sigortadan indirimli olacak benimki.Yani 1750-2000 civarı.Doktorunun da fiyatını öğrendikten sonra teminatı yaparız dedi.Yani ben sadece Kent Hastanesinden sigorta indirimi alıcam.Ama Kahraman Bey kaç isterse onu da ödeyip,daha sonra sigortadan tahsil edicem.Bana bu şekilde söyledi.Sen ne kadarlık hamilesin canım?

canım henüz hamile değilim bikaç ay sonra inşallah benim sigortam genel yaşam kahraman beyde anlaşmalı dopktorlarından sigortanın anlaşması ege sağlık ve kent hastanesi ile doğum limitsiz orda hastaneye para ödenmiyor ama hastanenin ekibi kullanılırsaymış ben kahraman beyi istiyorum o yüzden nasıl olcak diye merak ettim sen hamilemisin canım

canım henüz hamile değilim bikaç ay sonra inşallah benim sigortam genel yaşam kahraman beyde anlaşmalı dopktorlarından sigortanın anlaşması ege sağlık ve kent hastanesi ile doğum limitsiz orda hastaneye para ödenmiyor ama hastanenin ekibi kullanılırsaymış ben kahraman beyi istiyorum o yüzden nasıl olcak diye merak ettim sen hamilemisin canım

Evet hamileyim canım.Benimde 3 hafta sonra kontrolüm var.Kalp atışlarını duymak için gideceğiz inşallah. Benim sigortamda öyle bir sorun yok.Konuştum dedim.Dr. dışarıdan gelirse ödüyormusunuz diye.Evet dedi.Hem hastane masrafları hem de dr.u ödeyecek.Senin teminat tutarın ne kadar??

ne güzel hayırlısıyla kucagına al inşallah canım umarım bende en kısa zamanda olurum benim limitim 2000 tl anlaşmalı hastanelerde doğum ücretsiz olacagı için sigortacı limit yeter demişti
ama kendi doktorunu getirince değişecek bakalım ne olacak aralıkta yeniletirken konuşmak lazım artık..

ne güzel hayırlısıyla kucagına al inşallah canım umarım bende en kısa zamanda olurum benim limitim 2000 tl anlaşmalı hastanelerde doğum ücretsiz olacagı için sigortacı limit yeter demişti
ama kendi doktorunu getirince değişecek bakalım ne olacak aralıkta yeniletirken konuşmak lazım artık..

Amin canım.Darısı en yakın zamanda senin başına.Zaten yeniletirken konuşmak gerekir..İyice öğren canım.Hatta Aralık gelmeden istersen başka bir sigortaya geç.Eğer 1 senelik hakkın yanmayacaksa.

malesef hakkın yanıyor ozaman ...bende hafta sonu gideceğim kahraman beye inşallah hayırlısı olurr..canım

X