İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

sebnemgun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
146
2
arkadaşlar 10 aydır hamile kalmak istiyorum fakat hiç bir problem olmamasına ragmen olmuyor.izmirde bildiğiniz kadın doğum uzmanlarını yazarmısınız ben 2 doktora gittim amaa fayda yok.:1no2:

cnmcm alsancak irenbe kadın hast. doktoru opr.dr dilek aslan var inanılmaz bi insan bayılıyorum ona ..
işinde uzman yurtdışından seminerlere davet ediliyor konuşmacı olarak çok ilgili ve bilgili bi dr tavsiye ederim düşünürsen eğer googledan irenbe yaz numaraları filan çıkar zaten ..
geçmiş olsun

slm canım buca natoda doruk tıp merkezi var ordaki dr.ayşe inmezde süper biri tecrübesine inanımaz güveniyorum tavsiye ederim hayırlısı olsun canım...

arkadaşlar 10 aydır hamile kalmak istiyorum fakat hiç bir problem olmamasına ragmen olmuyor.izmirde bildiğiniz kadın doğum uzmanlarını yazarmısınız ben 2 doktora gittim amaa fayda yok.:1no2:
buarada hangi dr lara gttin cnm merak ettim isim verebilir misin yerimseniben

Benim doktorum Op.Dok.BÜLENT TURGUT AY.
Bu ikinci doğumumuda ona yaptırmak istiyorum.
Muayenahanesinde beklerken çıkan bir hastası zannedersem ilk kez ona gitmiş ve çıkarken yardımcısına süper bir doktor dediğini duydum,şayet bende memnunum.
Askeri hastane doktoru,karataş ve özel çınarlı kadın doğumda görev yapıyor.

canım,ben 2 yılda 3 doktor dolaştım,3'ü de bir sebep bulamadı.kent hastanesi'nden namık demir'in teşhis ve tedavisiyle ilk ayda hamile kaldım.(gerçi bebeğimi kaybettim ama hala boşu boşuna bekliyor olacaktım,en azından umutluyum.)namık bey çok yoğun,1-2 ay sonraya randevu alabiliyorsun,ücreti de biraz yüksek ama yine de tavsiye ediyorum.en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alman dileğiyle... a.s.

Merhabalar. Dr. Umur Yensel derim .Süper biri, çok iyi.Arkadaşım hamile kalamıyordu, yumurtalıklarınsa sorun vardı. Kendisinin ve ALLAHIN yardımıyla hamile kaldı. Şuan 2 yaşında bir kızı var. İstersen özelden nosunu verebilirim. Ben 3 sene önce gittiğimde muaynesi 60 liraydı.

buarada hangi dr lara gttin cnm merak ettim isim verebilir misin yerimseniben

herkeze teşekkür ederim öncelikle.şebnem tandoğan ve külal çukurova ya gittim.aslında iyi doktorlar ama ben ilgi bekliyorum.benden kan testi alıp hamile değilsin diyip kestirip atıcak bir doktor istemiyorum

Arkadaşım,ben 9 yıldır kadın-doğum uzmanlarına çalışıyorum.İzmir'de ki bütün kadın-doğum uzmanlarına çalıştım.İlaç firmasındayım.Peki sen kime gidiyorsun diye soracak olursan İrenbe tüp bebek merkezinden Dr.Refik Keleş'e gidiyorum.Şu an 9 eylül üniversitesine çalışıyorum ama bence titr'e fazla bakma.Hakkında haıyrlısı olsun.

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim sağolun ilk bi irenbeyi deneyim hem özel sağlık sigortam var sanırım benim için orası daha iyi olur.eğer ondanda bi sonuç alamazsam hedefe kadar diğer dr.ları denemeye devam :):) çok sağolun tekrar...

selam, sebnemgun irenbeye gittinmi merak ettim memnun kaldıysan bende gitmeyi düşünüyorum

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım. ben şu anda gazi hastanesine gidiyorum ama doğum 1300 pahalı yani ssk lıyım ve özel hayat hastanesini çok övüyorlar aranızda bu hastaneye gidip muayene olan ve doktor tavsiyesinde bulunacak bi arkadaş varmı?? ve doğum ücreti nedir bilen varsa çok memnunun olurum...

hatice aktan izmirde alsancakta..bende tavsiye üzerine gitmiştim.oğlum dört yaşında oldu...inanılmas bir bayan,birkere cok alakalı,cana yakın ve işinde bir numara diyebileceğim sayılı isimlerden...şiddetle öneririm.sevgiler hersey gönlünce olsun.

bende namık demir ve tahir özgüder i tavsiye ederim.problemli bir gebelik geçirdim.tahir bey süper ötesi bir insan şu an oglum saglıklıysa ona borçluyuma.s..namık demir i zaten anlatmama gerek yok:hooray:..

bornovada mmanavkuyuda ekadom diye bir klinikde hüseyin ceyberi var şiddetle tavsiye ederim.süper bir insan...

valla irenbe dilek aslan ve diğer hekimleri kısacası irenbeyi öneririm hepsi müthiş pozitif enerjiyle dolular bu sizede artı olarak yansıyo dilek hanım hayatımın bir parçası oldu artık ona danışmadan bişey yapmıyorum birde bi arkadaşım hayat hastanesini sormuş arkadaşım ağustos ayında doğum yaptı 250 tl sezeryan gayette ilgililer tavsiye edebilrim

Ben Namık Demir hocaya, Kent Hastanesi'nde gidiyorum, kesinlikle hastasına karşı çok ilgili, canayakın ve çok vakit ayırıyor, allaha şükür ciddi bir problemimiz olmamasına karşın her gidişimizde 45dk-1 saat bizimle ilgileniyor. Randevu almak için biraz erken davranmak gerekiyor tabi...

X