İzmirde iyi Kadın Doğum Uzmanı

selam güzelim izmir menemen de özel yaşam hastanesi var operatör dr:Haluk TUĞRAN kadın doğum uzmanı bende ona gidiyorum ve çok iyi bir doktor tavsiye ederim... karar senin güzelim hayırlısı olsun.
çocuğunuz olmaz denilen bir tanıdığımda ona gitti ve şimdi 2.ye hamile..

Allah yardımcın olsun.. :))

canım sana tavsiye edebileceğim dr ben çok gezdim profesöre bile gittim yaklaşık 3 yıl çocum olmadı.ama bu doktora gittiğim de 15 günde hamile kaldım.süper bir dr kesinlikle tavsiye ederim.alsancak,dr sitesinde meral tüzün ismi.bi git bakalım nedicek.allah insana çocuk özlemi vermesin.çok zor ben yaşadım yaşayanıda anlarım.sana bol şifalar vede allah en kısa zaman da çocukl nasip etsin hoşçakal.

arkadaşlar Atatürk araştırma hastanesinde çalışan doç dr ali baloğlu var.özel muayenehanesi alsancakta.ben ona gitmeye başladım.bilginiz var mı bu dr ile ilgili

Herkese Merhaba Ben bugün üye oldum.10.haftamdayım..Çınarlıdan veya Ege Ü.den doktor seçeceğim. Doğum fiyatları hakkında bilgisi olan var mı? 2009 da katklı paraları diyorlar.Emekli sandığına bağlıyım. Bu iki hastaneye gitmiş buralardan doktor önerebilecek olan olursa sevinirim.

arkadaşlar 10 aydır hamile kalmak istiyorum fakat hiç bir problem olmamasına ragmen olmuyor.izmirde bildiğiniz kadın doğum uzmanlarını yazarmısınız ben 2 doktora gittim amaa fayda yok.:1no2:

Prof. Dr. Erol Tavmergen. Üstüne doktor tanımam

valla irenbe dilek aslan ve diğer hekimleri kısacası irenbeyi öneririm hepsi müthiş pozitif enerjiyle dolular bu sizede artı olarak yansıyo dilek hanım hayatımın bir parçası oldu artık ona danışmadan bişey yapmıyorum birde bi arkadaşım hayat hastanesini sormuş arkadaşım ağustos ayında doğum yaptı 250 tl sezeryan gayette ilgililer tavsiye edebilrim

ben de dilek aslanı çok duyuyorum ve gitmeyi de çok istiyorum..pkoluyum ama özel bi yer olduğu için bu iş bana ne kadara patlar bilen var mı?vizitesi vs ne kadar dilek hn ın?

arkadaşlar 10 aydır hamile kalmak istiyorum fakat hiç bir problem olmamasına ragmen olmuyor.izmirde bildiğiniz kadın doğum uzmanlarını yazarmısınız ben 2 doktora gittim amaa fayda yok.:1no2:

alsancak irenbe NURETTIN DEMİR.Gözun kapalı gitt canımmmm,keşkeeee izmrde olsam istanbula gelin geldım ama ısrarla tavsiye edıyorummm hiç şüphen olmasın,benum kardesim ve annem ve btun tanıdıklarım nurettın amcaya gidıyooo,bende 6 aylık hamıleyım çok kez gdp orda dgum yapmayı bile dusundummm:ecrin_bebek:

irenbeye gitmedim başka bir doktor buldum ve bu sefer çok memnunum kendisi 9 eylülde prof. yakup erata alsancakta muayenehanesi var ve yaklaşık 14 15 aydır hamile kalamadıgım için kendi kendime çok sıkıntı yapıyordum ama dr.um bana herseyi çok güzel anlattı bana fazlasıyla vakit ayırdı neler yapabileceğimizi ne olursa nasıl yol izleyeceğimzi kısacası bütün ihtimalleri göz önünde bulundurarak beni bilgilendirdi ve ben kuş gibi hafifledim sanki tabi var genee sıkıntım ama en azından önümü gördüm sıralı bi şekilde ilerliyorum şuanda.gitmek isteyen doktor arayan herkese tavsiye ederim.zaten kıbrıslı diye tanınan bir doktor ben daha öncede kk da görmüştüm adını.ücretide 160 tl ayrıca merak edenlere :)

ege üni.doç.dr.sermet sağol .........
hamileliğim esanasında araştırılmıştı,yine bir sağlıkçı tarafından ve bu isim verilmişti bana ...memnun kaldım ..ama o kadar yoğun ki,özel gitmiş olmama rağmen sıra beklerdim ve çok ta uzun uzadıya vakit ayıramazdı ..ama elinden geleni yapar ,sorularımı yanıtlardı..belki ayrı bir özel muayehane açmıştır şimdi bilemiyorum...egede özel olarak 2006 da 110 tl ye gidiyordum ..

Bende doğum gebelik takibimi ve doğumumu Alsancakta sevinç pastanesi karsısında Özel Assos Kadın Doğum Merkezin de Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu ve Opr.Dr.Dilel Alihanoğlun da yaptırdım.Bende bir doktorum ve bu iki doktorun üzerine doktor tanımam. son derece bilğili ve tecrübeliler.Ayrıca tüm özel ve resmi hastalara bakamaktalar.

özel menemen yaşam tıp merkezini tavsiye ederim bende oraya gidiyorum işallah hamiş olucam
op.dr.haluk tuğran çok iyi bilgili ve deneyimli bir doktor işallah yardımım olmuştur:)

canım sana tavsiye edebileceğim dr ben çok gezdim profesöre bile gittim yaklaşık 3 yıl çocum olmadı.ama bu doktora gittiğim de 15 günde hamile kaldım.süper bir dr kesinlikle tavsiye ederim.alsancak,dr sitesinde meral tüzün ismi.bi git bakalım nedicek.allah insana çocuk özlemi vermesin.çok zor ben yaşadım yaşayanıda anlarım.sana bol şifalar vede allah en kısa zaman da çocukl nasip etsin hoşçakal.

aman merla tuuzn nun methını çok duydum canım bnde gıttım bende yara varnmış ilşikı sırasında kanama oluyodu.kurtajdn sonra oldu kanamalar muayene ettı yok dıyor sendne değil olsa ben burda görurudum en son teknolojıyı kullanıyoruz dedı.eşindnedir dedi durdu sonra temmuzda dılek aslana gıtıtm o buldu yarayı dondurdu ve kanamalrım kesıldı.birbucuk yıl cektım kanama sorununu

bende alsancakta sevinç pastanesi karşısında opr.dr. BıRDAL TOSYALI ÇETıNOL'a gidiyorum..çok memnunum...herkese gözü kapalı tavsiye ederim...

ırenebeye gidenler harika bir seçim yapmışsınız dilek hanım harikadır ve diğer tum çalışanlar bend e orda tüp bebek yaptırdım ve hemen hamile kaldım darısı isteyenlere

Arkaşlar merhaba,ben aranıza yeni katıldım ama devamlı olarak yorumlarını takip ediyordum.benim doktorum yeşilyurt devlet hastanesinin doktoru umur yensel.çok iyi , sakin , insanı rahatlatan bir doktor.ancak ben hala doğumu hangi hastanede yapacağıma karar veremedim:KK43: yeşilyurt devlet hastanesinde yapmak istiyorum (malum ssk dan faydalanmak için ve belki bir umut kendi doktorum girer diye).yeşilyurt devlet hastanesinde doğum yapan varmı arkadaşlar aranızda???

Arkaşlar merhaba,ben aranıza yeni katıldım ama devamlı olarak yorumlarını takip ediyordum.benim doktorum yeşilyurt devlet hastanesinin doktoru umur yensel.çok iyi , sakin , insanı rahatlatan bir doktor.ancak ben hala doğumu hangi hastanede yapacağıma karar veremedim:KK43: yeşilyurt devlet hastanesinde yapmak istiyorum (malum ssk dan faydalanmak için ve belki bir umut kendi doktorum girer diye).yeşilyurt devlet hastanesinde doğum yapan varmı arkadaşlar aranızda???

Benim Doktorumda Aynı Birimde Uzman ben muayenehanesine gidiyorum.... Aynı Zamanda benim doktorum ablamında doğum doktoruydu. 3.5 sene önce levent bey doğuma girmek için 800 ytl istemişti .. Şimdi ne kadardır nasıldır bilmiyorum ama heralde gece olursa yada doktorunuz klinik doktoruysa bıçak parası alabilir.
Ama Yeşilyurt Hastahanesi nin eskisine göre çok çok iyi olduğunu duymuştum..
Ben suni sancı olursa epidural normal doğum yapmayı düşünüyorum, Daha doktorumla konuşmadım eğer epidural normal yapılıyorsa bende levent beyle yapmayı düşünüyorum.
Şayet olmazsa Dokuz eylülde yapacağım..

ben de 4 senedir alsancak da sevinç pastanesinn üstünde op.dr.özlem tatlıya gidiyorum inanılmaz tatlı bir bayan eşide yeşilyurtda orkan tatlı oda kadındoğumcu kesinlikle ikisinide tavsiye ederim.gaziemir tıp merkezinde de aynı zaman da özlem tatlı görev yapıyor ilginize..

Bende doğum gebelik takibimi ve doğumumu Alsancakta sevinç pastanesi karsısında Özel Assos Kadın Doğum Merkezin de Opr.Dr.Mustafa Alihanoğlu ve Opr.Dr.Dilek Alihanoğlu'na yaptırdım.Bende bir doktorum ve bu iki doktorun üzerine doktor tanımam.Son derece bilgili ve tecrübeliler.Ayrıca tüm özel ve resmi hastalara bakmaktadırlar.

Dilekcim merhaba!Ne güzel doktorumuz aynı.Bende senin söylediğin gibi Doktorum Mustafa ALİHANOĞLU'nun üzerine doktor tanımam.İşini en iyi şekilde yapan bilgili,tecrübeli ve ilgili bir doktordur.Assos Kadın Doğum Merkezi'de oldukça donanımlı hizmet veren bir merkez.Tavsiye ederim bayanlara.................................a.s a.s a.s

Ben kesinlikle umur yensel derim birinci bebeğim karnımda öldü ve şimdi ikinci hamileliğimden olan bebeğim 2 aylık çok şükür ve en çokda operatörlüğüne güveniyorum eli çok hafif

X