bebeğim hasta mı oluyor

sembar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
350
0
41
bebeğimin çişi birkaç gündür yeşil renk ve mukuslu bu normalmidir acaba?tecrübeli anneler lütfen yardım

bebeğimin çişi birkaç gündür yeşil renk ve mukuslu bu normalmidir acaba?tecrübeli anneler lütfen yardım

canim çok geçmiş olsun aman dikkat et ishal olmasin. Benimde bi bebeğim var son 4 günümüzü acilde sabashlayarak geçirdik ateşi 40 dan inmedi seninki gibi yeşil mukuslu kakasi vardi ishal olmuş o yüzden dün kendine geldi biraz. Bool sivi almasini sağla sakin ihmal etme gözet sürekli. Ayran şeftali muz patates ver eeen önemlisi mutlaka bol sivi ver. çok geçmiş olsun arkadaşim .
Inşallah hasta değildir. Haaa birde steşini elinle değil derece ile ölç. Ishalde diştan belli olmayan ama içten ateş oluyomuş .bebeğin derin derin ve hizli nefes aliyorsa ateşi vardir. Yaa kusura bakma yangina körükle gitmek değil öyle canimi yakti ki bebeğimin hasta olmasi o yüzden üzerinde durdum

ben ek gıdaya başlamadım sadece anne sütü veriyorum.bebeğim 2 aylıkken ishal olmuştu ne kadar zor olduğunu biliyorum yanlız başka bir sıkıntısı yok inşallah yine ishal olmaz bu sefer kafayı yerim

X