Adet bitiminden hemen sonra çalişmalara başlayip hamile kalanlar... Bakarmisiniz ???

dr. tavsiyesi üzerine mi? benim dr. bir gün ara ile yani adetin 12. - 14.- 16.- 18. ve 20. günlerde çalışmaları önerdi. ama başaramıyoruz tatlım!!
sen biraz erken başlamış olmuyor musun? 7. gün?
QUOTE=istiridyeyim_incimsin;3677140]Merhaba arkadaşlar.. Ben bu ay adetimin 7.günüden bu yana 1 gün ara ile çalişiyorum.. Ama sperm kalitesi düşermi die endişem var ve bu şekilde hamile kalan arkadaşlar vami umut olmasi açisindan merak ediyorum..... Sağolun şimiden...[/QUOTE]

biliyormusun arkadaşlar lütfen yardımcu olun şeker hastalığının sperm sayısına ters etkisi varmı .yada ben yumurtlama tarihini mi acaba hesaplıyamıyorum...çünkü bazen 30 bazen 31 günde adet oluyorum belli olmuor

süpersin hayırlı olsun tebrik ederim..
yazdıklarına 100 de 100 katılıyorum.
sinir stres hamile kalmanın tek düşmanı bence de.. sakin, mutlu,sefkatli,relax olmalıyız..
ama nerdee??
tatlım ben 1 sene boyunca her ay farklı yöntemler denedim :)
ama sana önerebileceğim en güzel yöntem;
eşine keçiboynuzu pekmezi içir, beyazlardan uzak dursun, sigara içmesin.
sen de kendine 1 ay armağan et,
de ki ne zamandır deniyorum Allahım, vermedin. peki. ben de bu ay beklemiyorum. sadece kocamı seveceğim, bebeği aklıma getirmeden, bacaklarımı saatlerce yukarıya dikmeden. gün hesabı yapmadan.
zaten aylardır vakit kaybettin dimi, bu ayda kendi vaktinden kendin vazgeç.
gül, bol bol gül, moral herşeyin ilacı.
ve kocanı sev, her şekilde, bu ay bir kere bile ona darılmadan, kapris yapmadan, canın her istediğinde, sevgiyle..
ben ancak o güzel haziran ayında hamile kalabildim. çalışma yapmadığım tek ayda..

biliyormusun arkadaşlar lütfen yardımcu olun şeker hastalığının sperm sayısına ters etkisi varmı .yada ben yumurtlama tarihini mi acaba hesaplıyamıyorum...çünkü bazen 30 bazen 31 günde adet oluyorum belli olmuor

canım hiçbir fikrim yok olsaydı paylaşırdım..ama nette gez belki birşeyler bulabilirsin..

adetin ilk gününden itibaren 12.14.16.18.20.22 günlerinde çalış bu dr. tavsiyesi..belki olur canım inşallah.allah gönlüne göre versin..

canım bak çok geç olmayabilir..nette hesaplayıcılar var ister oradan hesapla istersen..önümüzdeki ay görecegin adetten 14 gün geriye say..esas yumurtlama dönemi ozman başlıyormuş..bu ay geçte olsa diğer aya allah kerim..sakın züzlüp kendini kötü hissetme yerimseniben

teşekkür ederim canım ama bu ay yada gelecek ay hamile kalamzsam 1 sene ertelemek zorundayız
neyse bu ay olan oldu inşallah gelecek aya.s

Merhaba arkadaşlar.. Ben bu ay adetimin 7.günüden bu yana 1 gün ara ile çalişiyorum.. Ama sperm kalitesi düşermi die endişem var ve bu şekilde hamile kalan arkadaşlar vami umut olmasi açisindan merak ediyorum..... Sağolun şimiden...

CANIM BEN ADET BİTTİKTEN HEMEN SONRA BANYO YAPTIM VE EŞİMLE BİRLİKTE OLDUK O GÜNDEN HAMİLE KALMIŞTIM:dance:

yok bence geç değil bence devam çalışmalara...16-18-20-22 .. zaten erken başlayınca çok sıkıcı oluyor:-))

sağol canım ama çalışmalar bitti artık beklemeye başladım
hamilemiyim değilmiyim en zor dönem
herkezin hakkında hayırlısı olsun
Allah isteyen herkesi bebek sahibi yapsın hayırlısıyla:nazar:

merhaba kızlar bende ikinciye hamile kalmak ıcın ugrasıyorum...çok sıkıldım bu durumdan artık her gece her gece..isi garantıye alalım diye adetimin bittigi gibi calısmalara basladık bu gece de yapıp bırakcaz artık bakalım ne olcak eylulu bekliyelim....

sevgili arkadaşlarım ben de şu an adetimin son gününü yaşıyorum.ve eylül ayında hamile kalmayı hayal ediyorum.bende 12.14.16.18.20. günler deniyeceğim inşallah olur.aslında istemekle de olmuyor heralde allahın nasip ettiği zaman olucak heralde

sevgili arkadaşlarım ben de şu an adetimin son gününü yaşıyorum.ve eylül ayında hamile kalmayı hayal ediyorum.bende 12.14.16.18.20. günler deniyeceğim inşallah olur.aslında istemekle de olmuyor heralde allahın nasip ettiği zaman olucak heralde

insallah canım eylulde kalmayı bende bekliyorum 11 eylul adet tarıhim bakalım artık nasip kısmet ...bu gece son kez deneyip beklycez artık

bende bebek istiyorummmm!!bu ayda olmazsa 4 ay olacak.ve hala bebiş yok.zaman geçmek bilmio.adet ağrılarım başladı.yarın adet olucam galiba.umarım en kısa zamanda bebişlerimizi kucağımıza alırız yaa!!

X