Düğün müzikleri

valla bildiğin evlilk müziğinden şaşmayacaksın. en güzeli o içlerinde =))))))

TÜRKÇE SLOW MÜZİK İSTEYENLERE ÖNERİLER

KIRAÇ - ENDAMIN YETER

ÇELİK - HERCAİ

ÜMİT SAYIN - GÜL BEYAZ GÜL

NİLÜFER - TA UZAK YOLALRDAN

MELİH GÖRGÜN - RÜYA

ZEKAİ TUNCA - GÜLÜ SUSUSUZ BIRAKMAM

BERKANT - SAMANYOLU

ÖZDEMİR ERDOĞAN - PERVANE

FERHAT GÖÇER - CENNET

ben de bunların birini seçeceğim inşallah hihoyyyt

arkadaşlar geçenlerde bir arkadaşımın düğünü vardı. nilüferin ta uzak yollardan şarkısıyla dans ettiler. çok anlamlı ve güzel bir şarkı kısmetse bende o şarkıyla dans edicem..

benim düğünüme daha 1 sene var ama şimdiden düşündüğüm şeylerden biride bu
bi kaç şarkı var ama hangisi bilmiorum

orhan ölmez damla damla
giannis vardis pare me
baha seni yazdım kalbime
grup mecaz can yarim
veya bi klasik
mariah carrey my all
:asigim:

kızlar
lambada diye bi şarkı vardı bilmem hatırlar mısınız.kaoma diye bi grup söylüyo.klibi de kızın arkasında oğlan dansediyodu sürtünerek:)
giriş müziği olarak sizce nasıl.dans müziği değil de giriş müziği olarak.

bızım dans muzıgımız nıck lacheyden thıs ı swear dı ben buldum :) cuk oturmustu salonda

Selvi boylum al yazmalım
kıraç- senden başka
cat stevens- my ladıes d'arbanvılle**
elvıs costello- she
stıng- aınt no sunshıne when she's gone***

notre dame de paris- belle (esmeralda)
şiddetle tavsiye edilir :)

Son düzenleme:
kızlar
lambada diye bi şarkı vardı bilmem hatırlar mısınız.kaoma diye bi grup söylüyo.klibi de kızın arkasında oğlan dansediyodu sürtünerek:)
giriş müziği olarak sizce nasıl.dans müziği değil de giriş müziği olarak.

daha kötüsünü düşünemiyorum..

arkdslar salı günüde benim düğünüm var.dans müziği için nilüferden ta uzak yolları giriş müziği içinde melih kibardan mesajı düşünüyorum ama alternatif müzklerde arıyorum.bana yardımcı olabilirmisiniz.giriş müziğini mesaj gibi insanın içini hoplatan bişi olsun istiyorum bildiğiniz varsa ve benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Düğünlerde en sık karşılaştığım dans müziği I Will Always Love You - Whitney Houston'dı =))

Michel Fugain - Une Belle Historie da uygun düşerdi o güne ( Issız Adam filminden hatırlayacaksınızdır muhtemelen bu parçayı)

giriş müziği olarak kenan dogulunun gel gelimin gönlüme gel sarkısı var cok yakışyo. gelinle dama salona girip piste geçene kadar. bi ara hareketlendiği iiçin dansa uygun degil. sonrada rafetin seni seviyorum çalmıştı arkadasım.

X