Ne yapmaliyim bilmiyorum deliricem

serbet

herkesi seviyorum
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
138
0
37
SLM arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz ben yıllardır adet düzensizligi ile ugraşıyorum2 yıllık evliyim kasımda doktora gittigimde bana progestan diye bi hap verdi 3 ay kullanınca düzelme olur dedi 3 ay kullandım kullandıgım sürelerde gününde oldum bırakınca gene başladı düzensizlik bu düzensizlikte tabiki 3 ay adet olmadım mayıs ayında tekrar gitti aynı dr bu seferde ultroson filmi çekilki horman testi yapıldı bana gayet saglıklı gözüküyosun dedi ve forlutal diye bi hap verdi haziran ayında kulandım ve adet oldum ama resmen zorla az azcık geldi normalde 6 gün sürerdi resmen 2 günde bittim şimdi ise tam 66 gün oldu evet 66 gün ne kadar uzun dimi bende gene yok ve kasıklarıma birden agrı saplıyo ve ben korkuyorum bişimi var acaba diye ben bebek istiyorum ama eşim istemiyo iki yıl içinde hiç denemedik olup olmadıgını dahi bilmiyoruz dr yapın dedi ama eşim istemiyo :eek:bana yardım edin lütfen kafayı yiyecem testlerdede yok çıkıyo senağlamasenağlama

Konuyla ilgili pek bilgim yok canım. Eğer bebek olma imkanı varsa ve bebekle birlikte adetin düzene girecekse eşinin de ikna olup bebek sahibi olmanız lazım. Yardımcı olamadım kusura bakma :KK43:

belki bi bebeğin olduktan sonra bu problemin ortadan kalkıcaktır,çoğu kadın doğumdan sonra bu tür şikayetlerinin bittiğini söyler...ama önce eşini ikna etmen gerek...allah gönlüne göre versin canım

gebelikten şüpheleniyorsan test yap istersen.
eğer hamileysen eşinde güzel haberi duyunca isteyecektir bebeği..

SLM arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz ben yıllardır adet düzensizligi ile ugraşıyorum2 yıllık evliyim kasımda doktora gittigimde bana progestan diye bi hap verdi 3 ay kullanınca düzelme olur dedi 3 ay kullandım kullandıgım sürelerde gününde oldum bırakınca gene başladı düzensizlik bu düzensizlikte tabiki 3 ay adet olmadım mayıs ayında tekrar gitti aynı dr bu seferde ultroson filmi çekilki horman testi yapıldı bana gayet saglıklı gözüküyosun dedi ve forlutal diye bi hap verdi haziran ayında kulandım ve adet oldum ama resmen zorla az azcık geldi normalde 6 gün sürerdi resmen 2 günde bittim şimdi ise tam 66 gün oldu evet 66 gün ne kadar uzun dimi bende gene yok ve kasıklarıma birden agrı saplıyo ve ben korkuyorum bişimi var acaba diye ben bebek istiyorum ama eşim istemiyo iki yıl içinde hiç denemedik olup olmadıgını dahi bilmiyoruz dr yapın dedi ama eşim istemiyo :eek:bana yardım edin lütfen kafayı yiyecem testlerdede yok çıkıyo senağlamasenağlama

çok ilginç,eşin neden çocuk istemiyo,karı koca arasındaki sevgiyi pekiştiren çocuk değilmi,bana çok mantıksız geldi,hiç kimse yanlız yaşlanıp ölmek istemez,eşinle biran önce konuş,inan çocuksuz ev bomboş,anlamsız...ama önce adet düzensizliğin için tedavini ol canım sonra bebek yap..geçmiş olsun...:1closedeyes:

benımde aynı sorunum var 3-4 ay adet olamam ama şükürler olsun çocuk istemeye başladığımız ay hamıle kaldım benımde bu tür korkularm vardı ama yersizmiş

benimde adet düzensizliğim vardı ama 10-15 gün geçerdi maksimum.çocuk istemeye başladık olmayınca dr gittim progestan verdi bir ay içtim 3 aydır düzenli adet oluyorum bi daha içmedim ama hamilemisin die sorarsan hala kalamadım tam 8 ay oldu bebişimizi bekliyoruz bakalım bu ay gelecek mi?

X