Medilife Hastanesinde doğum yapan

bende medilife a selda hanım a gidiyorum ve çok memnunum.hem güler yüzlü hemde çok ilgili.Medilife hast.de doğum yapan çoğu kişi güzel bir doğum geçirmiş.bende duyduklarıma ve dinlediklerime göre orayı tercih ettim.Doğumda doktarın giremeyecek olsa bile tüm kadın doğumcuları çok iyi olan bir hastane.Doğum normal bir süreç.Rabbim hepimize sağlıklı ve kolay doğumlar nasip etsin.

denizeynep ben de burcu hanıma gidiyorum şuan.ben medicana onur beye gidiyordum daha önce sonra hastane bana uzak kaldığı için ve doktorun bazı tavırlarından hoşlanmadığım için burcu hanıma devam ettim.26 haftalıkken başladım şimdi 34 haftalığım ve de memnunum.inşallah herşey yolunda gider de daha da memnun olurum:))

ARKASLAR 6 HAFTALIK HAMİLEYİM Dr. Burcu BETÜL KAZDAL NASIL BİR DOKTOR BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM.

Ben de medilife burcu hanıma gidiyorum canım.37 haftalık hamileyim memnunum ama asıl doğumda görücem inşallah nasıl olduğunu...

arkadaslar 6 haftalık hamileyim. önceleri beyaz açık renk akıntım vardı. şimdi ise hafif kahverengi ye döndü. gün içerisinde bir kez az miktarda oluyor.Doktorumu aradım normaldir devam ederse gel dedi. bu konuda tecrübesi olan bilgi verirse sevinirim. bu durum normal mi???

canım sana şöyle söylim aynı araştırmayı ben de yaptım.beylikdüzünde gidebileceğim bi kolon bir de medi life vardı.ama bana medilife yakın olduğu için oraya başladım önce ilk doktorum selda hanım oldu hamile kalmadan öncede kontrol için gitmiştim zaten. tatlı bir bayan ama ne tansiyon ne kilo kontrolümü yapmadığı için tedirgin oluyodum.senem hanıma gelince çok tavsiye edildiğini biliyorum ama randevu almak bir sorun 1 ay önceden alıyosun ve de sadece haftaiçi 4 5 saat hastanede.ben bunlarla uğraşmamak için burcu hanıma devam ettim şuanda da çok memnunum umarım böyle de doğumumu da yaparım. işte bu kadar:)) umarım istediğin gibi içine sinen bir doktor bulursun.

canım sana şöyle söylim aynı araştırmayı ben de yaptım.beylikdüzünde gidebileceğim bi kolon bir de medi life vardı.ama bana medilife yakın olduğu için oraya başladım önce ilk doktorum selda hanım oldu hamile kalmadan öncede kontrol için gitmiştim zaten. tatlı bir bayan ama ne tansiyon ne kilo kontrolümü yapmadığı için tedirgin oluyodum.senem hanıma gelince çok tavsiye edildiğini biliyorum ama randevu almak bir sorun 1 ay önceden alıyosun ve de sadece haftaiçi 4 5 saat hastanede.ben bunlarla uğraşmamak için burcu hanıma devam ettim şuanda da çok memnunum umarım böyle de doğumumu da yaparım. işte bu kadar:)) umarım istediğin gibi içine sinen bir doktor bulursun.

Sağol canım. bakalım hayırlısı artık.

burcu betül kazdalı tavsiye ederim ben onda doğum yaptım çok memnun kaldım çok alakalı bi doktor doğumdan sonrada muhabbetimiz devam etmekte...hastanede ilgi alaka güzel arkadaşlar. allah yardımcınız olsun sağsalim bebeklerinize kavuşursunuz inşallah.

doktorum hakkında bunları duymak güzel rahatladım biraz.benim de doğumum bugün yarın.aminn allah herkese hayırlı doğumlar versin

Beylikdüzü kolon hastanesi nasıl bilgisi olan varmı?

merhaba grafikim bir arkadaşım gidiyordu kolon hastanesine kız 3 sefer gitti 3 gidişinde de 3 ayrı dr.la görüştü ilk dr.tağini çıkmış diğeride öle olmuş 3.dr.da arkadaşım beğenmedi ve değiştirdi yani dr.lar çok değişiyormuş ama buda hamilelik 9 ay süren bi yolculuk sen her seferinde derdinmi anlatacaksın dr.na seni tanıması çok önemli bende ilk 3 ay avcılar hospital nil hanıma gittim ama yoğun bi dr.olduğu için benimle yeterince ilginenemediğini düşündüğüm için vazgeçtim 4.ayımdan itibaren medilife burcu betül kazdal hanıma gidiyorum ve gerçekteeeen çook memnunum her ayrıntıyı tek tek anlatıyor suyun miktarından bebebiğin beynindeki suya kadar herşeyi anlatıyor ben çok mmemnunum inşallah doğumumada o girer ben ona güveniyorum allahın izniyle :)

merhaba grafikim bir arkadaşım gidiyordu kolon hastanesine kız 3 sefer gitti 3 gidişinde de 3 ayrı dr.la görüştü ilk dr.tağini çıkmış diğeride öle olmuş 3.dr.da arkadaşım beğenmedi ve değiştirdi yani dr.lar çok değişiyormuş ama buda hamilelik 9 ay süren bi yolculuk sen her seferinde derdinmi anlatacaksın dr.na seni tanıması çok önemli bende ilk 3 ay avcılar hospital nil hanıma gittim ama yoğun bi dr.olduğu için benimle yeterince ilginenemediğini düşündüğüm için vazgeçtim 4.ayımdan itibaren medilife burcu betül kazdal hanıma gidiyorum ve gerçekteeeen çook memnunum her ayrıntıyı tek tek anlatıyor suyun miktarından bebebiğin beynindeki suya kadar herşeyi anlatıyor ben çok mmemnunum inşallah doğumumada o girer ben ona güveniyorum allahın izniyle :)

merhaba, bende artık medılıfe ta dr selda hanıma gıdıyorum.umarım iyi bır doktordur şimdilik memnunum.

NİSAN4234 bişey sormak istiyorum medilife da doğum yaptığın için.duyduğuma göre bazı hastaneler bebek bezini ve kadın pedini çıkana kadar karşılıyormuş.doğum çantama ne kadar koymam gerektiğini bu yüzden bilmiyorum.herkes bişey söyleyip kafamı karıştırıyor.medilife da doğum yaptığın için bilirsin bunları karşılıyorlar mı?ya da medilife da doğum yapan biri varsa cevaplarsa sevinirim...

Merhaba arkadaşlar,
Birsüredir yazışmaları takip ediyorudum, ama siteye yeni üye oldum. Şuanda 19 haftalık gebeyim, ve ancılar hospital da faruk bey e gidiyorum. Aslında genel anlamda doktorumdan memnunum, ama son dönemde forumlardan ve çevremden duyduklarım Avcılar da genelde sezeryan doğum yapıldığı yönünde.
Son olarak bir tanıdığım Medi life ta doğum yaptı Selda Hnm'da ve çok memnun kalmış, ama bilemiyorum, hastane nasıl doktor hakkında daha çok bilgisi olan var mı?

Merhaba Yumug,

Hala Selda Hnm a devam mı ediyorsun, aslında doktor olarak çok iyi yorumlar okudum ve normal doğumdan yana bir doktor. Ancak hastanede yoğun bakım ünitesi yok sanırım bunun hakkında bilgin var mı

yumug hanım hastaneden çıkana kadar ped yatağın altına koymak için hasta bezini veriyorlar. ama çocuk bezini vermediler belkide istemediğim içindir. zaten hasta bakıcılar ilk doğumdan çıktığında sen hareket edene kadar ilgileniyorlar. çantana iki tane gecelik sabahlık tarzında bişey çünkü geceliğin kirlenirse koridorda yürürken kimse kötü halde görmesin.tarak diş macunu fırcası parfüm .... yelek çorap iç çamaşırı banyo havlusu peçete ıslak mendil bardak çıkışta giyeceğin bi kat kıyafet. bebek için 3 tane falan zıbın takımı bebek bezi pişik kremi battaniye fotoğraf makinası. zaten yakınındakilerde söylemişlerdir ne koyacağını. inşallah sağsalim kavuşursun bebeğine.

arkadaşlar meraba site yeni üye oldum benimde 6 aylık bi kıızm var medilife da dogum yaptım
selda hanıma gititm 4 ayımdan sonra ve çok mem nun kaldım önceleri normel dogumdu ki selda hanım da normel dogumdan yana nitekim de denedi ama olmadı çünkü ben de miyom da varmış sezeryanda görmüş rahmin arkasın da saolsun onuda kendi insiyatifinde almışyani beni kinci bi amliyattanda kurtardı rahatlıkla tavsiye edebirimmm

X