Medilife Hastanesinde doğum yapan

Genelde hamileler 4. ayından sonra doktor değiştiryorlar, ben de 5. ayımı bitirdim, ve medi life ta kontrole gidicem buna kesin karar verdim, avcılar hospital faruk bey çok yoğun ve ne derece normal doğum yaptırdığını gerçekten bilemiorum

ben hamileliğimin ilk ayından itibaren selda hanım a gidiyorum.5aylık hamileyim şuan.Her gittiğimde kilo ölçümü yapıyor,tansiyona bakıyor,ayrıntılı bir şekilde ultrasyon hakkında bilgi veriyor.Özellikle su son iki aydır bebeğin organları,beyni,gözü,eli ayağı hakkında bilgi veriyor.Normal doğumu öneriyor.

Slm arkadaşlar. yakında zamanda medilife ta dogum yapan varsa tecrübelerini paylaşabilirse, eminim çok faydalı olacaktır.

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 5 aydann beri medilife da Burcu Betül Kazdal hanıma gidiyorum ve kendisinden çok memnunum,çok güleryüzlü ve branşında çok bilgili bence büyük güven ve özenle BURCU HANIMI her anne adayına tavsiye ediyorum....

Slm arkadaşlar. yakında zamanda medilife ta dogum yapan varsa tecrübelerini paylaşabilirse, eminim çok faydalı olacaktır.

slm arkadaşlar ben 15 gün önce medilife ta doğum yaptım,dr um burcu hanım gerçekten çoook ama çok memnun kaldım.sezeryanla doğum yaptım aslında burcu hanıma kalsa normal yapmamı istiyordu ama ben sezeryan istediğim için öyle oldu,yani sezeryan meraklısı bir dr değil...hastaneden,doktorumdan,hemşirelerden çooook memnun kaldım yine hamile kalsam gideceğim dr.burcu hanım,hastane medilife olur...

selam arkadaşlar ben de 10haftalık hamileyim ve medilife hastanesine gidiyorum.ilk gittiğimde bidahaki gelişinde bebeğin kalp atışlarını görücez demişti ve ben çok heyecanlanmıştım o günü iple çekiyodum ve eşimle ilk kalp atışlarını duyucaz diye heyecanla gittik.ama duyamadık sadece ekranda pıt pıt atan bişey gösterdi bize anlam veremedim duyamıcazmı dediğimde öyle bi özelliği yok ultrasonumuzun dedi.anlam veremedim. Herkes duyuyo da ben mi duyamıcam doğana kadar ya bu hastanenin yetersizliğimidir nedir yani.sizler dinliyomusunuz bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar.

merhaba yumug nasılsın? Hemen hemen aynı haftalarda olması lazım hamileliğimiz. Ne durumdasın merak ettım. Medilife devam ediyormusun?

merak eden arkadaşlara duyurulur. eve yakın olduğundan bu hastaneyi tercih etmek zorundaydım.bende çok merak ediyordum hangi dr a gitsem? kim iyi? son ayımda artık dedim hangisi olursa.bir kez senem hn a gittim zar zor randevu alarak.çok iyi,ilgili.onun dışında 3-4- kez b.betül kazdal a gittim.rahatlıkla randevu almadan girebiliyorsunuz.ilgisi ,anlatıp bilgilendirmesi güzel.rahat hissettim yanında kendimi.doğum farkı olarak 300 alıyor(mesai saati dışında olursa doğum, çağırırsanız evinden) senem hn. 400 alıyor ayrıca. neyse burcu hn da karar kıldım yani,sancılar başlamıştı gittim açılma olmuş 5 cm yatmam gerektiği söyledi.ama ben eve gitmek istediğimi evimin yakın olduğunu söyledim.kağıt imzaladım eve gittim.gece problem olmadı ertesi sabah artık yatmam şarttı.perşembe sabahı 9 da gittim kontrol etti.8 cm olmuştu açıklık.ama çocuk aşşağı değilde yukarı bakıyodu.dr dan ilk kez sezaryen lafını duydum.böyle devam ederse mecburen sezaryen olur hazırlıklı ol dedi.odama çıktım.temiz güzel.vs vs öğlen 2 gibi zar zor çoccuğu çevirmeye çalıştılar.ben normal olsun istediğimmden.neyse çok zoordu ama bebeğim doğdu.doğum esnasında ebeler önce müdahale ediyorlar ki çok iyiler.son şeyde artık dr u çağırıyorlar.dikiş filan atılıyo.o gün hastanede kaldım ertesi sabah 10 gibi çıktık.temizlik düzen çok iyi.hasta bezi sürekli veriyorlar bebeğe zaten bez i onlar bağladı.ben almıştım ama kullanmadım.normal doğum 200 küsür 35 işitme testi.yani anlayacağınız iyiydi herşey.şimdi bebişim kucağımda.birlikte yazıyoruzzz.ben bir gecelik kullandım.yedeğim vardı ama.bebeğim bir kaç çeşit almıştım ama onada bi tane yetti.ama yanınıza su, bisküvi, meyve syu alın yemek ,kahvaltı veriyolar ama lazım oluyo.ayrıca refakatçi içi bile çarşaf yastık getiriyolar.

:80:
merak eden arkadaşlara duyurulur. eve yakın olduğundan bu hastaneyi tercih etmek zorundaydım.bende çok merak ediyordum hangi dr a gitsem? kim iyi? son ayımda artık dedim hangisi olursa.bir kez senem hn a gittim zar zor randevu alarak.çok iyi,ilgili.onun dışında 3-4- kez b.betül kazdal a gittim.rahatlıkla randevu almadan girebiliyorsunuz.ilgisi ,anlatıp bilgilendirmesi güzel.rahat hissettim yanında kendimi.doğum farkı olarak 300 alıyor(mesai saati dışında olursa doğum, çağırırsanız evinden) senem hn. 400 alıyor ayrıca. neyse burcu hn da karar kıldım yani,sancılar başlamıştı gittim açılma olmuş 5 cm yatmam gerektiği söyledi.ama ben eve gitmek istediğimi evimin yakın olduğunu söyledim.kağıt imzaladım eve gittim.gece problem olmadı ertesi sabah artık yatmam şarttı.perşembe sabahı 9 da gittim kontrol etti.8 cm olmuştu açıklık.ama çocuk aşşağı değilde yukarı bakıyodu.dr dan ilk kez sezaryen lafını duydum.böyle devam ederse mecburen sezaryen olur hazırlıklı ol dedi.odama çıktım.temiz güzel.vs vs öğlen 2 gibi zar zor çoccuğu çevirmeye çalıştılar.ben normal olsun istediğimmden.neyse çok zoordu ama bebeğim doğdu.doğum esnasında ebeler önce müdahale ediyorlar ki çok iyiler.son şeyde artık dr u çağırıyorlar.dikiş filan atılıyo.o gün hastanede kaldım ertesi sabah 10 gibi çıktık.temizlik düzen çok iyi.hasta bezi sürekli veriyorlar bebeğe zaten bez i onlar bağladı.ben almıştım ama kullanmadım.normal doğum 200 küsür 35 işitme testi.yani anlayacağınız iyiydi herşey.şimdi bebişim kucağımda.birlikte yazıyoruzzz.ben bir gecelik kullandım.yedeğim vardı ama.bebeğim bir kaç çeşit almıştım ama onada bi tane yetti.ama yanınıza su, bisküvi, meyve syu alın yemek ,kahvaltı veriyolar ama lazım oluyo.ayrıca refakatçi içi bile çarşaf yastık getiriyolar.

beylikdüzüne geçen ay taşındım ve taşındığımız günlerde kontrolüm olduğu için medilfe a gittim ve sanem hanımdan cumartesi gününe randevu aldım nöbetçiymiş cumartesi günü saat 2 den sonra geldi muayeneye.pek samimi bulamadım ne kilo ölçümü yaptı ne tansiyonumu ölçtü ve daha önce gittiğim doktoruda eleştirdi ultrasona aldıktan sonra şikayetlerimi anlattım biraz abartılı konuştu bana çarpıntım var dedim kalp dr.una git kalp olabilir dedi gittiğimi söylediğimde kalp dr.unamı gittin diye sordu bana bir anlam veremedim sonra telefonu çaldı gitmem gerekiyo müsadenizle diyip gitti başından savmak ister gibi pek memnun kalmadım yani bu ay selda hanıma gitmeyi düşünüyorum komşularım onu tavsiye ettiler.

diden hnm.bnde burcu hanıma gidiyorum.normal 275 dediler.peki kaldığın odaya ayrı bir fiyat veriyomuyuz acaba.

slm arkadaşlar ben 15 gün önce medilife ta doğum yaptım,dr um burcu hanım gerçekten çoook ama çok memnun kaldım.sezeryanla doğum yaptım aslında burcu hanıma kalsa normal yapmamı istiyordu ama ben sezeryan istediğim için öyle oldu,yani sezeryan meraklısı bir dr değil...hastaneden,doktorumdan,hemşirelerden çooook memnun kaldım yine hamile kalsam gideceğim dr.burcu hanım,hastane medilife olur...

burcu hanımın sezaryen meraklısı olmadığını duyduğuma çok sevindim. bundan sonraki ilk randevumda bu konuyu onunla görüşeceğim. zaten çok seviyordum kendisini sempatim kat kat arttı,sezaryene yönlendirirler korkum da geçti :)

arkadaşlar bnde burcu hanıma gidiyorum.bna normal mi istiyorsun diye sordu.bn normal deyince bidaki konturolünde çatı muaynesi yapıcam dedi.çok korkuyorum.neolur korkucak bişi yok deyin.bide çatı muaynesi nasıl oluyo tecrübeli anneler bilgilendirirse çok sevinirim.

slm kızlarr,konuyu medilife da doğum yapmış birisi olarak esss geçemedimm
bende 2.çocuğumu sezaryan ile medife da op.dr.ahmet beyin hastası idim.
gerek hastanenin temizlik ve hijyeninden gerek hasta bakıcıların ilgisinden ve gerekse ki bu çok önemli benim için bugün benim diyen hastanelerde olmayan son derece lüks ve son teknoloji donanımı ileşahsen ben çoookk memnun kaldım.ama arkadaşlarında yazdığı gibi senem hanımında çok methini duydum.
buradan bir kez daha tüm medilife hastanesi ekibine saygı ve sevgilerimi gönderiyorum...:KK71:

slm kızlarr,konuyu medilife da doğum yapmış birisi olarak esss geçemedimm
bende 2.çocuğumu sezaryan ile medife da op.dr.ahmet beyin hastası idim.
gerek hastanenin temizlik ve hijyeninden gerek hasta bakıcıların ilgisinden ve gerekse ki bu çok önemli benim için bugün benim diyen hastanelerde olmayan son derece lüks ve son teknoloji donanımı ileşahsen ben çoookk memnun kaldım.ama arkadaşlarında yazdığı gibi senem hanımında çok methini duydum.
buradan bir kez daha tüm medilife hastanesi ekibine saygı ve sevgilerimi gönderiyorum...:KK71:

odaları falan nasıl acaba ? ben fiyatlarını sordum SGK'lıya normal 275, sezaryen 600, epidural normal 600 demişlerdi en son. Değişmiş olabilir tabii. Bana fazla uygun geldi. Acaba dahil olmayan hizmetler de mi var bu fiyata?
sakıncası yoksa toplam ne kadar ödediğini sorabilir miyim ?

canım ben 2008 yılının sonlarında doğum yapmıştım ve o zaman yanlış hatırlamıyosam 300 tl fark ödemiştik.ama ben çok memnun kalmıştım doktorumu son aylarda tanıdığım için net bişey söyleyemem ama hastaneden çokkkk memnun kaldım ..

canım ben 2008 yılının sonlarında doğum yapmıştım ve o zaman yanlış hatırlamıyosam 300 tl fark ödemiştik.ama ben çok memnun kalmıştım doktorumu son aylarda tanıdığım için net bişey söyleyemem ama hastaneden çokkkk memnun kaldım ..

odalara ayrı bir fiyat mı ödüyoruz acaba?

arkadaşlar bnde burcu hanıma gidiyorum.bna normal mi istiyorsun diye sordu.bn normal deyince bidaki konturolünde çatı muaynesi yapıcam dedi.çok korkuyorum.neolur korkucak bişi yok deyin.bide çatı muaynesi nasıl oluyo tecrübeli anneler bilgilendirirse çok sevinirim.

inanın hiç korkulacak bir şey değil jinekolojik bir muayene alt batından elle muayene ediyor bebek nasıl aşağıdamı,sizin rahiminiz ne durumda diye yapılan bir muayene.bende oldum herşey yolundaydı ama benim oğlum son anda fikir değiştirdi ters döndü sezeryan olduk.allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

X