Medilife Hastanesinde doğum yapan

kızlar ben doğumumu yaptım, hastaneyi cidden tavsiye ederim ebeler hemşirleer doktorlar çok iyiydi, normal doğum için herkes elinden geleni yaptı ve normal doğum yaptım :) cumartesi sabahı olduğu için doğumumu selda hanım yaptı, herşey çok güzeldi bilginiz olsun :)
Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insaAllah saglikla sevgiyle yavrukaplan yavrukaplan ben de orayi dusunuyorum insaAllah benim de hersey yolunda gider ve bebegime kavusurum martta. Simdiden sana ayrica kolay gelsin bebisinin ihtiyaclarini giderme konusunda:)

Beylikdüzü kolanı da bn tavsiye ederim. Henüz doğum yapmadım umarım memnun kalırım ama dr. nihan tosun cidden iyi bir dr. Aklınızda bulunsun. Randevu almanız gerekiyo ama. En az 2 hafta önceden. Epey yoğun çünkü :)
Merhaba, konunun üzerinden bayağı zaman geçmiş ama ben de Nihan Hanim'a gidiyorum doktordan çok memnunum ama hastaneyle ilgili kotu şeyler duyuyorum, pis olması doğum sonrası hemşirelerin ilgisiz ve saygısız olması gibi. Siz memnun kaldiniz mi?

medilife beylikduzu kadin dogum bolumunde 3doktora gittim simdiye kadar 3unden de memnun kalmadim. aynur hanim ilgisiz ve soguk,ahmet bey aceleci senem hanim evet cok guleryuzlu ama yonlendirmeler konusunda yetersiz geldi bana. zaten hastene yer olarak cok kotu bir konumda daracik sokak icinde arabayi park edecek yer yok. kendi adima memnun kalmadim.

medilife beylikduzu kadin dogum bolumunde 3doktora gittim simdiye kadar 3unden de memnun kalmadim. aynur hanim ilgisiz ve soguk,ahmet bey aceleci senem hanim evet cok guleryuzlu ama yonlendirmeler konusunda yetersiz geldi bana. zaten hastene yer olarak cok kotu bir konumda daracik sokak icinde arabayi park edecek yer yok. kendi adima memnun kalmadim.
Şuan hangi hastaneye gidiyorsunuz

hangi doktora gidiyordunuz tavsiye edeceginiz bir doktor var mi. bu arada saglikla büyütun bebeginizi ins. :)

Çok sağolun rabbim size de kolay doğum nasip etsin benim doktorum beykent tıp merkezinde çalışıyo iki hastanenin anlaşması varmış kolan da doğumumu gerçekleştirdi ama çok memnun kaldım tavsiye ederim

tip merkezi marmaraparkin arkasinda kalan yer degil mi? tesekkur ederim aklimda olsun orasi da.

Tam bilmiyorum internetten bakabilirsiniz yanlız beylikdüzü tip değil beykent tıp hem muayene ücreti de uygun

Arkadaslar merhaba.yeni hamile oldugumu ogrendim ve simdiden nerede dogum yapacagim stresi basti beni.gercekten cok sıkıntılı bir surec.3 bucuk yasinda bir oglum var onu medilifede dogum yaptim doktorum da aynur hanimdi.fakat cok da memnun kaldigimi soyleyemem.aynur hanim 2 dk muayene ediyordu bekledigim kadar ilgilenmiyordu.sormadan söylemiyordu.herseyi sorarak ogrenmek zorunda kaliyordum.yani ilk bebek oldugu icin hic bisey bilmiyordum ne yiyip ne iciyip neler yasak.neler iyi gelir.bebegin boyu gelisimi herseyi sorarsam soyluyirdu.dogum sonrasi hemsirelerden hicccc memnun kalmadim.bana kac kere firca attilar.emzirmeyi bilmiyordum bir kere asik surat ve sinirli ses tonuyla anlatti.sut gelmedigi icin sagma makinesiyle sagdim.onu gorunce nasil kizdi bana anlatamam.zaten sezaryenle yaptim bebegi kucagima alamiyordum.sonra ilk yurutmede hemsire baya ters davrandi.bende hem acemilik hem canimin derdindeyken onlara cvp vermek aklima gelmedi heralde.bu sebeplerden hic mwmnun kalmadim.ha bi de bebek dogunca hemen annenin yanagina koyarlar ya onu da yapmadilar.sadece memnuniyetim spinal sezaryenle oldum bel agrisi bas agrisi hic cekmedim dogum sonrasi.uzun oldu k bakmayin

Sizlere sorum kolan hastanesinin muayene ve sezaryen dogum ucretleri nasil? Hangi doktoru tavsiye edersiniz.baska hangi hastaneyi onerirsiniz.inanin cok stresliyim hastane konusunda.lutfen bilenler cvp versin

kyldz kyldz siz kolana hala devam ediyor musunuz.hangi doktoru onerirsiniz.ve fiyatlarini yazar misiniz.muayene ucreti ve dogum ucretleri

tsemavi tsemavi merhaba. evet ben kolan hastanesinde mehmet alicik`e gidiyorum gayette memnunum kibar, ilgili biri. muayene ücreti 70tl. doğum ücretleri henüz bilmiyorum ama.

tsemavi tsemavi merhaba. evet ben kolan hastanesinde mehmet alicik`e gidiyorum gayette memnunum kibar, ilgili biri. muayene ücreti 70tl. doğum ücretleri henüz bilmiyorum ama.
Cok tesekkur ederim cvp verdiginiz icin.sagolun.cok kararsizim ben beylikduzune de esenyurta da yakinim.inovia sitelerinin altinda oturuyorum.esenyurtta esencan hastanesi var orayi da övuyorlar ama belki sacma gelecek dogm yerine esenyurt yazilmasini istemedigim icin beylikdüzü tercih ediyorum

X