Medilife Hastanesinde doğum yapan

ramitep

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
471
5
slm arkadaşlar dün bir başlık açtım hastane ve doktor araştırması hakkında ama bana çok uzak olan yerlere gidemem arabamız falan var ama yinede yakın olmasında fayda var neyse arkadaşlar medilifede doğum yapan varmı sanem hanımı tavsiye ettiler ama hastane nasıldır zeynepözdil diye bir arkadaş önerdi ama yinede doğum yapan varsa yazarsa içim çok rahatlıcak gerçekten şimdiden tşk

Selam
ben de 6 aylık hamileyim,beylikdüzünde oturuyorum.bir süre medilife hast.ne gittim, dr.servet hn önerdiler.ancak her gittiğimde başka bi dr.ile karşılaştım,kadroda sıkça değişiklik yapıyorlar.ayrıca daha önce kaydım olmasına ve ssk olmama rağmen hafta sonu olduğundan işyerimden de vizite kağıdı alamadım,benden 45 ytl normal muayene ücreti istediler,rica ettim 1 gün sonra getiririm diye kabul etmediler,üstelik para üstü 5 ytl bile vermediler.ve 4 kez kontrol+muayene gittim 4 dr.değişti.
Nihayet dr.servet hn ı buldum ve yeni açılan echomar(şimdiki kolan)hastanesine gidiyorum.fiyatları çok iyi ve temiz bir hastane.doktorumdan da çok memnunum.gereksiz prosedürler yüzünden sıkıntı yaşatmıyorlar,öneririm.:)

Nazile,
Ben de 14 haftalık hamileyim ve tesadüfen başladığım Servet Hanıma gidiyorum.
Sen normal mi sezeryan mi istiyordun doğumu. Doktorun yaklaşımı nedir bu konuda??

Hastane ve dr iyi ama beni tek endişelendiren özel hastane ve doktorlarının sezeryan doğuma eğilimli olması. Eğer şartlarım uygun olursa ben normal istiyorum. Ama onlar bir şekilde sezeryane yöneltiyorlar. Gerçi bu konuyu henüz doktorumla konuşmadım, erken olduğu için...

Umarım sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.

slm.ben beylikdüzünde oturuyorum.doğumumu bir yıl önce medilife cerrahi merkezinde yaptım.hastane temizliği ve çalışanların göstermiş olduğu ilgi ve alaka çok güzel.özellikle dr.senem aras ve dr.selda hanım branşında çok iyiler.başka bir kurum aramana gerek yok diye düşünüyor ve doğum yapmış olduğum kurumu tavsiye ediyorum.ayrıca şu an çocuğumun sağlık takibini dr.miktat öztürk bey yapmakta.pediatri konusunda uzman ve ilgili bir hekim.

merhaba arkadaşım.endişenin yersiz olduğunu söylemek istiyorum.bende normal doğum düşünüyordum.fakat bazen istediğin gibi olmuyor.normal doğum esnasında bebeğim travayda kaldığı için acil sezeryana alındım.kısacası sezeryanla doğum yapmak zorunda kaldım.endişen yersiz diye düşünüyorum.

merhaba arkadaslar.yeni üye oldum.Bende beylikdüzünde hangi hastane ve doktor iyi araştırmaya çalışıyorum.medilife da yakında doğum yapan varmı hangi doktoru önerirsiniz.yardımcı olacak arkadasa şimdiden tşkler

merhaba arkadaslar.yeni üye oldum.Bende beylikdüzünde hangi hastane ve doktor iyi araştırmaya çalışıyorum.medilife da yakında doğum yapan varmı hangi doktoru önerirsiniz.yardımcı olacak arkadasa şimdiden tşkler

slm canım,ben gitmedim ama arkadaşım orda doğum yaptı.doktoru senem hanım.çok memnun kaldı.herkese tavsiye ediyo.bi araştır istersen.

ahnet beye bu ay gittim pek beğenmedim doğrusu..temmuzda senem hnm bakmakta fayda var..tşkler.ahmet bey hiç bir tahlil istemedi..çok şaşırdım doğrusu..

mrb bende beylikdüzünde oturuyom 2.5 ay önce medilife ta doğumyaptım doktorum senem aras 9 ay kendisine gittim çok memnunum medilife giderseniz kesinlikle senem aras derim doğum sırası ve sonrası hasteahne hemşire ve çalışanları çok ilgili çok memnun kaldım

selam arkadaşlar ben de 10haftalık hamileyim ve medilife hastanesine gidiyorum.ilk gittiğimde bidahaki gelişinde bebeğin kalp atışlarını görücez demişti ve ben çok heyecanlanmıştım o günü iple çekiyodum ve eşimle ilk kalp atışlarını duyucaz diye heyecanla gittik.ama duyamadık sadece ekranda pıt pıt atan bişey gösterdi bize anlam veremedim duyamıcazmı dediğimde öyle bi özelliği yok ultrasonumuzun dedi.anlam veremedim. herkes duyuyo da ben mi duyamıcam doğana kadar ya bu hastanenin yetersizliğimidir nedir yani.sizler dinliyomusunuz bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar.

evt ben medilife da doğum yaptım ve çok memnun kaldım senem hanıma randevu almak okadar zorki çok yoğun kendsi ama şansımdan doğuma senem hanım ve emel hanım girdi çok iyi doktor ikiside kesinlikle tavsye ediyorum :lepi:

arkadaşlar senem hanımın ultrasyon aleti son model onda duydum ben diğerleri deil gördüğüm kadar ondna duyulmamştır ama senem hanımın süper aleti vede çoğun ayın 25 inde açılıyo reandevuları aklınızda bulunsun eski bi hastası olarak çok özeldm onu

arkadaşlar senem hanımın ultrasyon aleti son model onda duydum ben diğerleri deil gördüğüm kadar ondna duyulmamştır ama senem hanımın süper aleti vede çoğun ayın 25 inde açılıyo reandevuları aklınızda bulunsun eski bi hastası olarak çok özeldm onu

ben selda hanıma gıdıyorum 4 aydır.onun kullandıgı ultarson aletı 2 boyutlu.senem hanımınkısı acaba 3 boyutlumu.bu konuda aydınlatırsan cok sevınırım..

Kafam o kadar karıştı ki anlatamam
Senem Aras'tan memnun olanlar çoğunlukta sitedeki araştırmalarıma göre ancak hastaneden memnun olmayanlar var
Medicana Aslı Hanım'a gidecektim ama Senem Hanım'a giden bir yakınımdan da tavsiye aldım fikir değiştirdim, umarım memnun kalırım bende.

Kafam o kadar karıştı ki anlatamam
Senem Aras'tan memnun olanlar çoğunlukta sitedeki araştırmalarıma göre ancak hastaneden memnun olmayanlar var
Medicana Aslı Hanım'a gidecektim ama Senem Hanım'a giden bir yakınımdan da tavsiye aldım fikir değiştirdim, umarım memnun kalırım bende.

merhaba senem hanıma gittinizmi gittiyseniz memnun kaldınız mı bende gidicemde bi sormak istedim ben ahmet beye ve selda hanıma gittim daha önce ikisindede istenmeyen şeyler yaşadıgım için degiştirmek istiyorum senem hnm. 8.haftadan sora git 1ay sonra gel dedi o arada bebeğim karnımda ölmüş hiç hberim olmadı öylesini bi kontrole ahmet beye gitmek istedim oda kürtaj etti beni:) şimdi senem hanıma gitmek istiyorum umarım iyidir ve gebeligimde bebegimde saglıklı gelişir inş.hepimizi muradımıza ereriz..

merhaba senem hanıma gittinizmi gittiyseniz memnun kaldınız mı bende gidicemde bi sormak istedim ben ahmet beye ve selda hanıma gittim daha önce ikisindede istenmeyen şeyler yaşadıgım için degiştirmek istiyorum senem hnm. 8.haftadan sora git 1ay sonra gel dedi o arada bebeğim karnımda ölmüş hiç hberim olmadı öylesini bi kontrole ahmet beye gitmek istedim oda kürtaj etti beni:) şimdi senem hanıma gitmek istiyorum umarım iyidir ve gebeligimde bebegimde saglıklı gelişir inş.hepimizi muradımıza ereriz..

Doktor araştırırken kafam çok karıştı gerçektende
Senem Hanım'a gitmeye karar vermiştim ki hakkında yazılan yorumlardan etkilenip Avcılar Hospital Nil Hanım'a gittim
Gerçekten çok yoğun bir doktor çünkü hastası çok, sürekli doğumda yada ameliyatta.
Özellikle sabah ilk randevuyu alıp gittim hep ama ne zaman gitsem en az 1 saat bekledim kendisini.
En son gittiğimde HSG çektirmiştim sabah 09:00'da idi randevum 11'de ancak film çekildi
o gün saat tam 16:00'ya kadar hastanedeydim, sonuçlarımı hemen almama rağmen Nil Hanım'ı beklemek zorunda kaldım.
Beklerken çok sinirleniyorsunuz ama doktorumdan memnun kaldığım için unutuyorum inanın.

bende medilife dr ahmet beye gidiyorum 16. haftamdan buyana... çok memnunum dr umdan kuzenimde ikizbebeklerini orda doğurdu. umarım benim doğumumda güzel olur olur... dr uma güveniyorum allahın izniyle...

Herkese selam
arkadaşlar ben beylikdüzünde oturuyorum bazı nedenlerden dolayı doktorumu değiştirdim ve evime yakın olduğundan medi life haastanesinde doğum yapmak istiyorum dr.burcu hanımın hastasıyım artık 2 kez gittim memnun kaldım doğumumuda onun yapmasını istiyorum dr.burcu kazdal onun hastası olan ya da ona doğum yaptıran arkadaşlar varsa bilgi almak istiyorum.. Hepinize teşekkürler..

X