Cilt Bakımı Ürünleri sesu tüy sarartıcı krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
ya kızlar ben yıllardır sesu kulanıyorum yüüzmde delikelr oluşturdu tamam ama bu kılları almakla uğraşmakta istemiyorum.başka çözüm yok galiba ne önerirsiniz siz ler ne yapıyosunuz acabaaa.benneyaptımki

ben bunu kolumda kullanıyorum gayet iyi ama yüzüme sürmedim nolur nolmaz
çünkü kolum bu kremi uygulayınca deli gibi kaşınıyor ve kızarıyor

piyasadaki en iyi sarartıcı bence..yusume uyguladım cok memnun kaldım kollarıma da uyguluordum.. hem tuyleri sarartırken inceltiyor gibi geliyor bana etkisi de uzun.. mesela vivet sarartıcı kullandım ama 4 5 gunde tuyler kararıodu yine

ben de kıl tüy takıntısı olduğundan sesunun sarartıcısını denedım.. gerçekten de uzun süre sarı kalıyor ne var ki.. ilk kullandıktan sonra cildimde morumsu lekelenmeler yapıyor 1-2 saat içersinde geçiyordu..
3.kullanımdan sonra fark ettim ki.. sararsın diye uğraştığım tüylerim uzamış:)şimdilerde bıraktım..düşünüyorum başka ne yapsam diye sanırım sonunda ağda ile alıp karınca yağı deniycem..bir çok kişi memnun olduğunu söylüyor.

kizlar bunlar cok zararli ya tuyleri uzatiyo cildi tahris ediyor kullanmayin derim..

kızlar ben de kullandım kesinlikle uzatıyor ve sarının altından siyah tüyler oluşuyor düşünün o görüntüyü ben bıraktım bence siz de çok kullanmayın :KK66:a.s.

bende kullaniyorum senelerdir.ama yapacagim tek sey saratici.ben yüzümü ada ip kullaninca alerji oluyo yüzüm hep sivilce gibi kabariyor yara oluyor.bende sesu kullaniyorum.yüzümde delikler falan olmadi.

tüy sarartıcıları hiç sevmiyorum çok iğrenç duruyorlar sonra sarı sarı parlıyorlarr normal hali daha ii bence.. hele esmer tenlerde çok kötü parlıyor daha belirgin oluyo

ben kollarımdaki tüyler için kullanıyorum, tüyleri uzattığı bi gerçek. ama ağdayla alınca da çıkmaya başlayınca çirkin bi görünüm oluşuyor o nedenle sesu kullanmaya devam ediyorum. 2 haftada bir kullanıyorum yeterli geliyor hemen rengi kararmıyor tüylerin. açık tenli olduğum için sorun yaşamıyorum ve ağdaya tercih ediyorum sarartıcıyı.
ama yüze sürme taraftarı değilim yüz derisi çok hassastır hem tüyleri uzattığı için hem de oksidasyon içeren bi madde olduğu için yüze zarar verebilir bence..
ayrıca sesunun yanında ipek marka sarartıcıyı da tavsiye ederim o da güzel.

hanımlarr tüy sarartıcı u-zat-mazz! süprizzzzz hem içinde amonyak ve hidrojen peroksitin olduğu bir krem nasıl tüyleri uzatabilir ki??

alttan çıkan siyahlar elbette sizin derinizin içinden uzayan tüyler ama uçlardan tüyler periyodik olarak dökülür, saçınız gibi bütün vücudunuzdaki tüyler uzamaya devam eder yani:KK66: biz uçlardaki tüyler döküldğü için farketmeyiz... bu kadar basit aslında sizin alttan siyah tüylerinizin akıbeti:)

uzunca bir süre yanaklarımı sararttım, birkaç farklı marka denedim ama son zamanlarda viveti kullandım ve çok da memnun kaldım..a.s

arkadaşlar bende yüzümde kullandım ewet sesu tüy saratıcı uzatıyor kesinlikle kullanmıyorum sizde kullanmayın bence

Merhabalar ,,,
Arkadaşlar ben sally hansen 'ın tüğ sarartıcısını yaklaşık 2 yıldır hem yüzümde hem vucudumda kullanıyorum .Sesu gibi tüğleri sapsarı yapıp ,kıl köklerini beslemiyor .Tüyleri teninizle aynı renge getiriyor .Üstelik yaklaşık 4 hafta etkisi sürüyor .
Sormak istediğiniz bişey varsa tecrübemle sizleri aydınlatabilirim :)))

Merhabalar ,,,
Arkadaşlar ben sally hansen 'ın tüğ sarartıcısını yaklaşık 2 yıldır hem yüzümde hem vucudumda kullanıyorum .Sesu gibi tüğleri sapsarı yapıp ,kıl köklerini beslemiyor .Tüyleri teninizle aynı renge getiriyor .Üstelik yaklaşık 4 hafta etkisi sürüyor .
Sormak istediğiniz bişey varsa tecrübemle sizleri aydınlatabilirim :)))

slm elsun
sally hansenın yüz için olanını kullanmak istiyorum ama tüp çok küçük geldi. sadece yuz de kullansam ne kadar süre gider?

arkadaşlar bnde yüzümde kullandm birkereden birsey olmuyor zaten.en fazla yılda 2-3 kere uyguluyordum.ama iğrenççççç kesınlıkle uzattı benimkileride şimdi bıodere doncem hoooofffffffff hofffffffffffffffsenağlama

kızlar uzatıyooorrrrrr
belki bünye meselesidir ama ben nereme sürdüysem uzattı ve sonra kara kara tüyler çıktı
şimdidde onlarla uğraşıyorum bence sürmeyin çok pişmanım şimdi ama geri dönüşü yok malesef
yüz kol bacak göbek her yerime sürdüm ama çok uzattı şimdi almak zorundayım oooffff offfffff

kesinlikle u-za-tı-yor:nazar: uzun süre kullanan biri bunu çok net görür. hatta görmemesi mümkün değil. tüylerin elbette doğal bir döngüsü var. büyür ve dökülürler. ama tüy sarartıcı kullanmaya başladıktan sonra rüzgarda uçuşan yüz tüylerine sahip oluyorsanız bu elbette sarartıcının etkisi ki ben yıllarca kullandım bu kremi (6 yıl). hidrojen peroksit ve amonyak karışımını kullanın, o da uzatıyor kesinlikle. tüyleri zayıflattığı falan da yok. dipten gelen aynı gelir. sararan kısım yalnızca incelmiş gibi görünür. ama ne yazık ki tüylerinizi aldıramıyorsanız en etkili çözüm bu. yalnız kansere davetiye çıkarmamak için hergün mutlaka yüksek koruma faktörlü güneş kremleri kullanmanız gerekli:1ninca:

ben bir kaç kez yüzüme kullanmıştım ama bu sefer sürdüğüm yerler kızardı ve azalmıyorda :// sizce napmalıyım...!! acil:eek:klava:

bana da uzatıyor gibi geldi ama bence uzasa heralde şimdiye kadar gorilla gibi olurdum :) alttan siyah tüyler çıkıyor ama üstten de dökülüyordur büyük bi ihtimalle..

X