Türk kahve makinasi ( elektrikli cezve )

canım ben sınbo nun kahve makınasını kullanıyorum super bısey zaten sınbo nun tum urunlerını
begenıyorum hem fıyatı uygun hem kalıtelı evımde bırcok urunu var bırkac ay once aldım 20 ytl

bendede var işte sinbo.ama neden ben beğeneöedim anlamadım.kaç defa denedim hepsinde sıfır köpük oldu.yoksa bende seviyorum sinbonun ürünlerini.köpük sorunu yok yani şimdi sende:)

canım bende alacagım daha geçen gün sordum bi tane ARZUM marka.hemde öyle fişiyle falan ugraşmıyorsun çok hoşuma gitti.bu yuvarlak altlı kettle lar varya su ısıtıcılar işte onların altlıgına oturtup pişiriyorsun.kolu katlanıyor rahat saklanabilir güzel yani ben alacagım canım.fiyatı da 30 ytl.

saol canim bu söyledin benimde kafama cok yatti.bende bi bakayim ona.

benim iş yerindeki kahve makinası arçelik'in reklam gibi anlaşılmaz inşallah. web sayfasında iki çeşiti var fiyatları biraz pahalı ama ben gerçekten almak istiyorum. gayette güzel oluyor :)
bu söyledigiklerina bende baktim ama bi türk kahvesi yapmak icin cok pahali geldi canim yaaa.

ben kahve dunyasından kettle tıpı olanından aldım aldında elektrıkrıklı kısmı var ustune koyuyorsun pısırıyor ama o kadar çabuk kaynatıyorki kopuk falan bırakmıyor su gıbı oluyor koyar koymaz kaldıracan bekletecen sonra tekrak ısıtacan falan hıc tavsıye etmem ama ısyerımde vardı arzum un cıft haznelı suyunu arkadan alıyor ve ıcı teflon kaplı alarmlı olanı super kopuklu yapıyordu pahalı bır alet ama alacaksan bu tiplerden al

kızlar o piyasada 1--2 ytl ye satılan kahve makinalarını almayın,kullanmayın onlar piyasadan toplatılıyor bilginize....

kızlar o piyasada 1--2 ytl ye satılan kahve makinalarını almayın,kullanmayın onlar piyasadan toplatılıyor bilginize....

çok kötü onlar yaa resmen elektiriğe tutuluyorsun çarpıyor insanı benim elimdeyken sigortayı attırdı düşünün o anda prizden cıkan kıvılcımı 10 yıl ömrüm gitti oracıkta :çok üzgünüm:

Bende arzumun makinasi var canim süper ötesi fiyatida çok uygundu aldigimda 45 ytl idi iyiki almişim çok memnunum

Canım bende simbo kullanıyorum..Ama köpük konusunda pekte başarılı bir alet değil..Hemde lezzetli olmuyor sanki..Pratik açısından evet ama cevzenin verdiği lezzeti hiçbir alet veremez gibi geliyor

canım bizde arzumun var
çok güzel pişiriyo ve köpüklü yapıyo tavsiye ederim..(ya da elimden köpüklü :p ) çiğ bırakmıyo güzel bi alet..
sevgiler..

Birkaç arkadaşım Arçelik marka kahve makinesini önermişti bana da..:kahve:
Ama biraz fiyatlı sanırım 160 YTL civarı olması lazım..:kahve:

Ben evde kahve makinesi kullanmıyorum pek ihtiyacım olmuyor ama kahveyi çok içenler için evet fazlaca pratikmiş..:nazar:

Arkadaşlar plastik olanlar özellikle yüksek ısıda çok tehlikeli sağlık açısından. hisarın paslanmaz çelik olan Türk kahvesi makinasını tavsiye ederim 60 YTL falan

oyy kahve dediğin şöyle ağır ateşte kahvesi bol konularak kendin karıştırarak pişireceğin kahve olmalı kahve makinasına para vermem illa ki ben yapıcam muhabbet adamı biriyle baş başa verip içicen a.s.

Canım bende simbo kullanıyorum..Ama köpük konusunda pekte başarılı bir alet değil..Hemde lezzetli olmuyor sanki..Pratik açısından evet ama cevzenin verdiği lezzeti hiçbir alet veremez gibi geliyor

sadece benim ki öle sanıyordum.bir alışveriş sitesinde alanlar bir yorumlar yazmış ki dedim herhalde benim kahve bayattı ondan olmuyor.sıfır köpük oldu kaç defa denedimse.akşam bi daha bakayım .eğer olmazsa inanın ki sinbonun ki sıfır köpük oluyor.tavsiye etmem

Cezvenin verdiği ve kısık ateşte pişen kahvenin yerini asla tutamamakla beraber ben kahve dünyasından aldığımız cezveyi tavsiye ederim mükemmel köpük oluyor.
İş yerimizde kullanıyoruz bir dakikada bol köpüklü kahve hazır bir de damla sakız aromalı hem pratik hem hoş kokulu kahve içme zevki yaşatıyor valla

bende esseden aldım ceyizim için.. calısıp çalışmadıgını kontrol etmek için bugun kullandım..güzel köpürttü ancak dibinde hemen leke olustu..birazdan gidicem bakalım ne cevap vericekler..

ben cezvede yapiyorum..fakat akrabamda var yapti ve hic begenmedim.cezvedeki lezzeti bulamiyorum.almayi dusunmuyorum

Bir alışveriş merkezi yaptığımız alışveriş karşılığında SıNBO marka elektrikli cezve vermişti.Sinbo markası hakkında hiç kullanmadığım halde önyargılarım vardı,bu cezve tüm olumsuz fikirlerimi götürdü.Bir kahve müptelası olarak kesinlikle tavsiye ederim,fincanın abartısız yarısından fazlasına köpük dolduruyorum.

ben evde bakır cezve kullanıyorum ve harika oluyor..çeyizime aldıgım elektrikli cezvede de güzel köpük oluo ama tadı bakır cezvedeki gibi güzel olmuo az kaynadıgı için sanırım..aldıgım elektirkli cezveyi mini kettle olarak kullanıcam sanırım ya da acil durumlarda..

bugün arçelik telvenin küçüğünden aldım çok güzel köpük yapıyo başında beklemeye de gerek yok

akşam uykum kaçmasa bikaç kere yapıp içicem

daha önce simbonunkini almıştım 19 tl gibi birşeydi ama köpüğünü hiç beğenmedim bu harika

Selam bayanlar. aranizda elektrikli cezve kullanan var mi? varsa hangi marka ve memnun musunuz? ben almayi düsünüyorum ama hic bi fikrim yok bana bi marka yada model önerebilirseniz sevinirim.
Simdiden tesekkürler....

tatlım bana kalırsa bakır cezveden vazgeçme derim ben:)ama tabi ofis için alacaksan hiç öyle paralar dökmene gerek yok.pazarda 5tlye satılan elektrikli cezveler var al onlardan keyfine bak:)dalga geçmiyorum ciddiyim ya:)iki dakika içinde bol köpüklü süpper bi kahve içiosunyerimseniben

X