Türk kahve makinasi ( elektrikli cezve )

Bxoxgxuxrtlennn

En güzel hediyem...
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
407
6
Selam bayanlar. aranizda elektrikli cezve kullanan var mi? varsa hangi marka ve memnun musunuz? ben almayi düsünüyorum ama hic bi fikrim yok bana bi marka yada model önerebilirseniz sevinirim.
Simdiden tesekkürler....

merhaba arkadasım bende almayı dusunuyorum suanda benım ofısımde onlardan var ve ınan cok memnunum yaklasık 5 dk ıcerısınde ıcmeye baslayabılıyorum hemen oluyor. bende alıcam tavsıye ederım ben ofısımde cok memnunum :)

hay Allah razi olsun yaaa.bende mesajim unutuldu gitti diyodum:-) isyerinizdeki makina hangi model ve hangi marka acaba? ben arcelik inkine baktim baya bi pahali.söle uygun ama kalitali bise istiyorumda.

Benim kuzenimde var Arzum marka,fiyatı hiç aklımda değil kusura bakma.Kuzenim çok memnun ve tabi bizde memnunuz,gayet güzel oluyor,bol köpüklü lezzetli...Türk kahvesine düşkün olanlar için süper birşey olsa gerek:)))

walla öğrenci ewinde şu heryerde satılan 1ytl olan dandik makinalardan kullanıoduk hemen yapıo köpüklüde oluo ama kahve pişmiodu ama napıcan final dönemi günde 7-8 kişiye 4-5 posta kahwe yapınca idare edioduk:KK66:

yinede güzel oluyor, ama cezve tadi farkli oluyor iste :)
ama sonucta cabuk pratik her istediginde 2 dakikada kahven hazir :)))
afiyet olsun

saol canim bi bakicam artik.bol köpüklü olsunda gerisi cok önemli diil.ben kaldigim yerde taze kahve bulamiyorum.anca türkiyeye gidince baya aliyorum bi sene onu kullaniyorum.ister istemez cezveylede yapsan tadi o kadar güzel olmuyo yani.

kaldigin yerde türk marketleri olmuyormu? gerci burdakiler ne kadar taze bende bilmiyorumda, bende tr den getiriyorum hep

beni bu elektrikli cezvelerin köpüğü cezbediyor.çok severim kahveyi.çabuk olması ve bol köpüklü olması inanaılmaz hoşuma gidiyor.ben sinbonunkini aldım ve büyük bir hüsrana uğradım.inanamazsınız kahve demeye bin şahit lazım.su gibi oluyor.iyiki denemek için almışım.çeyizede alacaktım.ben hep şu 1 ytl olanlarla yapıyorum.zor zamnlarda inanılmaz kurtarıyor insanı.kardeşimin kız isteme merasiminde yaklaşık on kişilik süper köpüklü kahveler yaptım ki cezveyle bu imkansızdı.size tavsiyem sinbo almayın.bende şöle güzel yapan iyi bişiy arıyorum.bu ucuz olanlarda çok tehlikeliymiş haberlere çıktı.ani elktrik akımı veriyormuş.Allah korusun...

Benimde çeyizimden var Tefal marka. Yanlız fiyatını pek hatırlayamıyorum. Malum 6 yıl önce almıştım. Ama çok uçuk bir meblağ değildi.
Şuda bir gerçek ki bakır cezvede yapılan kahvenin tadını hiç birşey tutmuyor.
:kahve:

almayın almayın sakın! evlerinde veya iş yerleride elektrikli kahve makinesi kullananlara çöpe atmaları ve kullanmamaları önerilmişti daha birkaç hafta önce gazetede okumuştum elektrikli oldukları için bazı sorunlara yol açıyodu falan çok net hatırlamıyorum ama anneme attırmıştım hatta haberi okuyup

beni bu elektrikli cezvelerin köpüğü cezbediyor.çok severim kahveyi.çabuk olması ve bol köpüklü olması inanaılmaz hoşuma gidiyor.ben sinbonunkini aldım ve büyük bir hüsrana uğradım.inanamazsınız kahve demeye bin şahit lazım.su gibi oluyor.iyiki denemek için almışım.çeyizede alacaktım.ben hep şu 1 ytl olanlarla yapıyorum.zor zamnlarda inanılmaz kurtarıyor insanı.kardeşimin kız isteme merasiminde yaklaşık on kişilik süper köpüklü kahveler yaptım ki cezveyle bu imkansızdı.size tavsiyem sinbo almayın.bende şöle güzel yapan iyi bişiy arıyorum.bu ucuz olanlarda çok tehlikeliymiş haberlere çıktı.ani elktrik akımı veriyormuş.Allah korusun...

Evet canım yaa,o 1 liralık olanlar çarpıyor,kardeşim çarpıldı çünkü çarpılmakla kalmayıp o telaşla bide kahve döküldü eline, yandı...Allah korusun ben elektrikten çok korkarım..

Bence güzel kahve yapmanın sırrı,sıksık yapmak..Ne kadar sık yapılırsa okadar lezzetli ve bol köpüklü oluyor,tabi kahvenin tazeliğide önemli:)))a.s.

canım ben sınbo nun kahve makınasını kullanıyorum super bısey zaten sınbo nun tum urunlerını
begenıyorum hem fıyatı uygun hem kalıtelı evımde bırcok urunu var bırkac ay once aldım 20 ytl

canım bende alacagım daha geçen gün sordum bi tane ARZUM marka.hemde öyle fişiyle falan ugraşmıyorsun çok hoşuma gitti.bu yuvarlak altlı kettle lar varya su ısıtıcılar işte onların altlıgına oturtup pişiriyorsun.kolu katlanıyor rahat saklanabilir güzel yani ben alacagım canım.fiyatı da 30 ytl.

benim iş yerindeki kahve makinası arçelik'in reklam gibi anlaşılmaz inşallah. web sayfasında iki çeşiti var fiyatları biraz pahalı ama ben gerçekten almak istiyorum. gayette güzel oluyor :)

X